309
ÜberSoldier
  • grebber
    #27
    Bazz ezt a topicot még nem zárták be.
  • McW
    #26
    Megtekintette már valaki? Mijen a demó?
  • Sgtfathi
    #25
    Megjelent a Demo!
  • MrTressy
    #24
    nekem egész jól futott egyedül a géppuskás résznél esett rendesen az fps de ott jöttek vagy 20an szal jogos :)
  • Gabe18
    #23
    Nagyon szuper rongybaba effekt van.Robbanásokra tárgyak-testek odébbrepülnek.
    Hang átlagos szerintem,valami lagymatag aláfestő zene van szerintem teljessen felesleges,de mindegy,nem zavaró.
    Ellenfelek nem rosszak szerintem.Visszahuzódnak,de volt amelyik a füstön át rohamot inditott.Szórják a gránátot rendessen,szóval nem teljessen hülyék.
    Egy dolgot hiányolok.Az pedig a jobbra-ballra kihajlás lehetősége.Egy ilyen játékban szerintem alap lenne,mert igy örökké ki kell lépni a fedezékből,aztán egyből megszórnak.
    Amit nem értek hogy,megy teljessen jó,robbanások,4-5 ellenfél egyszerre,semmi gond.Aztán jön valami új rész és olyan szaggatás kezdődik hogy játszhatatlan lesz az egész még az üres folyosón is.Talán valami memória gondja van ennek,vagy nem tudom.
    De ha ezt javitják (vagy nálam van valami gond,nem tudom),akkor szerintem nagyon jó game lesz.Az elmult időszak messze legbiztatóbb demója szerintem.
  • Istencsászár
    #22
    szép!, fizika, hang, al?
  • ati2002
    #21
    SK képek, frissek, ropogósak.

    És qrva rövid, kb 10 perc alatt vége.
  • ati2002
    #20
    Kipróbáltam, elég jónak tünik elsőre. Kicsit gépigényes, elég nehéz bekonfigurálni, lévén így néz ki a video-beállítási opció:
    , de azért sikerült úgy belőni, hogy menjen rendesen, és még szép is legyen. Volt valami beállítás itt, amitől full diavetítés lett, nem tudom mi lehetett az.
  • Gabe18
    #19
    Demo a Hardwired.hu-n.Igaz orosz nyelvű,de kis segitség van az induláshoz leirva.
    A demo melletti irásból az is kiderül,hogy atomerőművek alatti gépel kevés lesz a játékélmény...
  • Istencsászár
    #18
    képz
  • OrioN the S
    #17
    Überérdekes lesz :/
  • XenonIceX #16
    Playware Galéria
  • grebber
    #15
    Topicot tötölni kéne mert már van neki és azt kéne csak átnevezni.
  • haxoror
    #14
    Jaj de utáltam azt a harcot a buzi hőkövetős szellemeivel...
  • tigeroo
    #13
    az nem übersoldat volt...

    hanem I. Henrik :o)
  • tigeroo
    #12
    übersoldier lol.

    vagy supersoldat :p

    eh
  • Cvd
    #11
    A RtCW-ben nem a végén volt ilyen hanem menet közben kellett párat elintézni. Plusz nem Übersoldier-nem hívták őket hanem Übersoldat-nak. Habár jelentésre ugyanaz a kettő, csak az egyik tiszta német, a másik meg német-angol keverék szó.
  • ngcsnet
    #10
    ^^
  • forza milan
    #9
    überfasza lenne,ha lenne shot róla...
  • OrioN the S
    #8
    Überfasza lesz!
  • Gunner
    #7
    THX Infót
  • Pluskast
    #6
    Halkan és csendben megjegyzeném, hogy ez a topik már létezik East Front néven.......
  • Gunner
    #5
    RtCW végén is egy genetikai csúnyasággal kellett megküzdelészni, tán ebben pont vele leszünk :P
  • Rage47
    #4
    sztem is.
  • Dying Soul
    #3
    RTCW hm
  • XenonIceX #2
    Sztem überLOL név
  • XenonIceX #1
    Jön az ÜberSoldier
    A CDV bejelentette legújabb FPS-ét az ÜberSoldiert, mely 2006 márciusában jelenik majd meg. A történet a második világháborúba viszi el a játékosokat egy genetikailag módosított katona szerepébe, akit ráadásul a sírból hoztak vissza. Természetfeletti erők és korhű fegyverek jellemzik majd a Burut Creative Team fejlesztésében készülő játékot, melyet gyönyörű grafika és fejlett fizikai motor tesz teljessé.
    PCDOME