87
  • Szolnokboy
    #1
    Pénteken megyek....de várom már!
  • zsellerm
    #2
    SG rulez! A legelső megjelent King-Kong kritika?
    Köszönjük az ultagyorsaságot!
    00:00 - ott leszünk!
  • Yfel
    #3
    En mar nem nagyon jarok moziba, mert nem tetszik a kepminoseg... de lehet, hogy ezt ott fogom megnezni. A cikkbol ugy tunik, hogy lesz benne boven olyan jelenet ahol nagyobb kepernyo kell.

    Y
  • grebber
    #4
    Remélem maVen gyors lesz :D
  • norti
    #5
    Hát majd meglátjuk =D Bár én meg megyek szombaton és megnézem moziban ;)
  • nenad
    #6
    King Kong fia...
    LOL.
    ((kitol))
  • Gabest
    #7
    Klónozás, mostanában nagy divat.
  • Kandurex
    #8
    188 perc? Nem egyszerű,...
  • schrank
    #9
    " a világ minden országában ott fog dübörögni a nagy majom története" annyi nagymajom-történet ahányan megnézik
  • zaki
    #10
    világok háborúja? az milyen film?
  • RpPRO
    #11
    Ahogy a kepeket elnezem, a processzoridovel nem sporoltak.
  • RpPRO
    #12
    Hmmm. Eleg jo az imdb-n a velemeny.
  • schrank
    #13
    hát neked mások mondják mi a jó akkor az már rég rossz a torrente kapott egy gyenge 6-ost ezen a ratyi oldalon egy ilyen majom-parádé meg 8-ast megint a sok effektbuzi szavazott
  • RpPRO
    #14
    Ugyan mi mondja meg, h mi a jo, ha meg nem lattam es csak holnap lesz a moziban? Az imdb szerinted egy ratyi noname oldal? 1500 ember szavazott mar.

    Vannak igenytelenek, akik monoban remego kezzel felvett felveteleket letoltenek es ezek utan lepontoznak egy filmet. Gondolom, te is ez a kategoria vagy.
  • schrank
    #15
    megnéztem az előzetest hááát a majom az a legkevesebb van ebbe T-rex meg óriás rovarok meg minden óriás ... csak a színesbőrű emberek nem nőttek meg ... meg a fák ... lehet hogy megnézem kiváncsi vagyok mit eszik egy 20 emeletes majom arról nem is beszélve hogy hogyan fogják el én a kin-kong sztoriból annyira emlékszem hogy felviszi az empájörsztétbilding tetejére a gorilla köztudott hogy a gorillák jó mászók csak akkor nemtudom miért stallone játszott a cliff hanger
  • schrank
    #16
    hatmilliárdból 1500 többen halnak meg villámcsapásban
  • Pharaoh
    #17
    Természetesen szőke nőket eszik.

    Amúgy becsalják egy lefedett gödörbe és gázzal eklábítják, legalábbis az eredetiben.
  • Murdoc
    #18
    Úristen, tényleg néha hogy lehúznak ott is jó filmeket(a Torrente minimum 8.5-ös :) ), bár az imdb még mindig a legreálisabb filmlista, amit láttam a neten.
    Ha egy filmet 8-asra szavaznak, az nem véletlen...De majd lecsekkolom én is, amint lesz rá időm, nyóccáz vizsga közt!
  • vg
    #19
    "En mar nem nagyon jarok moziba, mert nem tetszik a kepminoseg... "

