16
Stúdióanimációk videójátékokból
  • baggins
    #1
    Szevasztok!
    Egyik kedvenc időtöltésem, hogy konzolos játékokból animációkat, videóklippeket készítek. Beszereztem egy-két jobb progit is erre a célra, azokkal próbálok valami maradandót alkotni. Arra lennék kíváncsi, foglalkozik-e még valaki rajtam kívül hasonló dolgokkal, ha igen, összegyűjteném ezeket a videókat, hogy közkinccsé tegyem őket (természetesen szigorúan a szerző megjelölésével). Gondolok itt hasnoló videókra, mint amit EZEN a külföldi oldalon találhattok. Külföldön ennek egyébként is nagy hagyománya van, elég sok oldal foglalkozik hasonlókkal (pl. Epical Studios, stb).
  • forza milan
    #2
    Én csak amatör szinten csinálok néhapl Fifa06 gólokból videot,zene alé,egy kis effektelés,decsak hobbiból!
  • baggins
    #3
    Persze, hogy hobbiból és amatőr szinten, bocs azt elfelejtettem odaírni. Természetesen én is így csinálom, csak mert szeretem és érdekel. Van olyan munkád, amit szívesen megosztanál másokkal?
  • B0B0
    #4
    Jaaa! Asztem ilyentet akarsz. Most dobtam itt össze 1 óra alatt! Még nincs hangja és még nincs vége!!!
  • baggins
    #5
    HAHAHAHA!!! Jó, de nem kifejezetten. Inkább ILYENEKET. Szóval gamékból készített videóklippeket. Tudod.
  • schrank
    #6
    remélem fritz nem baj hogy megadtam a honlapodat és tessék játszani battlefield 2-t
  • 0Fritz0
    #7
    Semmi gond, de ezek nem konzolos cuccok. :)
  • baggins
    #8
    Viszont marha jók. Nem beszélve arról, hogy B2: Modern Combat konzolra is van.
  • 0Fritz0
    #9
    ITT is vannak múvik az FFX2-ből.
    Egész pofásak. :)
  • B0B0
    #10
    Itt van a végleges verzió! És nem "szennyezem" a topicod tovább ilyennel
  • lachy
    #11
    Honnan szerezzem meg mégis a battlefield 2-t???
  • baggins
    #12
    Ne hülyéskedj, miért szennyeznéd? Egyébként fasza nagyon. Mivel csináltad?
  • baggins
    #13
    Ez egy jó oldal, ilyenekre gondoltam, kár, hogy nálunk hasonlóval nem nagyon foglalkoznak ilyennel többen.
  • B0B0
    #14
    Paintbrush meg TMPGenc
  • lachy
    #15
    Na!!!!!!!Nem segít nekem senki?
  • King of Roads
    #16
    azé van ám nyüzsgés