25
Unreal Tournament Revolution (UT2004 TC)
  • tbundy
    #25
    tippek: vga driver update, game reinstall
  • pistinagy
    #24
    Hello lenne egy kérdésem amikor elkezdenék jáccani pl amikor elkezdem 1. missiont mielŐTT MÉG betöltene lefagy és ismeretlen hibát dob ki micsináljak valaki lécci segicssen nagyon Köszi
  • Kinca01
    #23
    hogy tudok belépni adminként a saját ut2004 szerveremre?
    (az Admin&Groups aktiválva van)
  • tbundy
    #22
    az oldal nem tűnt el csak átalakul :)
  • Alkarcsont
    #21
    eltünt az oldal!
  • Dr4gonlord
    #20
    Király lett nagyon.
  • tbundy
    #19
    kicsit megváltozott az oldal, érdemes megnézni
  • PyRex
    #18
    Tudom én, csak viccoltam :))
  • _Atti_
    #17
    ne értsétek félre a copy of ut nem azt jelenti hogy másolt azaz kalóz ut..egyszerüen igy hívják kint egy játék egy példányát.. 'a copy'
  • tbundy
    #16
    az UT driverét kell csak cserélni, nem az oprendszer vga driverét
  • Dr4gonlord
    #15
    Csak ECE kell hozzá meg a legújabb patch, azokban meg ugye gyárilag NoCD van (a patchekben), az online játékhoz (nem NoSERIAL szerverek) meg a serial kell úgyis.
  • Dr4gonlord
    #14
    Meg 0.0001 mp alatt körbemész a pályán :). Az igaz, hogy a megfelelő VGA vezérlővel működik rendesen, azonban nincs mindenkinek kedve csak ezért telepítgetni vezérlőket. Általában.
  • Dr4gonlord
    #13
    Kell UT2004 persze :D, de nemhiszem, hogy eredeti kellene, max az internetes játékhoz. Tegnap már volt 1-2 szerver, de még csak listen, így csatlakozni nem nagyon tudtam :D, de full volt az összes.
  • k8bal
    #12
    hehe :D
    biztos nekik is eredeti...
  • PyRex
    #11
    jah, közben én is :)

    "if you own a copy of"

    LOL, nem azt írják, hogy "if you own the original UT2004 CD" :))))))
  • k8bal
    #10
    Unreal Tournament Revolution is a full conversion modification for UT2004, bringing all the glory of the original UT game to the Unreal 2.5 Engine. This means if you own a copy of UT2004 you can...
    ööö bocs rá jöttem
  • k8bal
    #9
    ehhez kell az UT2004 is vagy hogyan mit és hol? :D
  • Istencsászár
    #8
    azkell..
  • PyRex
    #7
    és ha vsync on... ?
  • tbundy
    #6
    eléggé remegős lesz a kép, meg széttördeli nagyon, nem folyamatos lesz az összhatás
  • PyRex
    #5
    de az miért probléma, hogy 1000FPS-sel megy valami? :D
  • tbundy
    #4
    sztem a graf és a jobb netkód miatt érdemes kipróbálni.
    egyébként UT99 alá is csak megfelelő vga vezérlő kell, és nem lesz probléma az, h valakinek túl gyors gépe van
  • PyRex
    #3
    Ehhez gondolom kell egy UT2004 is, igaz?
  • PyRex
    #2
    Hmm... :)
  • Dr4gonlord
    #1
    Tehát, az UTRegy TC (total conversion) UT2004 alá, pontosabban, a "sima" Unreal Tournamentet teljesen átírják UnrealE 2.5-re, az Alfa már kijött, screenshotokkal együt, az oldalon mindent meg elhet találni, ami kell. Erősen ajánlom mindenkinek, aki szereti a Sima UT-t, de már nem tetszik neki a grafika vagy (ez a gyakoribb), az újabb gépén 1500 FPS-el fut, hameg capolja az FPS-t akkor meg rendkívül belassul. Have Fun. Bármilyen kérdést az UTR-el kapcsolatban nyugodtan feltenni.