39
elnéztem a vásárlást!
  • Nesu
    #39
    Annyit tesz hogy tudomásom szerint a nagyobb bit szám több texturával jár .Javíts ki ,ha nem igy van .Összevetve más oldalak nemzetköziek többek között majdnem mindenhol hasonló a végeredmény .
  • Inquisitor
    #38
    Ez a világon az utolsó oldal, aminek a tesztjeire hagyatkoznék, de köszi :)
    A 36-os üzit meg nem sikerült értelmeznem.
  • Nesu
    #37
    Itt Nézd meg a Teszteket
  • Nesu
    #36
    Na ez igaz .Na ,de van olyan kép alatta mint egy 256 bit -nél ?Ezt ajánlom GTX275__448 bit itt vagy ezt HD4890__256 bit itt
  • Inquisitor
    #35
    Na és ha 128 bites? GDDR5 memória van rajta, órajalenként nem 2 hanem 4 írás/olvasás fut le rajta, gyakorlatilag egyenértékű a 256bit + GDDR3/4 kombinációval. A HD4770 megeszi reggelire a HD4830-at, és alig lasabb a HD4850-nél, ami meg ugye 2db HD3870 sebességét tudja, ezért kizárt, hogy a 3870 jobb legyen. Fentiekből következik, hogy egy HD4850 (pláne mostani mocskos olcsó áron) sokkal jobban megéri, mint a HD3870X2 :)
  • Nesu
    #34
    Konnichiwa !!! ez jobb 30k -ért
  • Nesu
    #33
    radeon_hd_3870_x2_
  • Nesu
    #32
    GTX275__448 bit
  • Nesu
    #31
    HD3870__256 bit
  • Nesu
    #30
    HD4770 __128 bit
  • Nesu
    #29
    Ha az infom nem csal akkor a 4770 csak 128 bit -es !!!!
  • Nesu
    #28
    3870 X2 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a jobb
  • Hirohyto
    #27
    Melyik az a VGA, ami ebbe a gépbe(ASUS M2N-E SLI/AMD Athlon 64 x2 5200+/2x2GB Crucial DDR2 800Mhz/GB SuperB 460W) még jól kihasználható lenne szerintetek?
  • rvn
    #26
    3870 kifutó példány azért ilyen drága mert már csak a raktáron lévő készletek vannak és az ára meg nem esik már. a 4770 sokkal gyorsab/kevesebbet eszik/nem melegszik anynira/nagyon jól tuningolható.
  • Hirohyto
    #25
    Hello!

    Mi a véleményetek, melyik a jobb 30k-ért?
    EZ, vagy EZ ?
  • tmisi
    #24
    Nem. Először azthittem igen, mert a képen amit találtam van egy sárga port, de az valami CPU upgrade (fogalmam sincs amúgy ez mi).
    6600GT sok netezésre, ebből egybként is van AGP-s verzió. Én valami olcsóbb AGP-s passzív hűtésű kártyát vennék pl. ATI 9200, NVIDIA Geforce 4 MX, stb. Aprón vagy vaterán 2-3 ezerért lehet venni.
  • tmisi
    #23
    Kb. 5-6 éve az volt.
  • kiscucu
    #22
    hali

    az ATI Radeon 9600 pro jó videó kártya?
  • blackbull
    #21
    halisztok!
    lenne egy kérdésem....vettem most egy elég régi gépet...csak netezésre...de most tudok bele egy Nvidia Geforce 6600GT vidikártyát csak nem tom h kezeli e az alaplap ami benne van az pedig:Asrock K8UPGRADE NF3 S754 SATA...sztetek kezeli a PCI-EXPRESSZES videókártyát?
  • vjanika
    #20
    Ugyan már, PCI-e kártya, meg AGP-s. A VESA-s Realtek 512Kbyte rammal a király
  • Dzsega #19
    rosszul láttad!
    nem levágni kell hanem a slot végén ki kell faragni neki a helyet!!!
    komoly 3x gyorsabb mint a sima pci-e.
