153
Minden,ami a Bond játék!Itt mindenről lehet beszélni,ami a játéksorozattal kapcsolatos(Please NO WAREZ!)
  • leslieboy
    #1
    Most akartam megnézni,milyen tapasztalatok vannak a 007 From Russia With Love game-el,erre nézem,nincs is topicja!Se az EONnak?Ezért bátorkodtam megnyitni ezt a témát,ahol végre mindengyik konzolon megjelenő 007játékról beszélhetünk!
  • leslieboy
    #2
    Amik eddig voltak:
    Goldeneye
    World is Not Enough
    Tomorrow Never Dies
    007 Racing
    Agent Under Fire
    Nightfire
    Everything Or Nothing
    From Russia With Love

    Kinek mi a kedvenc,és miért?
    Nekem az EON eddig,de a From russia-t csak Kedden kapom meg!..Kiváncsi leszek,felülmúlja e!
  • moralosan
    #3
    állítólag az EON jobb... Igaz, nekem még asztali konzolom sincs, de olvastam kritikákat

    A Nightfire, ami PCn is megjelent lehet nem volt túl szép, de nekem az nagyon bejött :).
  • asfa
    #4
    az zsír gáma volt télleg
  • blackgamer
    #5
    James Bond 007: NightFire demo
  • Super Mario
    #6
    A Goldeneye a legjobb!
  • leslieboy
    #7
    A goldeneye is tényleg jó!Az EONt meg csak ajánlani lehet!Hisz a verekedés teljes Bond hangulat,a vezethető járművek meg hihetetlenek!Hisz még egy limuzint,és egy teherautót is vezethetünk benne!Tankon,2 féle bondautón,2féle motoron,és egy helikopteren kívül!A Bondeszközök pedig nagyon jók!Kedvencem volt a Q-pók!
    A Nightfire is megvan a pcre,de nekem nagyon fáj,hogy pályákat kihagytak!Hiába az új páják,nekem nagyon érződött rajt,hogy na itt meglett vágva
    De attól függetlenül jó volt nagyon!
  • leslieboy
    #8
    Jaj elfelejtettem a legfontosabbat!:D

    Boldog Karácsonyt mindenkinek!
  • Anubys
    #9
    "Amik eddig voltak:"

    Hát Te nagyon fiatal lehetsz... :)

    Amiket kihagytál:

    James Bond 007
    James Bond As Seen In Octopussy
    James Bond: The Stealth Affair
    James Bond 007: A View to a Kill
    James Bond 007: Goldfinger
    James Bond: The Duel
    James Bond Jr.
    007 James Bond: License To Kill
    James Bond: The Stealth Affair
    007
  • leslieboy
    #10
    Bocsi,de én olyan gamekre gondoltam,ahol már volt is valami grafika:D!Mert ha jól tudom,ezek egyike sem konzolos!Főleg nem grafikai!Mellesleg nem vagyok fiatal annyira!2 X-en már túl!
  • Anubys
    #11
    Ezeknek több, mint fele konzolos... :D
    Ami pedig azt illeti, nem minden a grafika. Én pölö a Licence to Kill-lel évekig alkottam...
  • leslieboy
    #12
    Kinek mi tetszik,most ezen ne vesszünk össze! Neked egyébként az általam soroltak közül melyik tetszett legjobban?
  • DEXTER92
    #13
    Vessző után szóköz........
  • leslieboy
    #14
    Soha nem írtam még úgy,és a te kedvedért se fogok!Nemtom mi a túrónak írkálsz ide,ha nem is szólsz a témához??Ráadásul nehogy már egy 14 év alatti oktasson engem ki!
  • Slayerboy
    #15
  • Anubys
    #16
    Pedig igaza van, sokkal olvashatóbb úgy amit írsz... :) Főleg a felkiáltójel után érdemes space-t nyomni, mert így totál összefolyik a két szó.

