42
Madonna
  • mfn
    #42
    Az énekesnő lemondott egy csomó koncertet,inszakadás miatt.(Kezdenek gondok lenni a futóművel)
  • Zephyr Retiring
    #41
    Imho vala pedig a legújabb Madonna nóta:

  • Zephyr Retiring
    #40
    Apró helyesbítés:

    Bár Madonna első dalát az Everybodyt valóban '82-ben adták ki, a The First album ennek ellenére csak 1985-ben jelent meg.
    És csak az1983-as Madonna címet viselő hivatalos első album európai újrakiadása volt.

    A teljesebb és részletesebb diszkográfia, ami az LP-k mellett az EP-ket is felsorolja, itt is elérhető már (katt).

    De sok beszédnek sok az alja, szóljon inkább hát Madonna egyik jó dala..



    Én ezzel a dalával találkoztam legelőször...
    Ja, és még kölyökkoromban egy osztálytársam Madonna maxikat gyűjtött.
    Fel kéne keresnem. Nekem ugyanis jelenleg egy maxim sincs tőle...

  • IXEMGabeo
    #39


    nekem ez a kedvencem tole plusz a Material girl is jo
  • Xtian
    #38
    Az augusztusi koncertre 2db Silver jegy eladó, 50e. PÜ.
  • Hubor72
    #37
    Sziasztok! Eladó 10 eredeti jó állapotban lévő Madonna maxi cd. /The power of good-bye, I'll remember, Human nature, Erotica, American pie, Frozen, Nothing really matters, Bye bye baby, Don't cry for me Argentina, Rain/ 1000 Ft/db Tel: 06 302 450 914
  • Super Mario
    #36
    Vasárnap volt Madonna Top 40 a VH 1-en. Úgy tünik, tényleg nem egy népszerü album az American Life, mert nagyon alul volt az a 3 videoklip (American Life, Hollywood, Love Profusion), melynek dalai erről az albumról valók. Sok kritika szerint ez az egyik legrosszabbul sikerült album. Nekem nagyon tetszik, ez Madonna legőszintébb albuma. Megmondja az amerikaiakról a véleményét, meg itt beszél a szüleivel való kapcsolatáról, meg önmagáról is sokat énekel. Kedvenc dalaim az Easy Ride, Mother and Father, X-Static Process, Nobody Knows Me.
  • Super Mario
    #35
    Tud valaki olyan honlapot, ahol le lehet tölteni MP3-ban a Special Edition Bonus Trackjét, a Fighting Spiritet?
  • Super Mario
    #34
    Azért méltassuk néhány sor erejéig a Confessions On A Dancefloor album producerét, Stuart Price-t, aki még 8 fantasztikus dalt is írt az albumra. Elég fiatal, 1977-ben született, és már kapott egy Grammy díjat 2004-ben a No Doubt: It's My Life c. dal megremixeléséért. Angliában ő a legnépszerűbb DJ. Meg az ABBÁnak is hatalmas köszönettel tartozom, hogy engedélyt adtak, hogy a Gimme Gimme Gimme c. dalukban található zenét felhasználhatta Madonna, és megszületett egy fantasztikus dal!
  • Super Mario
    #33
    Meg a borítón levő képek is hatásosak.
  • csuvisz
    #32
    Szerimtem is nagyon jó!!
  • Super Mario
    #31
    Mindenképpen nézd meg a klipet, ha megteheted, mert fantasztikus! Meg az egész album! Köszönöm Madonnának azt az élményt, amit az új dalai adnak.
  • Holy
    #30
    bizonyara itt mindenki nagyon okos

