10
Eltünő feladatkezelő
  • Airbus A380
    #10
    A feladatkezelő állandó múködése mennyíben terheli a gépet?
  • DEXTER92
    #9
    Úgy érdemes, hogy mielőtt bekötöd a netet, felrakod a vírusírtót
  • retek683
    #8
    húhú sikerült leszednem
    köszi a helpet mindenkinek
    leszdtem az sg-ről az antivirustrojan-t is letudta írtani ,mihelyít felraktam egyből uaána kiarta hogy fertőzött az svchost.exe delete is no lám már még feladatkezelőm is van megminden müxik újra na de azé köszi a helpet
  • PetruZ
    #7
    StartupCPL, ez az egyik legjobb ilyen cucc.
  • bld
    #6
    télleg az msconfig helyett nem tud vki egy oylan progit amivel tudnám szabályozni h azok és csak azok a progik induljanak el amiket én szeretnék?
    unom már h mindennap vmi más vírusom/spybotom van: )
  • bld
    #5
    ha nagyon makacs akkor a tuti kedvéért húzd ki anetet és csökkentett módban ki tod szedni ja és az msconfigból prószáldd meg kivenni
  • Pheel
    #4
    Esetleg, ha nem vírusosan telepíted a Windowst, akkor nincs ilyen probléma. Windows újrarak, víruskereső felrak, azonnal frissít, reménykedik...
  • retek683
    #3
    plíz help ja még a msconfig se müxik
  • retek683
    #2
    Na rájöttem hogy egy vírus lesz az mer a a nod már kiírta de nem tok veleírtani mer ugyanazt csinálja vele minta feladatkezelővel nem engedi hogy lefutassak bármi féle ellenőrzést csak az Amon jelzett:(
  • retek683
    #1
    Hi all!
    KÉne egy kis help nem rég újraraktam a rendszert mire minden drivert felraktam valami nem volt rendben mivel a feladatkezelőt sehogyse tom felhozni megjeleník de visssza eltűnik utánamég az óramellől is, ja de onnan eltünt más is lécci segítsetek mer már nem akarom megint újrarakni!!