13
  • totya4
    #13
    Hm nem én mondtam... :)
  • Bith
    #12
    Tájékozott ember eleve nem használ symantec termékeket, mert mind kuka...
  • nxfn
    #11
    rohattak:@
  • totya4
    #10
    Az exe fájl tömörítők nagyon szerencsétlen megoldások, jobb őket nem használni, nem csoda hogy a Symantec-nek is gondja volt vele :)
  • valaé valaé ná
    #9
    Mi van az UPX-el ? Én nem láttam hírt róla.
  • totya4
    #8
    Az, hogy a Symantec víruskresője szar, azt már rögtön megállapítottam annó, egy vinyóra ráeresztve az elhalt egy tömörített fájlnál. Az oldaluk szerint ez a hiba nem reprodukálható. Na mondom és ha pont az a fájl vírusos? Ugyhogy kuka.
  • totya4
    #7
    Mivel a "Symantec összes terméke érintett" volt kivastagítva, kiemelve, gondoltam ezzel van gondod.

    Cikkek címeinél inkább a rövidségre összpontosítanak , néha az értelem rovására :)
  • johnnie_walker
    #4
    Biztos hogy te érted?
    #2 arra utalt, hogy mekkora pofátlanság egy ilyen címet leírni, mikor egyértelműen a Symantec a hunyó.
  • totya4
    #3
    Nem tudom mit nem értessz.

    A programok ma már moduláris felépítésűek (programozók lustasága/hanyagsága határtalan ez kiderült egy korábbi minőség vagy gyorsaság vitából) de amúgy a modularitás célszerű is, ennek viszont megvan az a hátránya, hogy ha valamelyik modulban hiba van, akkor az összes olyan termék, ami ezt a modult használja, azokban ugyanez a hiba megtalálható lesz.
  • Garfield
    #2
    Hatalmas biztonsági rés a RAR-ban

    RAR állományok kicsomagolásakor a Symantec összes terméke érintett többszörös "heap overflow" sebezhetőségben[...]


    A cikkíró esetleg újra nekiugorhatna a cikk elejének, mert ez így úgy kukiság, ahogy van.
  • Faterx
    #1
    Symantec monnyon le!