12
  • vax
    #12
    Ha már kint lennének is "késő" lenne. Sajnos.
  • vax
    #11
    Ezek nem a végleges példányok. Vagy ha az is ezek az első fecskék. Majd szépen jönnek a többiek is amik már sokkal "dizájnosabbak" lesznek. Gondoljatok az első cd írókra.
  • asysoft
    #10
    Visszafele kompatibilitás meglesz, azaz egy BR vagy HD-DVD meghajtó tudni fogja olvasni a DVD illetve CD lemezeket (az "ellenséges" formátumot azonban -kezdetben legalábbis- nem).
  • Balumann
    #9
    mondjuk az számítógépbe való, ami a cikkben van az meg asztali lejátszó
    Szerintem nem ugyan így fog kinézni minden lejátszó, úgy is lesz sok fajta designben, aztán lehet válogatni
    De most akkor mi lesz ezzel, most a gépbe majd kell külön blue-ray, HD DVD, DVD, meg CD lejátszó? ...
    Aztán elkezdenek megint gyártani újjakat aztán meg az lesz hogy a CD meg a DVD lesz az amire kitudunk írni adatot hogy más letudja játszani mert mindenkinek más lesz. ...?
  • IMYke2.0.0.0
    #8
    Te másról beszélsz...

  • kiskex
    #7
    Na akkor nem tom ki lűtta vagy ki nem de azért HD-DVD kinézetre itt kezdődik:
    http://www.nec.co.jp/press/ja/pr-room/dvd-img/hd-dvd.jpg
  • zzebi
    #6
    Már csak egy zöld, LED-es óra hiányzik az előlapról, mint a 80-as évek japán autóiban. :-)
  • htmm
    #5
    Szerintem is jol nez ki. Remelem, nincs tele randa kek ledekkel ;]
  • IoIa
    #4
    Furcsa izlésed lehet. Szerintem is ritka ronda. Vagy ha úgy tetszik: nagy böszme.
  • craesh
    #3
    ez???? ez kurva jol néz ki... a régebbi blu-ray lejátszok voltak még olyan régi 60-as évekbeli lejátszok. De mára már azoknak, ugy mint ennek, kialakult a designja.
    Sztem teljesen megállja a helyét a mai design elvárásoknak.
  • IoIa
    #2
    A cikkíró javítsa ki az alábbi mondatot:
    "Ez nem volt véletlen, hiszen éppen a korai bemutatkozásban látták a kínálkozó az esélyt a formátum elterjesztésére, amellyel bebiztosíthatják pozíciójukat."
  • rolika
    #1
    hogy néz ki az a lejátszó...
    tiszta szégyen. mint a 20 éves goldstar videónk :)