36
  • G_ArchAngel #36
    nekem semmi gáz nincs a képmegjelenítéssel...
  • mila69en
    #35
    na ilyeneket csinál nekem elég sürün

  • mila69en
    #34
    áá már megvan rákattintok a kép tilajdonságok azt ott találom a cimet
    tesztelem még ezta böngészőt kicsit furcsa meg szokatlan:D
  • G_ArchAngel #33
    ha elérem a gurut, akkor megkérdezem Tőle, mert ez engem is érdekelne...
    az a baj, hogy az asszony gépén O/A 8 van, így nem tudok most belemerülni...
  • mila69en
    #32
    és ezzel a böngészővel nem lehet olyat csinálni ha képet akarok linkelni vagy beszúrni hogy kép címének másolása nem találok sehol ilyet hogyan kell???
  • G_ArchAngel #31
    nem béta...
    ugye a neve is utal arra, hogy egy végletekig leegyszerűsített, sallangoktól mentes böngésző, ami - ha fáj is az FF-fanoknak - jóval gyorsabb netezést biztosít...

    ezzel szemben az FF előnye még ott lehetne az extension-ok képében, amik végül is tönkrevágták a windózom...
  • mila69en
    #30
    kipróbáltam... hát izé ez nam valami béta? amúgy nem rossz elég sok minden tud bár sok hiba van benn főleg a képeket nem szeresse mindíg betölteni meg az hogy pl: írok ide nyomok egy frissítés és már el is tünt amit irtam és kezdhetem előről:(

    és nem vettem észre hogy gyórsabb lenne a firefox-nál
  • blackgamer
    #29
    :) ok, szóval ez se tudja... akkor marad az általam kreált progi
  • Sil78
    #28
    Hát, az kicsit meglepő lenne, mert az IE motor nem tudja a pipelining-ot (ami Operában alapból be van kapcsolva, és Firefoxban is használható), és anélkül a HTTP 1.1 sokkal lassabb. Maximum az indítása lehet gyorsabb, mert ugye az IE egyes részei állandóan a memóriában vannak.
  • Sil78
    #27
    Operában valószínűleg be lehet állítani, valami .ini fájlt kell hozzá szerkeszteni. Firefoxban egyszerűbb, a beépített keresőhöz is van magyar Google keresőplugin, meg a címsorból való ún. kulcsszavas keresés is paraméterezhető. Meg persze ilyen kereső eszköztárak is vannak Firefoxhoz, lehet válogatni (de szerintem is fölöslegesen foglalják az ilyenek a helyet, amikor a címsorból is megoldható).
  • G_ArchAngel #26
    előfordulhat, de mint az első hozzászólásban is látszik: CAD program hasznélata mellett egy agyhalál az egész FF...
    már pont kezdtem megkedvelni, de munka mellett csak hátrányt jelentett az instabilitásával...
  • Sil78
    #25
    OFF: Halkan jegyzem meg, hogy pl Firefoxhoz is van RoboForm kiterjesztés, lehet használni. Csak a legtöbben megelégszenek a Firefox beépített jelszókezelővel, az is tud mindent, amit kell (tud több jelszót is kezelni egy oldalon, meg lehet beállítani mesterjelszót, meg minden).
  • akos
    #24
    nekem a standard angol meg az egy kattintással elérhető magyar az esetek 99,9999% százalékában tökkkkkéletesen megfelel :D
  • G_ArchAngel #23
    igazából a legnagyobb baj ezzel a MySearch-el és az Opera "g+..."-al, hogy nem lehet állítani, hogy milyen nyelvterületen keressen...
  • akos
    #22
    én direkt eltüntettem a my search eszköztárat... meg minden felesleges dzsuvát. azt szeretem, ha minél kisebb felületet foglalnak a menük. ezért szeretem ezt g+keresőszó definiciót az operában... kényelmes, gyors, okos...
  • G_ArchAngel #21
    ezt most én nem tudom:)
    én a MySearch eszköztárat használom ezen a felületen, mert itt egyből lehet képre/filera/egyébre keresni nem kell utána még a google felületén kattingatni...



