6
  • roKas
    #6
    Az alattam lévő 3-4 hozzászólást elolvasva, csak ülök, a térdemet csapkodva röhögök, és egyben sírok. Teljesen igazatok van , és ezeket ilyen egyszerüen megfogalmazva még soha nem olvastam
  • lazsi
    #5
    Jah amúgy zöldekről annyit h greenpeacenek írtam levelet h hülyék ha le akarják állítani paksot, meg hasonlók, kultúrált stílusban, erre basztak visszaírni. Persze ha azt kérdeztem volna tőlük, h mi a bankszámlaszámuk ahova pénzt lehet utalni akkor gondolom fél percen belül választ kaptam volna...
  • lazsi
    #4
    És mi a rákot tudunk csinálni? Képviseleti demokrácia arról szól amit a southparkban is megmondtak, hogy mindíg csak gennyekre és redvásokra lehet szavazni, mert normális ember nem szívna ennyit azé h rá szavazzanak. Úgyhogy maradnak az alternatív rendszerek mint a kommunizmus meg az anarchizmus, csak ugye ott is az a baj h ott is a tetvek kezükbe veszik a hatalmat.
  • maestro85
    #3
    demokratikus politika.... Amíg mi emberek hagyjuk hogy ilyen emberek irányítsanak minket addig ilyen lesz. Jelenleg még én is abba kategórába tartozom hogy nézem tételnül. Csak akkor tudunk változtatni ha akarunk is...
  • Komolytalan
    #2
    Üdv Magyarországon!
  • aaaaa
    #1
    Nálunk meg még mindig hivatalosan be van tiltva, mert nincs rajta akkora adó. Az hogy kevésbé szennyezi a környezetet az most pesze senkit nem érdekel. A környezetvédelem is csak addig fontos, amig ezen a címen is le lehet húzni az embereket... Senki se gondolja, hogy azért védik a környezetet anyira hevesen, mert tényleg aggódnak érte... Jó üzlet ez is... Ha valamiből van pénz, akár fel is fordulhatnak tőle az emberek. Lásd pia, cigi.