    Muhahahaha!
  • #20
    Ez a film egy zsák szart se ér nehogy megnézzétek !!!
    Csak egy divatból felkapott rendező buzulása az egész.
  • Alfa Of NS
    #21
    Nem is tudom. Maga tortenet alapbol eleg gagyi. Megha Peter fel is tunningolja rendesen, akkor se vonz igazan.
  • sweech
    #22
    nem hallgatok rád sry mert pöcsnek tűnsz
  • 5i
    #23
    Én szombaton megyek és megnézem.
    A sok irigykedő meg nyugodtan fikázhatja a filmet, de tudom, h ott fogtok ülni ti is vmelyik sorban!!!
  • Inquisitor
    #24
    Azért azt a Gyűrűk Ura trillogiát elég masszívan "összedobta", meg beáldozott rá vagy 6 évet az életéből. Ha jó, ha nem jó a King-Kong remake, ahoz minden joga megvolt, hogy frissen szerzett vagyonát kockáratéve megcsinálja azt a filmet amire vágyott :)
  • ZoliJ
    #25
    The Hobbitot csináljon, vagy mondjon le!:P
  • Nenrandil
    #26
    Éhn nem vagyok oda Jackson bácsiért...márpedig pont azért nem mert Tolkien bácsinak nem adta meg a kellő megbecsülést...szerintem igen egoista rendező ha a gyűrűk ura stáblistáját a saját nevével kezdi és nem azzal az emberrela kinek köszönheti hoyg egyáltalán van mit rendeznie... Ennyit róla... Ezta filmet megnézem, deh szerintem nehm fogok sokat kapni...de ha mégis és tévedek akkor majd belátom és lehet hoyg elgondolkozom azon hoyg ez az ember jól nyomja a rendezést...
    A LOTR átírásaiból pedig elegem volt...habár a vágatlan változatot még nem láttam lehet hoyg utána is megváltozik a véleményem...
  • Blasta
    #27
    Olyan nagyon nem hiszem, hogy sokat kockáztatott volna :-)))
  • I.C.ram
    #28
    Imádom az ilyen tucatfilmeket. Azthiszik, hogy 3 óra hossz az már egyenes út a sikerhez, de sajnos igazuk van :( Minél hoszabb a film annál több esély az oszkárra, nagy nézettségre. P J meg szerintem egyáltalán nem olyan nagy rendező, mint ahogy hyepolják. Jók voltak a b-kat horrorjai, de a GYU egy nagyon unalmas szar volt, és attól tarto kez is az lesz.
  • Gogo27
    #29
    Nem-nem ... Szilmarilok, az kell a népnek :)
  • Tetsuo
    #30
    K.b. ugyanezt gondolom, de örök optimista lévén: hátha 1x csinál jó filmet, bár egy plágiumnak kevés esélye van arra.. tehát nem ez lesz az.
  • immovable
    #31
    nekem megvan midhárom rész bővítve...
    ott már jobban hasonlít a könyvre...
    megváltozik majd a véleményed...sztem...:)
  • immovable
    #32
    #25 - #29 mindkettő kell...
    ebben a sorrendben: mivel a LOTR-el kezdete akkor előbb a hobbit, majd a szilmalirok...
    powa...
  • winnie
    #33
    plágium, lol
  • Normal
    #34
    Nagyszerű, megjelent a 842. lenyúzott bőr is!

    Az Artisjus szponzorálhatna a filmrendezőknek pár könyvtári belépőt.
    Korongvilág, Szilmarilok, kelta, görög. más mitológia, Roger Zelazny - annyi érdekes sztri van a világon.
    Szánalmasak.
  • csomi
    #35
    Egyetertek. Az ev legjobban vart filmje nalam az ev legerdektelenebb filmje, sot talan inkabb a legjobban idegesit, hogy egy ilyen filmet amit ki tudja hanyan megcsinaltak mar, ujbol elorangatjak es hatalmas hajppal sztaroljak. Biztos szep iparos munka, de en nagy valoszinuseggel kihagynam.
  • asdasdasd
    #36
    Ha már ennyi pénzük van, egy normális írót is kereshetnének, aki valami újat tud alkotni.
    A GY.U. jó volt mert még nem láttuk, de hogy ez minek...
  • winnie
    #37
    attól, hogy téged nem érdekel a film, azért még sok millió embert érdekelhet, nem?
  • schrank
    #38
    mégegyszer megnéztem az előzetest mert nekem olyan "kicsinek" tűnt ez a majom mekkorát röhögtem valami egyméteres rovart leütött a csávó puszta kézzel biológiából egyes
    azt nem tudom hogy ha már csinálnak remake-et akkor miért nem csinálják reálisra mert lehet hogy a '30-as években még hittek a mesékben de könyörgöm a XXl-dik sz-ban élünk ... bár ha ezt a sok szart megnézik felnőtt emberek :HP,LOTR,SW akkor ebből azt lehet levonni hogy nekik mindegy csak legyen teli a film olyan mesevilág képekkel amiktől a természettudománytól teljesen hiányos agyacskájuk önfeledt mámorba esik
  • Csudri #39
    Nem tehette át a storyt PJ a mia korba, mert ma már nem nagy lövés leszedni egy ilyen majmot. Több olyan fegyver is van, amivel egy ember simán pariban van a döggel, így elveszne az egésznek a sava-borsa.
  • RpPRO
    #40
    Egyszeru vagy fiam, ulj le, egyes. (A Richard Pryor-os hozzaszolasod no comment...)