    de azert reszemrol osztom Alexease velemenyet :
    Madonna joval 40 felett van, megis evrol evre elorukkol vmi uj slagerrel, tudja tartani a tempot nem 1-2 eve, es a zenei legtobbszor megalljak a helyuket
    a hung up nekem nagyon bejon, a klipjet ugyan nem lattam, de nem a klip alapjan fogok megitelni egy zenet...
  • zakika
    #29
    konkretan mivel? hogy lopja a zenet? vagy meg is irtak mi hasonlit mire?
  • Super Mario
    #28
    A tornaruhás jelenetekre gondolsz? Szerintem az nem olyan durva. Volt már teljesen meztelen is :-) Engem nem zavar, ha ez lenne a hiányos öltözet. De azért sokat komolyodott az 1996-os szülése után. Rájött arra, hogy ezt nem folytathatja. Amúgy ez az egész ott kezdődött, hogy az 1989-es Like A Prayer videoklipje hatalmas botrányt kavart, és így sokkal népszerűbb lett a dal. És rájött, hogy így sokkal népszerűbb, ezért csinálta a sok botrányt. De a lánya megszületése után megkomolyodott, és az albumai is (A Ray Of Lighttól kezdve) sokkal komolyabbak lettek mind mondanivalóban, mint zeneileg. Meg köztudott, hogy kiadott 1-2 mesekönyvet. Nekem meg is van az egyik angolul (English Roses) Nagyon aranyos.
  • blackgamer
    #27
    de nem kéne hiányos öltözetben riszálnia magát, ilyen korban már konszolidálódni szoktak, nem méginkább kurvulni
  • blackgamer
    #26
    na mégis? tele van vele az média
  • Super Mario
    #25
    Tényleg, erre engem is érdekelne a válasz. Szinte mindegyik dal mellé oda van írva: (written by: Madonna, és még valaki(k). Szóval ha ez igaz, akkor Madonnára perek ezreit kéne zúdítani.
  • zakika
    #24
    mit koppintot? na erre kivancsi vagyok. ahogy ismerem sajat dalokkal dolgozik, legfeljebb az Evita volt "filmzene".
    kulonben nem vagyok egy Madonna fan az utolso albuma meg szerintem uncsi, de azert legyszi valaszolj
  • Super Mario
    #23
    Hát, jól van, 47 éves, mit vársz tőle? :-) Amúgy nagyon edzett. Ó, ha én is ilyen fitt lehetnék 47 évesen :-/
  • blackgamer
    #22
    ahogy ebben az új klipben van (ABBA-s dallamos), attól lehányom a tv-t
    undorító ez a nő
    persze régen volt pár jó száma, de kiderült azokat is koppintotta...
  • Super Mario
    #21
    Íme Madonna teljes diszkográfiája:
    The First Album (1982)
    Like A Virgin (1984)
    True Blue (1986)
    Who's That Girl? (1987)
    You Can Dance (1987)
    Like A Prayer (1989)
    The Immaculate Collection (1990)
    I'm Breathless (1990)
    Erotica (1993)
    Bedtime Stories (1994)
    Something To Remember (1995)
    Evita (1996)
    Ray Of Light (1998)
    Music (2000)
    American Life (2003)
    Confessions On A Dancefloor (2005)
  • Super Mario
    #20
    Én mindig is szerettem Madonnát. Kiskoromban nővéremnek volt a kedvence, állandóan azt hallgatta. Nekem is megtetszett, akkoriban a "Secret" c. dal, és többször beraktam magamnak. Így lettem rajongó.
  • Alexease
    #19
    A regebbiek nekem is jobban tetszenek, de ez termeszetes, a korral jar:) Akkor nottem fel;) Egy mai "gyereknek" mar nem biztos hogy "bejovosek":)

    Akkor itt egy nagy hatterkep:) madonna.jpg
  • Bandee1987
    #18
    A régebbi számai (pl. Like a Virgin, Cherish, Beautiful Stranger, Frozen, Time Stood Still, What it feels like for a girl - bár ezek annyira nem is régiek) jobban bejönnek bár nem tagadom a hung up sem rossz
  • Alexease
    #17
    Madonnat lehet szeretni, utalni, de az teny, hogy tobb mint 20 eve "top-pon" van, evrol-evre megujul, koveti a divatot, stilust, de megis megmarad "Madonnanak", tartva a sajat stilusat, igenyesseget. Ehez termeszetesen az kell, hogy megfeleloen eltokelt, hatarozott, celtudatos stb. legyen, ami valszeg a szemelyisegeben is erosen megmutatkozik, de az mar mas kerdes, mert nem rokonom, baratom, ismerosom (sajnos;D), igy marad a zene, ami nagyreszt "tokeletes".
  • ajoci
    #16
    Madonna nagyon cool
  • Kaplan
    #15
    Mindenki magából indúl ki... :)))
  • Pink Tiger
    #14
    recska
  • akyyy
    #13
    nám teccet ahog yénekli hogy doooooont cdráj for mííííííííííí


    meg az se hogy, héééééééé miszter diiiiiiiiizséééééééé!
  • Botond #12
    képek? maholnap 50et tölti a néni :-D
  • Rafaelo
    #11
    mét?
  • akyyy
    #10
    AZ uj zenéje, a Hung Up, áhh, szinte majdhogy felből tom aszövegét anynira bejön:)

    az a röhejjes, hogy 7-8-os koromba utáltam madonnát, de mióta a aJames Bond slágerével előrukkolt, eléggé megkedveltem:)
  • Super Mario
    #9
    Nagyon jó az új album. Megvettem eredetiben a CD-t, és nagyon jó képek vannak a borítón. És a zene!
  • bp
    #8
    Az összes albumát ismerem, nagy Madonna-FAN nem voltam sosem, de ez az új - Confessions On A Dance Floor c.- albuma nagyon profi. Zeneileg megújulva, teljes stílusváltás a diszkó irányába! Baj van az ízlésemmel? Kérdezzük meg Bakácsot! :o)
  • Super Mario
    #7
    Ismerem a régebbi dalait is, de szerintem sokkal jobbak a maiak, mert ezek sokkal komolyabbak, sokkal személyesebbek. Sokkal inkább inkább az az érzésem van, hogy tényleg a lelkéből írta ki a dalokat.
  • zakika
    #6
    persze, ujszulotnek minden vicc uj
  • Super Mario
    #5
    Nekem sokkal jobban tetszenek az új számai.
  • Super Mario
    #4
    Nekem nagyon jó. A Ray Of Light óta rajongó vagyok.
  • gabber_saviola
    #3
    és neked?