34
December 26 - karácsonyi meglepetés!
  • Prince of Máté
    #34
    SUCKERS
  • Takezó
    #33
    pwned
  • Serpa
    #32
    hmmm ...
  • Arthas
    #31
    "Nem hiszem, hogy egy üzletkötő akit én megbízok valamivel aki effektíve belőlem él, ráadásul már 2 éve kapcsolatban van vele a cégünkkel hazudna"

    Mégis csak jól átbaszott azaz ismerős...
    Szívás :D
  • artschi
    #30
    Nem nő a sávszélesség

    A T-Com jelenleg nem tervez a tavaly év végihez hasonló, újabb előfizetői
    sávszélesség bővítést, mondta el a társaság sajtóosztálya az Indexnek.
    A vállalat kétszer váltott a közelmúltban: 2004 novemberében a 384 kilobites
    sávszélességet fél megabitesre növelte, majd 2005 májusában ezt a csomagot
    1 megabitesre izmosította, díjemelés nélkül. Persze ezzel párhuzamosan a többi
    csomag sávszélessége is nőt. A T-Com szerint a lakosság többsége jelenleg az
    egy megabites csomagot használja.


  • _Vegeta_
    #29
    Sejtheto volt mar az elejen. :)
  • Takezó
    #28
    ez fék lesz -.-
  • Takezó
    #27
    nagy a kuss a témában o.0
  • schrank
    #26

    bravó ez igen
  • schrank
    #25
    upc küldött e-mailt hogy emelték az e-mail-es izéiket a upc-seknek amivel kitörölhetem a ...gemet
  • Schwarz
    #24
    UPC bekaphatja, itt vagyok Debrecen közepén és a szolgáltatás nem elérhető...
  • Serpa
    #23
    én kettőt is találtam
  • Newfronter
    #22
    Akkor egy kis örömrontás: itt
  • DJ RX7
    #21
    linkecske
  • DJ RX7
    #20
    hóhóóhóóóó 2048/256>>>>4096/512 jó lenne nagyon ezek után tutira kurva sokat fogok töltögetni.
  • Frosty01
    #19
    FACA 4Mbit NET OLLÉ
  • Maco13
    #18
    T-online fórum
  • _Vegeta_
    #17
    Értem.. Nekem down-t ne emeljek csak az uppot. :D
    ha 128at megduplaznak, akkor aztan orulnek a 256nak mint majom a farkanak. :D
  • forza milan
    #16
    Minden fél évebe szokott....
  • Botond #15
    16. kerületben használhatatlan a tonlányos adsl egy hónapja kb,ha betelefonálok gépi üzenet fogad,hogy tudjuk,hogy szar dolgozunk rajta,szal vmit csinálnak valóban.
  • EvilDevil
    #14
    remélem az UPC is emel hamarosan !
  • Fairfax
    #13
    Az info T-online-os üzletkötőktől van, cégnél voltak kint ma, díjcsomagváltás kapcsán, kértem tőlük 2 megabites Üzleti adsl re ajánlatot mert a jelenlegi 2 Megabites üzleti 18ropi, és a konkurenciánál sem sokkal olcsóbb, csak párszáz forint a difi. Ajánlottak egy HK1 nevű rajtuk keresztül szolgáltató céget, akik nél a 2 Mbit 8ropi,de azt mondták elég lesz az 1 Megabites, mert dec 26-án mintegy már megszokott tonlányos karácsonyi ajándékként dupláz a tonlány. Azt mondták ez a tonlány karácsonyi meglepetése. Aki nem hiszi hogy így lesz, nagyot fog nézni :) Aki elhiszi annak nem lesz csalódás. Nem hiszem, hogy egy üzletkötő akit én megbízok valamivel aki effektíve belőlem él, ráadásul már 2 éve kapcsolatban van vele a cégünkkel hazudna. De gondoljon mindenki amit csak akar.

    Egyébkéntmeg : már jópár hete fent van különféle netes fórumokon hogy Budapest egyes kerületeiben már tesztelgetik a rendszert, több ember is észrevette már hogy valamitől sokkal gyorsabb a nethozzáférése bizonyos időszakokban megkérdezték a tonlányt is, nem kommentálták a hírt. Ha visszaemlékeztek, eddig minden sávszélduplázás előtt ez volt.


    Utóirat: azt a szájbavert feltöltési sebességet kéne súlyosan megnövelniük
    Otthon 3 Mbit/256Kbit-em van, nem tudom azt is duplázzák e, de az üzletkötő szerint annak is növelik a sebességét. Részletekbe nem mentem vele, egy a lényeg, mostmár nagyon várom a karácsonyt :)))))))
    Ennyi a történet :)
  • _Vegeta_
    #12
    Eleg pletykaszagu.. biztos?
  • Takezó
    #11
    ha nem hoax, akkor ql, 4Mbit ^^
  • mila69en
    #10
    hajrá hajrá huááá huááá....
    csak aza baj hogy nem té onlájnos vagyok
  • bertino
    #9
    bizony
  • zaki
    #8
    éppen ideje volt. most már kemény 2 mbites netem lesz, huáááá
  • EOX
    #7
    jó lenne ha mostmár a feltöltési sebességet is megnövelnék rendesen
  • Frosty01
    #6
    fasza lenne ha igen :D
  • artschi
    #5
    sejthető volt, rulz!
    bár ezt sem használom ki nagyon...
  • Roll
    #4
    Esetleg egy linkkel is megerősítenéd?
  • Frosty01
    #3
    az jóóóó a 2mbit-est is duplázzák? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Jancsik
    #2
  • Fairfax
    #1
    Közérdekű, ne töröljétek pls ...
    Nem találtam fórumtémát ahova beférne.

    December 26-tól karácsonyi meglepetésként
    A Tonlány karácsonyi meglepetésként ismét sávszélességet dupláz.

    Ja és nem hoax...