67
Szőke Kóla
  • winnie
    #51
    nem szoktam tévét nézni, igazán
  • winnie
    #52
    Huhh ember most qrvára megmondtad a frankot!

    nem ez volt a célom, eddig úgy láttam, hogy te vagy a megmondó ember.

    mondta azt, hogy nézem?

    nyilván, ha nem nézed, akkor nem tudod megítélni, mondjuk, hogy a múlt heti rész milyen volt. ez elvileg egy nevetésre kihegyezett műsor. valamelyik adáson sokat nevet az ember, valamelyiken keveset. én így gondolom.

    Te meg inkább a könyvtárakat látogasd a szinház helyet és nagyon sokat olvas mert vmit a hozzászolásomban is nagyon elolvastál! Egyébként többet járok színházba mint moziba!

    jó neked. de félreértettél. nem kértem én kultúrát meg színházbajárást számon, egy szóval sem mondtam, hogy voltam idén színházban - mint ahogy azt sem, hogy x vagy y jó színész.

    (ha érdekel

    annyira nem:)

    Azért nem nézem mert az a politikai látásmód amit ott eröltetnek nagyon távol

    szerintem a humor pártfüggetlen. hogy a H7-esben jó-e, azt passzolom, de vannak benne tudtommal tehetséges emberek.
  • BONO
    #53
    Csak az a baj, hogy én kb láttam 10 adást a műsor fenállása óta abból 8-ban a humorok telejesen jobboldalt fikázóak voltak és sztem ezek nem jó poénok ugy ahogy baloldalt fikázó poénokból is vannak kifejezetten rosszak!
  • EmIn3m02
    #54
    én most néztem meg,kurvajó volt
    majka szerepe nagyon el lett találva,meg ugy az egész körités nagyon kira :D
  • OPM
    #55
    utóbbi idők legxarabb magyar filmje :S egyszerűen nézhetetlen szvsz
  • Jhon Balu
    #56
    megnéztem énis a filmet de sokkal jobbat vártam tőle.
  • NeoMaN
    #57
    Beleznay minősíthetetlenül rossz sztem.
  • ronin7
    #58
    Hali! Nem tudja véletlenül valaki milyen cigány zenét hallgatnak a filmben Majkáék a kocsiban?? Ki az előadó?
  • OPM
    #59
    egyetértek! ha csak ezt a filmet nézném, kb olyan szinten áll színészkedés ügyileg, mint a majoros gyerek = 0
  • hokotro
    #60
    Figyu Majka!!!Én Lajkának hivom,mint a kutyát mert csak ugat de nem harap.Tehát Lajka:Menjél vissza Ózdra dolgozni egy kicsit, hátha a társadalom több hasznát veszi majd neked ,mint a szinészek akik a pályát nem1-2évig tanulják.Ja autófeltörő vóóóótááál óóózdon???Gratulálok.Szép végzettség!!!
  • EmIn3m02
    #61
    lol
    miez anti majka fan club vagy mi?:|
    pontosan az ilyen faszok húzzák le az ilyen jó filmeket akik már eleve ugy állnak neki hogy ez tuti szar mert ez játssza a főszerepet..........
  • hokotro
    #62
    Hát ha nem az "Ózdi HŐS" játszotta volna lehet hogy be is jött volna a film.De ne haragudjá má!Igen,ezért szar a film.A majoros gyerek miatt, mert annyi köze van a szinészethez mint deák billnek a futóversenyhez.Lajka....Hmmmmm Röhög a vakbelem
  • akyyy
    #63
    nekme mert azért nem tetszik a film mert cigós és a végén ugy állítják be hogy ők milyen jól:S
  • Tatyla
    #64
    én is megnéztem tegnap ,szerintem egy jó vigjáték öszességében ,függetlenül a szereplöktöl..
  • EmIn3m02
    #65
    na látod,faszvagy
    de szerencsére minden ilyen fasz is megnézi a filmet,ennyi:D
  • Tatyla
    #66
    sajna halvány lila fingod sincs a filmekröl mint fogalom,szerintem akkor ne oszd itt az észt...
  • hokotro
    #67
    Hol itt az ész???