1528
Mercedes-Benz
  • N3TuddKi
    #1180
  • norbi56
    #1179
    Ez mekkora hülyeség:S
  • N3TuddKi
    #1178
    Ez meg szerintem most egy parasztvakítás a MErci részéről. Kár, hogy ennyire lealacsonyítják magukat.
    C63 Performance csomag
  • N3TuddKi
    #1177
    Finom darab lehet. :)
    Nem vagyok sportautó mániás. Most a 300C vagy a Challenger 6.1 SRT8al szemezgetek...
  • N3TuddKi
    #1176
    inkább a komputercsere okozhatja a dolgot. valószinű nem 100%os az összetanítás és ezért jelez állandóan hibát. ezt ott akkor aki cserélte kellett volna figyelnie.
  • nesto
    #1175
    Nem irigyellek, kifogtál egy "szép" darabot a szériából.
  • dieselG
    #1174
    Megy rendesen, nem riaszt.:) Külföldi hozzászólásoknál azt írják hogy ilyenkor el se kéne indulnia az autónak. :D
    Egyébként augusztusban komputert cseréltek, mert elszállt az előző (nem ment az 1. meg a 4. henger..), azóta csinálja ezt. Hátha mond ez neked valamit.
  • DeenQa
    #1173
    hát de a kocsi megy rendesen meg minden? nem riaszt meg semmi? mer akkor baxni rá, ilyen miatt szervízbe 10ruppót min. elkérnek, azt ha nem tudják mi a baj akkor szétbontják a fél autót azt utána szarabb lesz mint volt :D
  • dieselG
    #1172
    Szervízbe még nem vittem emiatt, a merülő elem, mint lehetőség - ki van lőve. Van egy másik kulcsom (a hegye sajnos le van törve), amiben pont merül az elem, arra egyszerre villog a két led ajtónyitáskor. De a rendes kulccsal nem villog, csak mikor elfordítom gyújtásra, ill. beindítom a motort, akkor felváltva villog 30mp-en keresztül, ahogy a videón is látható. Másik fórumban se láttak még ilyet, az biztos hogy nem az elem okozza.
  • DeenQa
    #1171
    persze h jó... nézz rá az adataira. 3.7es gyorsulás, V10, karbon karosszéria... csak 500 darabot gyártanak belőle :D ma voltam bennt a lexusnál de még nem rendelhető
  • N3TuddKi
    #1170
    annyira jó lenne? anno a C MErci mellett az IS széria volt a jelöltem. Igaz csak egy 250es benzinest néztem.
  • DeenQa
    #1169
    dieselG, szervízben mit mondanak? mi lenne ha elemet cserélnél?

    Netuddki: E500 project ejtve... Lexus L-FA...
  • dieselG
    #1168
    Belinkelem ide is egy másik fórumból a videómat, hátha:

    Felváltva villogó piros-zöld led probléma Mercedesben.
  • N3TuddKi
    #1167
    ha jól sikerül, nekem is összedobhatnánk egy hasonlót :)
    egyszerűbb venni egy R63at és mindent átpakolunk az E kupéba ;)
  • N3TuddKi
    #1166
    Vannak problémák is a beszállítókkal...
  • DeenQa
    #1165
    jah, ez az. nekem egy 4x4 es kéne belőle 6.3 as mocival :D
    "maj ha soképzem lesz veszek egy E500 az ozt áttalakíttatom a westcoastcustomsbe egy 6.3 as mocit veszek bele meg belerakatok egy quattro hajtást a zauditol" ozt nekem jó lesz :D
  • N3TuddKi
    #1164
    Helyes. :)
    Megéri kipróbálni, habár az E500 kupéra is rá lehet mondani, hogy inkább komfortos, mint sportkupé. Inkább egy fricska akar lenni szerintem az audi a5-nek. Nagyon remélem, hogy meggondolják magukat és összeütnek belőle AMG változatot is.
  • DeenQa
    #1163
    persze én is 500 ast akarok venni, diamantwhite ban, ahogy beszéltük anno. de a kereskedő haveromnak csak ez volt amit félre tudott tenni 1-2 napra. de annyira még nem győzött meg :D várok egy E500 ra amit lepasszolna valaki 1-2 napra
  • Willi Betz
    #1162
    Az nekem nem tetszik egyáltalán,ez így elsőre és takaró lemezekkel bíztató.
  • TheRock18
    #1161
    2005-ös szebb még mindig :D
  • Willi Betz
    #1160
    Netuddki vagyok a hegyről :DDDD
  • Willi Betz
    #1159
    új CLS.