    Ami a J.B. kérdésedet illeti, nem vagyok egy Bond-spieler, szóval nem nagyon számít a véleményem ebben a témában, de én a Nightfire-rel égesz sokat játszottam, szóval arra tenném a voksot (bár az EoN-t nem ismerem, szóval lehet, hogy igazatok van :)
  • leslieboy
    #17
    Nem menne az átállás,hiszen már 10 éve így irok!..:) Az EONt tényleg ajánlani tudom,nézz meg néhány videot az ign.com-on,vagy a gamespot.com-on!Rögtön megérted,miért is jó game!
  • DEXTER92
    #18
    Úgy beszélsz, mintha itt lenne bármi téma is...ez csak egy üres topic.
    Amúgy nem az hogy olvashatóbb, hanem ez így van, a valós írásnál is 'szóköz' van. Amúgy meg csak úgy mondtam...
  • moralosan
    #19
    egyetértek Deksztörrel, ha valaki megszólal, hogy "upsz, ezt nem így írják" vagy "az egyenlőrrét egyelőrének írják" akkor jön a kioktatós duma, meghogy mit szólsz bele etc.

    Pedig igenis tanácsos helyesen és szépen formázva írni.
  • leslieboy
    #20
    Igazatok van,topic zárható,nem kell james bond játék a magyar embernek,hisz nem akar gondolkodni!Jó lesz az agyatlan lövöldözés mint quake,meg a fear,de csodálkozunk,miért tartunk ott,ahol tartunk!Ennyi!Topic zárható!
  • PLackó
    #21
    egy mondat végén az 50 pont az teljesen helyes, igazad van ;)
    szerintem ne te oszd az észt.."Életkor: 14 alatt"
  • leslieboy
    #22
    Hála Istennek,értelmes emberek is vannak!:)..Tényleg nem igaz,hogy mit kell vitatkozni azon,ki hogyan ír!Ez olyan,mintha mondanám neked,mától nem ehetsz pl rizshez majonézt,mert a rizst üresen kell enni!Jut eszembe,itt még senki nem nyomja a From Russia With Love-ot?Mertha igen,akkor írhatna néhány szót róla!:)
  • leslieboy
    #23
    Na kipróbáltam a From Russia With Love-ot, és el kell mondjam, nagyon jó game, felulmúlta a várakozást! Kellően leköt, A bond kütyük kicsit kevés van, de azok jól eltaláltak! A fegyverek és felszerelésének fejlesztése pedig új végigjátszásokra, bónuszok keresésére sarkallnak! Vannak választható ruhák, 4 bónusz pálya, minden felszerelés új kiegészítőkkel fejleszthető, és a verekedések pedig teljesen lehozzák az első bondfilmek hangulatát! Az Aston Martin klasszikus pedig most is megmutatja, öreg autó, nem vén autó! :)Egyetlen negatívumot találtam csak a játékban! Romanova egyszerűen buta, a nő mindig a tűzvonalba rohan, állandóan vigyázni kell, és ráadásul a hajóvezetési tudása meg egy öreg mamikáé, szóval borzalom! :D..(Nem a kinézete, arra nincs panasz!:D)
    Az új bond fókusz pedig már tényleg használható is valamire! Ha ügyesen célzunk, kilőhetjük az ellenség ruhájára rögzített gránátot, amit gyorsan felvenne a földről, mikor leesett, vagy épp rohanna, de már semmi esély! :D
    Vagy a tetőről kötélen függő ellenfelek kötelét is átlőhetjük, egyetlen lövéssel!:) Ezenkívül megmutatja az ellenség egy-egy gyenge pontját is!
    De még sokmindenre használható,amit mostnem részleteznék!:)..
    Egyszó mint száz,megint tökéletes Bond játék született,ami mellett még mindig csak másodikak lehetnek a többi akciójátékok!..

