13
érintőképernyő
  • olivaoil
    #13
    Azt esetleg valamelyikőtök tudná, hogy hogyan lehet érintőképernyőre fejleszteni???

    Apukám ezzel nyaggatott, mert csináltam egy zenei progit és Ő azt akarja, hogy érintőképernyőn (pl. táblagép) lehessen rajta játszani.

    + ezt úgy várja el tőlem, hogy egyáltalán nincs táblagépünk, ami érintőképernyős az egyedül az öcséim mobiljai, de az egyszer biztos, hogy inkább főbelövöm magam, minthogy mesterfokon kitanuljam az informatikát ahhoz, hogy mobilra tudjak átírni egy erősen Win32-form-os programot.

    Na, tudnátok esetleg, hogy hol találhatok forrást ahhoz, hogy hogyan lehet érintőképernyős táblagépre programot fejleszteni???
  • Niimo
    #12
    vakószinüleg igen... de csak 800x600 az a 1600x1200

    őőő


  • PyRex
    #11
    "Felbontás: (képpont) 2400x480
    Fizikai felbontás: 800x480
    Támogatott felbontások: 640x480-1600x1200"

    Az első felbontás az gondolom a tapi-felbontás :)
    A második a pixelszám, de akkor hogy támogathatja az 1600x1200-at?
  • Niimo
    #10
    http://www.necsaknezd.hu/result.php?id=3391&cat_id=21&table=others
    Ha érdekel még valakit a téma...
  • Niimo
    #9
    Az AG Neovo, az jó is lenne... csak 2 kiló mármint 200.000ft.....


    olyanról is hallottam, hogy tft, és rárakható fólia, vagy mitudomén valahogy....
  • Niimo
    #8
    Működését tekkintve van egy 12voltos gépem, gyakorlatilag biztonsági rendszerként funkcionált, de átalakításra kerül majd, linox rendszer le, xp fel...

    egy hanyattegeret beépítek a középsőkonzolba, a billenytűzet meg vagykell vagy nem...( de akár szilikonos is lehetne....

    pont ezért kellene érintőképernyő, találtam Xp-alá vizuális átalakitót, majd megkeresem a képet...
  • PyRex
    #7
    Rágen láttam valahol 8 vagy 10 collosat.
  • Sir Quno Jedi
    #6
    AZ a minima, ezeken a 2-7"-es szarokon kifolyik a szemed. Akkor tegyél bele PDA-t...
  • Police88
    #5
    és autóba raksz egy atomerőművet h legyen delej?
    vagy h fog az működni? (mondjuk attól függ milyen vas...)
  • PyRex
    #4
    Erre gondoltam én is, de 15" nem nagy picit egy autóba???
  • Sir Quno Jedi
    #3
    Ag Neovo TS-15S TFT
  • PyRex
    #2
    Mekkora kellene? Gondolom 15" az túl nagy...
  • Niimo
    #1
    Szükségem volna érintőképernyőre, gyakorlatilag autóba... a pc megvan, csak ezt nemtudom honnan szerezem be...

    Tud valaki segiteni?