2732

  • haata
    #2692
    Üdv!
    megvettem gyáriba, felraktam, regisztráltattam interneten keresztül. felraktam az 1.7 patchet, a bemásolós magyarítást.
    elkezdek játszani, templomból kijövök beszélek a falusival, majd elindulok a falu felé. Ott fekszik egy hulla és mikor odamegyek hozzá, a játék újraindítja a gépemet.

    Mi lehet a probléma?
  • imilee
    #2691
    Sziasztok!
    felraktam 1.7-ig a patcheket, felraktam a magyarosítást is de nem müködik. segítsetek. Előre is köszi.
  • #2690
    Bocsi az esti üziért de már berugtam:D Ja Nekem folyton fagy, gondolom a Driver miatt ,mert Az ATInak az új drivere félúton kilép. Van némi hiányossága, de alapból megy minden. A srácok megdobtak 1 millióval És mondták hogy lépjek ki ESC-el és akkor menti a server az állásokat. Azóta folyton kilépkedek.:)
  • uscGhost
    #2689
    Hát akkor úgy látom nem csak nekem fagy be :D
  • #2688
    Bazzeg beléptem az előbb az egyes serverre, voltak vagy 15 en rajta a városba, admin odajön, azt mondja kereskedjünk, mondom nincs pénzem. Azt mondja, nem baj adok neked kurva sok pénzem van. Mondam hogyan? azt omndja kereskedjünk mondom oké. Kirakot nekem 1millát , modom tök jó és most? nem találom a kereskedést. Nyomj rá a kézre!!! mondom oks, kaptam egy misist egy 60 aranya életpotionért:D Felvésérol mindent. Elindítom a küldit. Lefagy... Mondom gecc csak metsen ez a szar. Nem mentett. újraindítottam, visszamentem, Mondom hogyan lehet itt menteni? küldi előtt lefagyott a cucc, nincs semmim megint. Erre irták hogy ki kell menni a városból és akkor "ment". Arra meg hogy kilép nem tudtak mit mondani, mert kérdezték hogy driveok újjak? 1.7 fent van. Mondom ja fent, driveok újak. Aztán mondtam az előző Adminnak, hogy dobjon már meg megint lóvéval. Megdobott egy 7000es fejszével és kész. Írtam hogy kösz, de kéne pénz. Erre jött egy másik admin és megdobott 1 misivel az is:D Szóval 0 experience-el tele vagyok lóvéval:D:D:D
  • #2687
    Én az egyesen voltam fent és újat csináltam mivel eredetiben csak most vettem meg.
  • uscGhost
    #2686
    Jah, de lehet a warnet1-en vagy min (a legelső szerver) azon lehet működik mert én a 2.-on vagyok, mert az 1.-n nem lehet új felhasználót regisztrálni, mert sz*ar a játék.Régi nevemmel vagyok aktiválva ott és az a név nem tetszik. :D Nem tudom mér van ott hogy új felhasználó regisztrálása aztán meg nem engedi....
  • #2685
    Pfff:S Ez elég gáz.. És ez így normális, hogy a küldiket nem lehet vinni rendesen? Vagy ez mindig változik, hogy melyik küldetésekkel dob ki a játék és végülis lehet haladni, csak meg kell szokni hogy néha a windowsban találod magad.
  • uscGhost
    #2684
    Én nyomom multiba, mikor választok egy küldetést akkor kb 4 megy rendesen a többinél exe hibával leáll a játék :D
  • #2683
    Sziasztok, most olvastam hogy van 1.7 patch és ad hozzá valami kiegészítőt. Neten nem szoktatok játszani? Mert én most raktam fel az eredetit csináltam egy íjász elf RPG karaktert be is léptem a világba F12 majd mikor indítottam volna a küldit, akkor lefagyott a játék totálisan.
    Az szeretném tudni, hogy itt nyomja valaki neten? ha igen mi a menete a netes játéknak? lehet többen is küldit csinálni? Vagy miért vannak választható küldetések más játékosokkal. Elolvastam a magyar nyelvű kézikönyvet és angolul is tudok, de mivel sose játszottam neten RPGvel ezért ne tudom hogy ilyenkor mit lehet csinálni meg milyen teendők vannak. Választ köszi!
  • Roger6
    #2682
  • uscGhost
    #2681
    Találtam egy Angelina Jolie-ra hasonlító karaktert :D
  • tibor16
    #2680
    sziasztok,
    segítség kellene - konkrét, - link vagy más módon...
    A Two Worlds (1) patchelném 1.7-ig, de nem tudom, mivel másolat, hogy miként járjak el. A cuccon van egy lehetőség, 1.1-ig peccs, utána reg és "javítás". Mivel, viszont a magyarítással szeretnm kipróbálni, kellene az 1.7-ig való peccs. Viszont amit találtam 1.7-es pecset, az 1,2 GB és 1.0-tól pecsel 1.7-ig. Ergo, az 1.7-hez kellene találnom egy használható, bevált törést. De eddig, amit leszedtem, abban nem látok reg javítást, és van belőle pár féle. Ezért kérem a segítségeteket.
    Miként járjak el, és konkrétan, mivel (link) tegyem használhatóvá, hogy játszható legyen.
    (Kérem, csak az segítsen, akinek ez nem okoz problémát, és nem akar kioktatni, a játék eredetiségével kapcsolatosan - elég öreg róka vagyok én már ahhoz, és van eredeti gyűjteményem is, csak előtte én szeretek meggyőződni a dolgokról..)
  • uscGhost
    #2679
    Sziasztok!
    Tudtok mondani olyan helyeket ahol démonok vannak? Így néznek ki. Előre is kössz :D
  • Tibbor
    #2678
    Nem igazán értem a problémádat, mert akár közelharcnál, akár varázslatoknál(függően a hatótávolságtól) de automatikusan megjelenik egy célkereszt, sőt ha elfordulsz, a célkereszt is átmegy másik ellenfélre.A tuti halálnak más lehet az oka, mert én a demóban talán egyszer haltam meg.Persze lehet, hogy túl magas nehézségi szintet választottál.
    És szerintem nagyon megéri az árát!Nekem jobban bejön a harcrendszere, mint a Gothic-oknak, a grafika mondjuk nem éri el talán az Oblívion-t, de nagy felbontásban nagyon szép.Szerintem.Én a lovat a nehézkes irányítás miatt nem nagyon használom.
  • Mike at home
    #2677
    hm... leszedtem a demót
    ebben hogy kell kardozni?
    ellenfeleket hogy lehet becélozni? szemmértékkel? mert jelenleg kaszabolom a semmit, plusz ha ellenfélbe akadok, akkor garantált halál
  • Mike at home
    #2676
    wow

