5
megoldható???
  • enkido
    #5
    megoldottam :) kosz :)))

    egy s3 trio vezerli a masik monitort - bar nem volt tul egyszeru elmagyarazni vindoz baratomnak mit is szeretnek :)))
  • [NST]Cifu
    #4
    Van lehetőség: sima PCI csatis videókártya. Azon megy akkor a második monitor, a Radeon 9550-esen meg az első monitor és a TV.
  • enkido
    #3
    jogos... keretik torolni, valamint kosz a valaszt...

    egyebkent azert nyitottam uj topicot mert gondoltam van lehetoseg csak kisse bonyolult lesz a problema megoldasa :)

  • [NST]Cifu
    #2
    1.: Mi a fészkes fenéért kellett egy új topicot nyitni ezért?!?! Legalább három korábban nyitott topicba befért volna ez a kérdés...
    2.: Nem lehet megoldani, két ramdac van a kártyán, tehát a lehetőségek VGA (DVI) + VGA (DVI), vagy VGA (DVI) + TV. Ez amúgy le van írva az ATi honlapján, ha van normális kézikönyv (akár papír, akár .PDF) a kártyához, akkor abban, stb...
  • enkido
    #1
    adott egy radeon 9550-es videokartya a szokasos analog, DVI, s-video kimenetekkel. szeretnem megoldani, hogy egyszerre mindharom kimenetet hasznaljam :) a ket monitor kiterjesztett asztal modban uzemelne, a tv pedig megkapna a videotukrot... a ket monitor mukodik a tv nelkul, valamint az egy monitor egy tv kombinacio is megy. van valami speci, esetleg gyari driver amivel meg lehet ezt oldani?

    az oprendszer winXP sp2...