  • N3TuddKi
    #1158
    Igen hátsó. Ráadásul hegyen lakok. :) Én szeretek keresztben autózni vele télen :Ð

    E kupét sima 350es motorral, feketében, fekete belsővel sosem vennék. Semmi szép nincs úgy abban az autóban. Azok a vonalak amiket egy fehér vagy halványzöldes szín kihoz, azt a fekete pont eltakarja.
    Szerintem az E 500 kupé az a legjobb választás, ha komfortra vágyik az ember vegyen 350est vagy 4 hengerest. Én biztos a csúcsmodellt venném valami "extrém" színnel és világos belsővel. Na és persze az elmaradhatatlan üvegtetővel. :)

    Nem véltelten, hogy a Westendben a most kiállított E osztály is fehér, AMG csomag és fekete üvegetős. Ez most amire igazán felkapják az emberek a fejüket.
  • DeenQa
    #1157
    Tegnap meg ma egy E350 CGI AMG kupét kaptam kipróbálásra egy szlovák merci szalonos haverom jóvoltából... Hm. Vegyes érzelmeim vannak az autóval kapcsolatban... fekete volt fekete belsővel, tök snassz, annyira nekem nem is tetszett, de ha valahol parkoltam mindenki utána fordult... Talán jobban megnézik mint a GTR-t ami számomra tök furcsa. Még csak nem is E500... Egyáltalán nem sportautó... Komfort kupé ezis, kb... Tök átlagos 3literes benzines erejét hozza, baromi komfort mellett. :( Kéne egy kicsit több feeling. Meg 4kerékmeghajtás :( Hátsókerekesen nem nagyon használható télen sztem. Netuddki erről mit gondolsz? C220 hátsós ugye?
  • Willi Betz
    #1156
    Stuttgartban van,nem messze a gyártól:D És ott szinte csak Mercedes van:D
  • N3TuddKi
    #1155
    csak pofásabb lesz ez :)

    legalsó képen csak Mercedesek látszanak. NEm megrendezett kép biztos :Ð
  • Willi Betz
    #1154


  • N3TuddKi
    #1153
    Az R osztály facelift képeket tedd be légyszives. köszi :)
  • Willi Betz
    #1152


  • Willi Betz
    #1151
  • Willi Betz
    #1150


  • DeenQa
    #1149
    huginak volt egy 2000/12es 220CDI je. Szerette, bár voltak vele gondok. Váltó probléma (5seb automata), elektronikai gebaszok, klíma bajok, izzó kiégések állandóan...

    Amúgy jo cucc. 200K sztem 10l-t biztos benyel...

    MO.-n amiket árulnak 95% ba németből behozott, tuti visszatekert darab. Érdemes leinformálni merci szlaonban az előéletet...

    De 220CDI vel leheet jobban járnál, 5-7között fogyaszt, 150LE és nyomatékosabb mint a benzines
  • N3TuddKi
    #1148
    10 körül fogyaszthat. Megbízható, ha előélete ismert...
  • Roll93
    #1147
    sziasztok!
    a Mercedes Benz C200 Kompressor Elegance-ról 2000 ccm 163 Le (évjárat: 2000/12-es új dizájn :) ) mi a véleményetek? mennyit fogyaszt stb.?
  • Willi Betz
    #1146

  • Willi Betz
    #1145
    Milyen igaz:D
  • TomBond
    #1144
    SOK BOLDOG NÉVNAPOT MINDEN MERCEDESNEK!!!

  • Willi Betz
    #1143


  • Willi Betz
    #1142
    Elfogadnám;)
  • N3TuddKi
    #1141
    családi versenyautó :Ð