  • Dodo55
    #18
  • Guer
    #17
    :DDDDDDD
    az állat... :DDDD
  • Shep
    #16
    Volt itt egy kép, hogy hogyan kell levágni 3 vagy 4 lábat a kártyáról és akkor simán belemegy az AGP foglalatba
  • Rage47
    #15
    szuper kártya, most kaptam ilyet. igaz PCI-os 256 MB... minden megy fullon folyamatosan..:)
  • mila69en
    #14
    sztem nagyon jó kártya közép kat legjobb kártyája ez nem kérdéses:DDD
    de ha lehet akkor a 256mb-t keresd haver is most vett asus és agp-s 256-megás és gt nem is tudtam hogy van agp-s ben 256 megás gt kari:OOOOO
  • Dodo55
    #13
    Egyébként mi a véleményetek a 6600gt-ről?
  • Dodo55
    #12
    Hány watt-al fogyaszt többet, mint egy Ati Radeon 9550?
  • izb
    #11
    ha az a táp márkás és ténylegesen le tudja adni azt a 300w-ot akkor elég.
    a gyengébb felhozatalnál a 300w nem az ami.
  • [NST]Cifu
    #10
    Alapfelállásban az a válasz, hogy el. De közben hozzátenném azt is, hogy messze nem mindegy milyen is az a 300W-os táp. A Codegen és egyéb nem túl megbízható márkák esete ugye...
  • Dodo55
    #9
    Ja meg még az aláírásomban leírt cuccokon kívül van benne 1 floppy meghajtó, egy tv tuner kártya, és egy hálókártya(az integrálton kívül).
  • Dodo55
    #8
    Én is szeretnék venni egy 6600gt-t, AGP-set, a gépem az aláírásomban van. Szerintetek el fogja bírni egy 300W-s táp?
  • Zetorg
    #7
    ha lapot cserélsz, procit is kell!
    nincs olyan lap, amibe belemenne a pci-e vga és a s478 cpu...
    és ha valami normális lapot veszel, akkor venni kell ddr2-t is.
  • Mersh
    #6
    szerintem is
  • Narancs
    #5
    Milyen a mostani géped? Ha valami ratyi VGA van benne, akkor nyugodtan lecserélheted AGP-s 6600GT-re. Ha most akarnál váltani PCIe-re (ami egyébként nem gyorsabb önmagában még), akkor az egész géped ki kéne cserélned. Lapod, procid, ramod, vszínű a tápod is. Döntsd el, akarsz-e most új gépet. Ha csak új VGA kell, akkor vedd meg az AGP-s 6600GT-t.
  • Shan
    #4
    Így van...Alaplapot úgyis cserélni fogsz 1 éven belül legkésőbb, az AGP-nek vége új cuccok szempontjából...Ha van pénzed vegyél alaplapot, amibe jó a mostani procid+ramod, ha nincs, akkor tedd vissza egyelőre a régi vid.kártyád, és gyűjtögess alaplapra. Szerintem semmiképpen se cseréld le AGP-s re!..
  • Tojesz
    #3
    Hello!
    Sztem cseréld ki az alaplapot,mert logikusabb
    Mert ha most veszel egy AGP-s GT-t,akkor az jó a mostani alaplapodba,de később mid2-ből újat kell venned
    Deh ha most veszel egy PCI-s alaplapot,akkor van egy ilyen videokártyát,meg alaplapod
    De viszont az is beleszámít hogy milyen a procid,mert ne utána derüljön ki,hogy most meg az nem jó bele........
  • alph4
    #2
    Ezt neked kell eldönteni. A te pénzed. Egyébként kicsit gyorsabb a PCIexpress-es.
    De ha alaplapot veszel nézd meg hogy minden stimmel-e, nehogy ezt is benézd :DDDD
  • bmw528
    #1
    Sziasztok, segítségre van szükségem.
    Adva van egy Asus p4p800 Deluxe alaplap. Gondoltam veszek bele egy jó kis videokártyát.
    Típusa Asus Extreme N6600gt 256mb. Ezt néztem be a kártya pci-e-s az alaplap meg nem tudja. A kérdés van-e értelme kicserélnem az alaplapot, sokkal gyorsabb-e így a gép (főleg játékra van használva) vagy cseréljem ki egy agp-re (ha jól látom csag 128mb-os van gt-ből)
    Előre is köszönöm a tanácsokat