    szvsz, praktikusabb, gyorsabb így keresni...
  • akos
    #20
    megoldható vele, hogy az address barba írva: "g 'keresőszó'" -t a google-lal való keresésnek értelmezze? Az opera és a firefox alaphangon tudja ezt... itt viszont eleddig nem találkoztam vele... lehet valahogy definiálni neki?
  • The FlashBack
    #19
    hm... a firefox/operánál is gyorsabb!?
  • G_ArchAngel #18
    igen, sok "vicces" dolgot találhat benne az ember...
    engem mégis a sebbessége lep meg: piszok gyors a többihez képest...
  • Dying Soul
    #17
    És amin meglepődtem: Képes vagyok az Operával és ezzel látogatni az SG-t, ugyanazaal a reggel, ergo ugyanazt a cookiet haználom. Eddig mikor FF-el és Operával akartam ezt megcsinálni, az egyikből kilépett.
  • G_ArchAngel #16
    igen, de azt csak akkor ha sikerül lekváros palacsintát tömnöd a procihűtő ventillátorába...:P
  • blackgamer
    #15
    és az "ok" gombot is alapből lenyomja?
  • G_ArchAngel #14
    örülök, hogy tetszik, én most a RoboForm-mal szenvedek:)
    az pozitívum, hogy megadod az adataidat és ha ürlapot kell vhol kitölteni, akkor megcsinálja helyetted azokban a mezőkben, amelyeket felismer...
  • Dying Soul
    #13
    Okés, köszi. Noshát, eddigi leggyorsabb böngésző, és töltök is Bitcomettel..
    Van egy oldal, ahol, ha keresek még a pop-up blocker ellenére se blokkolja a felugró reklámokat az Opera, ami eddig a No.2..Mivel ez a böngésző eddig mindenben alázza a többit.
  • G_ArchAngel #12
    átállítód magyarra egy pillanat alatt és hamar megtalálod, hol kell a skint kikapcsolni vagy váltani a "Nézet" menüben...
  • G_ArchAngel #11
    akartam mondani, hogy kikapcsolható:)
  • Dying Soul
    #10
    Egyedül az alap skinnel van bajom, nagyon zavaró, beletelik 10 percbe mire megtalálom, hol lehet átállítani :D
  • Dying Soul
    #9
    Jól kicsesztem vele, mert ki tudtam venni! O_O Most innen írok, és félelmetes mrnnyi mindent be lehet állítani.
  • Dying Soul
    #8
    Érdekes, olyannyire IE motor, hogy a szr feltelepülő kereső toolbare is benne van.
  • G_ArchAngel #7
    Slim Browser
  • Dying Soul
    #6
    Rosszul írtam be a nevét a keresőbe, de mostmár szedem.
  • Dying Soul
    #5
    Linket plz.
  • G_ArchAngel #4
    Skin függő, van iszonyúan idióta is, de alapvetően az IE az alapja, erre került ez biztonsági, egyénileg konfigurálható falszín, rengeteg kényelmi funkcióval...
  • G_ArchAngel #3
  • akyyy
    #2
    az ablakja ugy néz ki mint ami a bannerban van?:S
  • G_ArchAngel #1
    Sziasztok, ismeri valaki ezt a böngészőt?

    Én a számomra nagy csalódást jelentő Firefox-ot váltottam vele, sajnos a Mozilla üdvöskéje CAD programok futtatása alatt elég instabilnak bizonyult és kicsit butácskának is...

    Ez viszon egy nagyon stabil böngésző, rengeteg beállítási lehetőséggel - ráadásul egyszerű, mint a fakocka...

    A beépülő modulok közül pedig a RoboForm elsőosztályú jelszőkezelő program, ami biztonságosabbá teszi a böngészést.