46
Mennyire strapabíró?
  • fzoli990
    #46
    Vagy mellé esett???
  • fzoli990
    #45
    WC-be?? Legalább bele a kakiba???????
  • CascadE
    #44
    Nekem a P900-am esett egy hónappal ezelőtt a wc-be. Darabokra szedtem és azóta is vígan működik... Pedig elég jól megszívta magát. Amúgy meg sokat potyog. Szóval ennél jobb teló nem kell... :P
  • fzoli990
    #43
    SZÍMENSZ A60 és C62 jól bírja (nem ijen telóim vannak, régen voltak de azmá régen volt)
  • daeemoon
    #42
    SE k500i Párszor repült, 1 éves lesz nemsoká sztem jó bírja a kiképzést, csak a joy, a joy a joy.
  • oliverspy
    #41
    Haveromnak van egy Sagem My-v 55öse. De ez most nem biztos. Múltkor nem tudta bekapcsolni (mert elmozdult az aksi, de ő nem tudta), fogta magát és az osztályterem végéből, nagyerővel bele a táblába. Semmi baja.

    másnap...

    Focimeccsünk volt. Haver fogja magát. bele rúg totál a mobilba. Szétesik darabokra. Összerakja, felhívja az annyát...

    Szal. Az elég strapabíró mobil.
  • DEXTER92
    #40
    Izé...van valami ilyesmi szólás vagy mondás.... hamar munka ritkán jó.... ha jól emlékszem így van.
  • oliverspy
    #39
    Miért kellett a Motorola V3x-et lezárni? Az nem a Motorola V3 volt, hanem a V3x, vagyis a 3g-s totál új mobil!
  • Gigabyte
    #38
    siemens m35 nagyon kis stapabíró készülék... Mégakkor is csk megrepedt amikor replüt 15-20 métert de semmi baja nemlett amúgy :)
  • DEXTER92
    #37
    Az eset okozóját a bíróság 3-5 évig terjedő szabadságvesztésre ítéli! :)
  • DJviolin
    #36
    Időpont: 2003. ősze
    Helyszín: Tanyánk
    Eset okozója: Édesapám
    Az eset szenvedő alanya: Siemens A35
    Egyéb közreműködő: MTZ-50 Russian Traktor

    Rövid helyzetleírás:
    Apám zsebéből kicsúszott a teló, és az mtz kereke alá került. A szenvedő alany hatlamas szerencséjének köszönhető, hogy a kerékbordák közé került, ezért 2 napon túl gyógyuló sérüléseket szenvedett. Az eset okozóját erős megrovással megbüntettük.

    Nyomozati jegyzőkönyv vége!!!
  • DEXTER92
    #35
  • PyRex
    #34
    így van!
  • Pheel
    #33
    A 6230-cal új szériát vezetett be a Nokia. Végre van rendes alapja minden telefonnak, az elő- hátlap csak részben fedi a telefont. Azóta sokkal erősebbek.
  • fifi
    #32
    ma hullott alá a kocsi tetejéről a 6230-am. Két vágás az oldalán... Semmi több. Nem mondom, hogy starpabíró, mert nem az, de nem gondoltam, hogy így bírja...
  • DEXTER92
    #31
    Nem értem mi vízálló, vagy cseppálló vagy micsoda, szal az a telefon, aminek a hátlapja gumibevonatú...
  • DEXTER92
    #30
    Idegességlevezetés
    Milyen jó, átnevezve a topic
  • PyRex
    #29
    Lehet, hogy te is kerülsz majd olyan helyzetbe (állapotba), hogy a falhoz vágsz valamit. Namost ha éppen telefonon közölnek veled valamit, amitől kiakadsz, akkor nem kapsz föl mást, hanem a telefont vágod a falhoz / földhöz, nem?
  • sweech
    #28
    kurvasok értelme van telefont földhöz, falhoz vágni
  • Kikoki
    #27
    A Nokia 5140-es az strapabíró:)
  • forza milan
    #26
    ööö,elirtem,az enyém kemény müanyag 3100-ás volt:Dtévesztem a fajtákat!:D
  • PyRex
    #25
    6230-asom falhoz lett vágva 2x, eredmény: a falban azóta is látszik a telefon sarkának lenyomata :)
  • PyRex
    #24
    "direkt földhöz vágva,úszott is már egyszer"
  • zolo
    #23
    Az abszolút strapabíró mobil a motorola c385!Sokszor lett leejtve,direkt földhöz vágva,úszott is már egyszer és még mindig működik!
  • PyRex
    #22
    6230-asom most kb. 2 éves, ha jól számolom. Ezidő alatt kb. 30-40-szer esett le betonra, kőre vagy egyéb keményebb felületre 1-2m magasból és SEMMI baja nincs, persze karcos kicsit, de ugyanúgy működik. Illetve egy probléma van vele, de az szoftverhiba és már az elejétől jelentkezett néha.
  • Gabesz amd64
    #21
    nekem nem kell strapabíró telo mert vigyázok rá
  • PyRex
    #20
    loool :)))
  • PyRex
    #19
    Enyémre a konditeremben ráesett kb. 1 méter magasról egy 20 kilós tárcsa - annyi baja lett, hogy berepedt a kijelzője - csere és müxik :)
  • DJviolin
    #18
    Nekem egy 3 éves 3410-esem van. Karcolásmentes, még a védőfólia is rajta van. Egyszerse volt sérülve, mégcsak nem is ejtettem le, élete nagy részét tokban töltötte. Nem engedi el az akksi a feszültséget. Jó kis telók ezek a régi nokiák. Kiváncsi vagyok, hogy 3-4 év múlva a mostani csodamobilok hogy fognak szugerálni.
  • sweech
    #17
    értelmes topik
  • schrank
    #16
    farmer
  • Maco13
    #15
    én egyszer elmentem bulizni szegedre, és reggel mikor magamhoz tértem a zsebemben volt egy 3310-es sz*rrá tört kijelzővel hátlap és akksi nélkül sim kártya benne és nemtom kié, de főleg hogy hogy került hozzám. Cserébe nem működik annyia :D
  • Gunner
    #13
    Elösszőr megtapostam a gatyát amiben volt(kerestem a telót), utána anyám kimosta a gatyát

    Következtetésképpen nem strapabíró
  • NEOreg3
    #12
    4 éves 3310-esem van és jól bírja, igaz már nem bír annyit az akkumlátora mint rég, de ettől eltekintve semmi baja, bezzeg van még a családban a 3 siemens, azokkal 2-3 hónaponta rohangálni kell a szervízbe:P
  • Super Mario
    #11
    Pedig az!
  • Chief
    #10
    de még milyen buta...
  • DEXTER92
    #9
    :D
    Nekem alap, nem is rakom farmer zsebbe..
    Bár mostanába ha beveszi ha megnyomom vmelyik gombját, már az is nagy szám :D
  • Laky
    #8
  • Dodo55
    #7
    Nekem van egy 3,5 éves 3310-esem, elég sok mindent át élt, de szinte tökéletes állapotban van. Egyetlen gondja, hogy a billentyűzár sokszor könnyen kioldódott, amikor a zsebemben volt, és egyszer benyomódott az átirányítás egy francia ismerősöm telefonszámára, és a szüleim meg azt hitték, hogy elraboltak a franciák.
  • Taranov
    #6
    Nem, a Nokia 6250 a stapabíró :)