    ebben a játékban ha jól látom, lehet pacizni

    és lóról aprítani az ellent?

    leszedem a demót, és ha jó, szaladok megvenni, 1k-t megér, ha olyan amilyenre gondolok

    (oblivion, gothic stílus, és nem dungeon siege)
  • joceruza
    #2675
    Erre sajna nem tudok mit mondani. Én még nem jártam így.
  • Tibbor
    #2674
    Értem.Sajnos még nagyon az elején járok, de ha találok ilyen fazont, megírom.
    Amúgy én is kérdeznék valamit.Az általam megvett eredeti példány lemezén az áll, hogy "Magyar", ennek ellenére csak a kézikönyv volt az, a játék maga angol.Két napja töltöttem le egy magyarítást, semmi gond nincs vele.De akkor mire vonatkozik a lemezen olvasható szöveg?!Mert ha csak a kézikönyv magyar, azt a dobozon szokták feltüntetni és nem a lemezen...
  • joceruza
    #2673
    Ez úgy is van ahogy mondod,de.....(szoktak lenni olyan emberek akik +osztják a tapasztalatait a többiekkel)
  • Tibbor
    #2672
    Tudtommal Te magad kreálod a löttyöket és ha tetszik, amit főztél, elmentheted a receptet.
  • joceruza
    #2671
    Helló mindenkinek! Segítenétek abban,hol találok recepteket?
  • Roger6
    #2670
    Halihó! Nekromanta varázslatokat hol tudok tanulni? Megtanultam max szintre, és nem találok varászlatokat hozzá...
  • tysaboy
    #2669
    Sziasztok, kéne nekem egy kis segítség. Magyarul szeretnék játszani a játékkal, ami ugye csak 1.6-tól elérhető. De ahhoz nincs crack-em. 1911-es razor key gennel sikerült bejutni a játék főképernyőjére, csak ott azt írja h regisztrálni kell vagy telefonon vagy interneten keresztül. valaki segítsen. előre is köszi!!!
  • grebber
    #2668
    ENB Series mod képek!
  • Methylisocloro
    #2667
    Ha ATI kartyad van akkor a TwoWorlds_RADEON.exe-vel kell inditani. Legalabbis nekem azzal megy a Radeon 9550 :)
  • totya4
    #2666
    Így látatlanban nehéz erre válaszolni, ha megvetted, akkor jogod van terméktámogatásra, tehát a forgalmazóhoz fordulhatsz a kérdéseddel. Első körben szűz installt csinálj, aztán próbáld meg a legfrissebb javítást feltenni a játékhoz, amit még az általad estlegesen használt magyarítás lehetővé tesz.
  • uscGhost
    #2665
    És az én kérdésemre nem szeretne valaki válaszolni???
  • IMYke2.0.0.0
    #2664
  • Methylisocloro
    #2663
    K0sy0n0m$
    ey megoldotta
  • IMYke2.0.0.0
    #2662
    9-es melletti "ö" betűvel próbáltad már (angol billentyűzet-kiosztás)?
  • Methylisocloro
    #2661
    Sziasztok! Two worlds 1.6.
    Az őrület határáról írok: a 0-ás billentyűre a console jön be (alul egy csík amibe konzol parancsokat lehet irni) de a mana italokat kellene a 0-val használni amiket igy nem tudok és ez ugye nem kis problémát jelent. Valami ötlet?
  • uscGhost
    #2660
    Hali!!
    Valaki segítene nekem??? Az lenne a problémám, hogy nekem eredeti a játék és most megint ki akarom játszani, de mikor feltelepül és elindítanám akkor kidob a játékból azzal, hogy az exe hibát észlel ezért leáll!! Valaki mondja már meg, hogy ezt miért csinálja, mert régen hiba nélkül futott!!!!!!!!!! Előre is köszönöm!!!
  • galocza
    #2659
    azt hiszem, az a páncéltól jobbra, a tegez alá megy, de megpróbálom.
    köszi!
  • Was
    #2658
    Ha jól emlékszem, a tőröket meg az un. swordbreaker nevű fegyvert teheted.
    És lopakodó módban lehetett használni.
  • galocza
    #2657
    halihó,
    most vettem meg gogon, a kérdésem: az inventory 2 bal alsó kicsi függőleges helyére mi kerül?
  • mike01010101
    #2656
    Nalam akkor csinalt ilyet mikor egy olyan codec pack volt fent amit nem szeretett (mar nem emlexem melyik, talan a koepi) azt levettem es utana ment tokeletesen. Ez eleg reg volt, jo par eve jatszottam vele.
  • tenca
    #2655
    Sziasztok. Egy problémám lenne: nem tudok menteni a játékban. Be van kapcsolva az automatikus mentés, próbáltam a gyorsmentést és a normált is, de mindig ugyanaz az eredmény: nincs játékmentésem. Kiírja oldalt hogy 'automatikus mentés' meg 'mentés' de semmi. mentésnél ott a mentendő állás neve és az időpont is, de hiába nyomok a 'mentés' gombra, nem ment le, így visszatölteni se tudok semmit. Valakinek van ötlete erre?
  • totya4
    #2654
    Semmi köze nincs az internethez. Csakis a te kedvedért feltelepítettem úgy, hogy az internet le volt kapcsolva. Mondjuk ezt te magad is kipróbálhattad volna a netes gépeden. Természetesen felment és elindult. Regisztrálást nem ikszeltem be, induláshoz az aktiválás is elég. Amúgy sem látok semmilyen logikát a dologban, ha egyszer az aktiválást internet nélküli módon is meg lehet oldani telefonnal, miért kéne ahhoz internet. Ebből azért kisebbfajta botrány lett volna. Ahogy írtam is az rémlik, hogy elég sok minden kell ehhez a vacakhoz hogy elinduljon. Ha nincs interneted otthon, nyilván a szükséges (windows, windows media stb) frissítések sincsenek a gépen, nem csoda ha hiányzik valami. Persze a játék is felpakolhatná, de valamiért nem tette. Ha ATI kártyád van, van és gondod van akkor radeon.exe, illetve a menüből is többféle indítási mód elérhető.