    Remélem mindenki boldog, vessző után szóköz, csak épp levelezésnél ez nem épp a megfelelő, és félek, rászokok! :D...
  • Super Mario
    #24
    Én eddig csak a GoldenEye-jal játszottam N64-en, és igen! Ez játék!!!
  • Papesz
    #25
    Látom, már Te is közelebbi kapcsolatba kerültél a játékkal, de azért én a felhívásodra írtam róla néhány szót.

    007: From Russia With Love játékteszt
  • leslieboy
    #26
    Tökéletes cikk!Elismerésem!
  • Papesz
    #27
    Köszi, igyekeztem.
  • XEltergoX
    #28
    Érdekes téma... lehetet volna akkor James Bond games :-) rövidebb mutatósabb...
  • SolidSnake
    #29
    Talán élvezném, ha nem a Stolen után kezdem el. De így gyerekesnek és primitívnek tűnik a From Russia With Love. Tipikus EA játék. Már a GoldenEye is dühített, pedig az ötlet óriási volt, de a nulla ellenség-AI agyonvágta az egészet. Jó, ennél csak két pályán vagyok túl, remélem, még lesz jobb.
  • torrente
    #30
    From Russia with LOve
    Istanbul Pt 2.
    Hogy lehet az orosz álruhát felvenni? Be szeretnék jutni a házba, de csak ebben a ruhában enged be az őr.

    Egyébként szerintem az Everything or Nothing a legjobb Bond játék. Felesleges volt azon változtatni. Ez az új rész kicsit gyengébb, nincs annyira kidolgozva sem a grafika, sem maga a játék. Minden tekintetben gyengébb elődjénél. Kár érte!
  • Papesz
    #31
    Asszem a 'Select'-el tudsz belépni az Inventory-ba. Ott van a ruha.
  • torrente
    #32
    Kösz, megtörtént!
  • torrente
    #33
    Hát ez a földalatti csatornás pálya marhára idegesítő! Már kb. 15-ször próbáltam megcsinálni, de eddig nem volt szerencsém. És egyre jobban idegesít...
  • leslieboy
    #34
    A trükk az, hogy rögtön lődd az ellenfeleket, amint megjelennek, és mindig, minden hordót lőjjél ki a vízben! A legjobb akkor elcsípni, mikor kirohannak! Ha jól csinálod, az összes elszáll a robbanástól! A legfontosabb pedig, hogy ha messze az ellenfél, használd a zoomot,de ha közel és sokan vannak, akkor sima nézetben sorozz végig rajtuk! Végül egy érdekes felfedezés! Ha a lábukra lősz a gépágyúval, akkor azonnal kifekszenek! :)
  • ericsson ga628
    #35
    nem tudnátok honnan lehet letölteni a GoldenEye-t? nekem torrentel 11 napja nem jön le pedig csak 11 MB
    ja és a nightfire szerintem nehéz 2 hónapja játszok, és még csak a 2. küldin tartók!!!
  • leslieboy
    #36
    A Nightfire az egyik kedvencem!Ha elakadtál, csak szólj, szivesen segítek! A Goldeneye meg innen szedhető:

    Goldeneye
    Kicsit sokat kell várni az oldal betöltődésével! Ha nem jönne be, akkor az oldalt eléred a www.emuparadise.org on! Ha így se megy, írj privit!
    Jó gamet!
  • dinomano
    #37
    goldeneye-t emu alatt nyomjatok?PC-re gondolom nem jött ki, csak N64-re... anno én is lekaptam; de nem tudtam rendesen bekonfigozni az iranyitast(nicns joykarom; egeret meg nem tudtam beallitani)...vmi tipp vagy patch az emuhoz egerkezeselre? Ugy hallottam nagyon jo kis gém...
  • leslieboy
    #38
    Az emuparadise.org on, mintha lenne egy egérkezelő progi is, de nem 100%..Viszont én egérrel nyomtam, úgyhogy körbenézek holnapra, hogy is csináltam! :DD
  • dinomano
    #39
    köszi! :-Pkivancsian varom..teljesen korrektül ment egerrel? :-O
  • ericsson ga628
    #40
    köszi