64
Unreal Engine 3 game!
  • UltimateGamR
    #64
    Értékelésem:
    Grafika: 10/10
    Hang/Zene: 7/10
    Játszhatóság: 9/10

    8.6

    Kíváló gondolkodtatós játék ! Ráadásul sztem baromi jó lett az Unreal Engine 3 .

    Mindenképp érdemes végigtolni.
  • LegionarR
    #63
    Já²²s³ik mé@ vala]i v³le?
  • kHares
    #62
    Oké, elnéztem. Az aspect ratio widescreen-en volt alapból, ezt átállítva már lehet választani normálisan
  • kHares
    #61
    Lehet a játékot nagyobb felbontásban is játszani? Nekem nem enged 640x480-nál többet
  • Sland
    #60
    Nekem nem megy a game :(
    Mivel csak 9600XT-m van...
  • Maxtreme
    #59
    Érdemes kipróbálni a játékot. Amellett hogy szé a gfx, maga a game sem rossz sztem.
    A múltkori demohoz köze nincs :)

    Pár saját gyártmányú kép:














  • Lyan Kyj
    #58
    DEMÓ

    A fényeffektek nagyon ütnek, amúgy nem annyira álleejtős. A fizika egész jó, a játék élvezetes, főleg a kari irányítása

    Ha UT is ehhez hasonló gépigénnyel rendelkezik, akkor csodálatos, ugyanis ez teljesen maxon futott (bár nincs valami sok látványeffekt benne)
  • grebber
    #57
    RoboBlitz Gets Steamed


    Naked Sky Entertainment announced today that its Unreal Engine 3 powered game RoboBlitz is coming to Valve's online distribution delivery system Steam, in the coming weeks.
  • grebber
    #56
    6 új kép
  • Szolnokboy
    #55
    nekem nem szaggat, ki se próbáltam láttam belöle videot meg láttam futás közben komámánál....ez egy kimondhatatlanul tré game :S
  • abonyitomz
    #54
    csak mert neked szaggat , attól lehet jó is
  • Szolnokboy
    #53
    ez egy szar, miért kell ilyenszaroknak topicot nyitni ???? UNREAL 7 ?? hagyjuk már....
  • Shep
    #52
    Fú de jó hogy benéztem ide így még időben meg tudtam szakítani a letöltést.
  • mila69en
    #51
    korrekt bár a demó 3-ba mikor löködi azokat a lelógó izeket észrevenni, a poligon hibát átmegy a falon aza izé fizika viszont durva lessz igaz, hogy tuti kelleni fog hozzá a Ageia PhysX ami megint csak nem olcsó mulatság
  • grebber
    #50
    Erről beszélek semmi újat nem mutat ha ilyen marad akkor ezek a feljelsztőkc sak elbasszák a zsét mert hiába ővék az UE3 motor ha ki se tudják hozni belöle a frankót.
  • Maxtreme
    #49
    Ez a cucc nem sokkal néz ki jobban mint az ut2k4...sőőőt.. :/
    Talán az árnyékok jobbak, nade más...
  • grebber
    #48
    Hát az itt betett összes kép eggyike sem utal pl a Gears of Warban látotakra minta nem is ugyanaz az engine lenne ez valama nagyon átlagos szarnak tünik.
  • abonyitomz
    #47
    Unreal Engine 3___4 techdemo!

    itt
  • Maxtreme
    #46
    Megnéztem, de őszintén szólva nem estem tőle hasra..

    Csináltam pár képet:









  • rage
    #45
  • rage
    #44
  • STREEX
    #43
    Nem lehet valahol videót letölteni róla?
  • rage
    #42
    http://rage2.atw.hu/pics/1.jpg

    http://rage2.atw.hu/pics/2.jpg
  • rage
    #41
    A játék nálam simán felment, elindult, jól is futott (6600GT, 3.4 GHZ P4 2GB RAM) de minek ...

    Ebből 5 perc bőven elég volt, az U3 Engine-ből nem láttunk semmit, a mostani jobb grafikájú játékokhoz képest (FEAR, Quake 4, Half Life 2 stb) sehol sincs.
    A gamershell kép szerintem reális, az nincs kozmetikázva, de hát az sem egy nagy szám, egyáltalán...
    A robbanások gagyik, az árnyékok viszont jók.
    Maga a játék meg inkább a kacagtató kategória :)
  • mila69en
    #40
    szvsz azért mert nem hajlandó elindúlni AMD-n át vittem tesomhoz neki intel a gépe és elindúlt de ne is próbálkozz inkább törőld is le mert nem veszítesz semmit ha nem látod, az egész úgy ahogy van kukába való szemét
  • STREEX
    #39
    Nekem is a lentebbi két hibaüzenetet írta ki a gép installáláskor.Most ezt mi miatt yrja ki?
  • mila69en
    #38
    hát én azt nem hinném azért egy kicsit szeretik fotosoppolni ezeket a képeket
  • rage
    #37
    Gondolom, így kéne kinéznie mindenkinél.
  • rage
    #36
  • STREEX
    #35
    Még 12 perc és nekem is meglesz.Bár félek hogy nem fog elindulni.
  • rage
    #34
    Tehetnél be olyan képet is, ahol hozza az UT2007-ben látottakat :-)
  • abonyitomz
    #33
    jaja és ez még csak egy fal , mi lehet a falon kívüli területen ...
  • mila69en
    #32
    looooool ezmiez a sz@r? ez lenne a híres unreal 3.0
  • abonyitomz
    #31
    SRY a modemesektől! INGAME kép ÉN csináltam!!

  • abonyitomz
    #30


  • mila69en
    #29
    ja de am,úgy mindenki azt irja hogy egy rakás f*s az egész és még csúnya is
  • mila69en
    #28
    tom már olvasta más fórumon is, hogy megy sokakanak de asszem mind inteles akkor mivan az amd-sekkel levannak sz@rva?
  • Serpa
    #27
    akárhányszor olvasom el, mindig röhögnöm kell ...
    :))
  • abonyitomz
    #26
    Gépem: Celeron 2.4 GHz , 768 DDR Ram , Xpert Vision ATI 9600SE 128Mb

    800*600 összes effekt átlag 10 fps

    A játék egy arénában kezdődik , felnyitódnak a kapuk és jön pár golyó amiket rakétával szépen fellehet robbantani stb stb stb
    A grafika meseszép , simán hozza az UT2007nél látottakat!
  • abonyitomz
    #25
    nem fék