    Én annó két dolgot jegyeztem fel, talán nem véletlenül. "wmformat11sdk.exe" és "wvc1dmo.exe" Ezeket nem árt feltenni ha indulási gondod van.

    Van fóruma is a játéknak, ahol a keresőbe a "start" -ot beírva, topikra korlátozva a keresést, a "two worlds" altémát kiválasztva magad is láthatod hogy gyakori gond ez. Valahogy az a sejtésem, hogy az angol nyelvű fórumok elolvasása nem fog neked gondot okozni, ha már ezen a fórumon nem találtál segítséget a kereső használatával :)

    A registry import amit javalltam ezek szerint csak azon a gépen működik amin egyszer már regisztráltál. A "Two Worlds Any to 1.7a" nem tudom hol van, a hivatalos oldalon olyat nem láttam. Az 1xx to 1.5 (kb 1GB), majd az 1.5 to 1.6, 1.6 to 1.7 -el működött nekem. A többi újabb patch a multihoz kell, ami engem nem érdekelt.

    A te kedvedért gondolkodok még egy kicsit, ha multihoz való patch-et/addont teszel fel, akkor nyilván a játék elvárhatja az internet jelenlétét, de 2010-ben nem az szokás, hogy egy program kilépjen magából ha gond van, hanem dialógus ablakkal tájékoztat az esetleges problémákról, pl "server not found" "not connected" stb, felajánla az újrapróbálkozás lehetőségét, tippeket jelenít meg a probléma megoldásához stb. Primitív teljesen főszálban futó programoknál előfordulhat hogy a GUI lemerevedik kapcsolódás közben, de kilépni az sem lép ki magából.
  • IMYke2.0.0.0
    #2653
    Épp az előbb érkeztem ide, a 2. munkahelyre, otthonról - ahol megpróbáltam a két verziót újratelepíteni


    Ugyanaz volt a helyzet. Elindul, fekete képernyőn a logo megjelenik, majd vissza asztalra.
    A DVD-n mellékelt DirectX, VC, PhysX, WM9 telepítve [illetve a rendszerben újabbakat érzékelnek], és a registry-be is bekerülnek a kulcsok, még sem akarja az igazságot.

    Ezen, a munkahelyi gépen, ahol van internet is, érdekes módon, elindult.
    De, az innen haza exportált registry bejegyzésekre a játék válasza az, hogy nincs feltelepítve rendesen a játék... [hardver ellenőrzés miatt].

    Tehát, még a telefonos regisztráláshoz is kell internet.(?)