21
  • fflx
    #21
    szerintem ha valaki penzt aldoz ilyenre, akkor nem fogja audio bemeneten mp3-asitani, hanem mondjuk egybol mp3-ban veszi meg. (en legalabbis ezt tennem)
  • AgentKis
    #20
    Ez a legtöbb amit 1 fogyasztó tehet, viszont ezt kellene tennie sok milliónak!!!
  • AgentKis
    #19
    Na mondom az egyszerűt, igaz csak 1x-es sebességgel megy. A hangrögzítővel felveszed a lejátszott vma-t csinálsz belőle wav-ot, és abból meg amit szeretnél.

    Mondjuk a hangerőket jól kell beállítani.
  • Le Kurde
    #18
    most biztos a szívbajt hoztad az MTV-re és MS-re is
  • Macc
    #17
    Ez erdekes lesz... DRM-es WMA-t lejatszo mp3 lejatszo azert nem futkos tul sok az utcan:) hehehe:)
  • vincuska
    #16
    Mar latom az uj Microsoft portable wma lejatszot, 20GB-60GB- meg U2 vagyis.... Shakira edition. hoppa! beintegralva Aeroval egyutt a Vistaba.
    Persze ha Shakira nem eleg cool, cserelheto Marilynre, Eminemre vagy Krisztinara. egybol tobb fog belole fogyni mint az ipodbol, bazz!!!

    igazad van Neuro-testver, minidisc rulez. en meg nem fogom lecserelni az autoradiot mivel a cd taroloban elfer egy eletnyi zene :-)

    Long live Molvania!!
  • Mberke
    #15
    Sajna a DRM-es wma-t nem lehet. Már vagy 2 éve létezik és úgy tudom nem tudták megtörni még.
    Ezeket a számokat csak media playerrel és egy hozzá való hordozható zenelejátszóval tudod meghalgatni, semmi mással.
  • Neurotoxin
    #14
    Szerintem meg hajítsa el a sok gyökér az mp3 lejátszóját és váltson gagyi wma-sra Persze a wma-t is átlehet convertálni mp3, de annak már jó ratyi lesz a minősége.

    Én meg nevetek a markomba, mert SONY MiniDiscem van
  • arty
    #13
    az alap lejátszók a NEM DRM-es wma-t eszik, ez pedig tuti valami jogvédett, jogcsorbított vacak lesz, ráadásul a wma-hoz méltó trágya minőségben :)

    hajrá MS ... :(
  • intrex
    #12
    Ha létrejön ez a zeneshop, akkor az MTV-t nem hallgatom többé. Mint ahogy MS szart sem tűrök meg otthon évek óta.
  • fflx
    #11
    a tapasztalat azt mutatja, hogy minel nonamebb es olcsobb, annal tobb fele formatumot kezelnek :)
  • rgerg
    #10
    The Man ruined the ozone, and he's burning down the Amazon, and he kidnapped Shamu and put her in a chlorine tank! There used to a way to stick it to The Man—it was called rock 'n' roll. But guess what. Oh, no! The Man ruined that, too, with a little thing called MTV!"
  • aaaaa
    #9
    Halálra kereshetnék magukat egy előfizetésés, havidíjas megoldással. De ez nekik nem jó. Mindenre másolásvédelmet, korlátozást, fizess darbonként megoldást akarnak, és csodálkoznak, hogy a legtöbben az ingyenes megoldások felé hajlanak...

    "Utóbbi videókat természetesen nem tölthetjük le, mindössze megtekintésük engedélyezett."
    Hűha, amit meg lehet nézni, azt le is lehet tölteni... A lejátszó program is azt teszi...
    A sok védelem csak a vásárlásoktól védi meg őket, mert a legtöbben nem szívesen fizetnek az efféle agyonvédett DRM-es szemétért...
  • mousee
    #8
    ÚÚÚÚÚRisten mosmilesz :D:D:D:D

    Köszi az info-t :D
  • Caro
    #7
    A wma-val foglalkozni is felesleges :)
  • LaPalma
    #6
    hát akkor most felvilágosítotlak:
    az eladott hordozható lejátszók nagy-nagy része nem játsza le a wma-t
  • mousee
    #5
    nekem is mp3 lejáccókám van, de viszi a wma-t is.... de szerintem mind1ik viszi... én az elsők között vettem mp3 lejáccót (amikor még nem volt divat... jól rá is csesztem, mer 128 megásat vettem 35 ropiért...) és ha az enyém viszi, akkor mind1ik :)) Bár nemtudom... Homályosítsatok fel, ha van olyan, ami nem viszi... ThX
  • Caro
    #4
    ja, ogg vorbis rula'! :)
  • ac3
    #3
    max a music tv miatt lesz sikeres.....de remelem ez bukta lesz, wma sux
  • fflx
    #2
    nagyszeru ez a wma, es akkor a tobbseg tessek eldobni az mp3 lejatszokat es vasarolni egy ujat :)
  • Mice
    #1
    elsőre microsoft television-nek olvastam :) már csak oda nem tört be :)