309
ÜberSoldier
  • Gerisone
    #161
    ja mongyuk ez is egy perspektíva!

    de visszatérve: csak ez az egy képesség van?
  • Shep
    #162
    igen
  • Gerisone
    #163
    csak az a szar h a kis kugli laikusok, nagyik meg apuk és anyuk megveszik karácsonyra a kis unokának meg minden és koppannak egy lóf*sz nagyot! Oroszok már nagyon kezdenek lebőgni! ott van pl a lada racing club! botrány! persze még mielőtt oltanék egy gémet, előbb felteszem és megnézem! de elismerem azokat a fickókat (akik ezeket a játékokat csinálták) Én nemtudnék játékot fejleszteni! De felhasználó vagyok! és ha nemtudnék "olcsón" hozzájutni, és meg kellene vennem, akko nagyon bosszús lennék, ha egy ekkora szarér attam ki pénzt!
  • Shep
    #164
    Hát igen, de a fejlesztő meg rá van utalva, hogy azt csinálja amit a kiadó diktál, különben nincs lóvé, meg további támogatás.
  • Gerisone
    #165
    hát igen! ebbe a témába bele lehetne merülni!
  • grebber
    #166
    Demó van meg német full verzió!
  • np
    #167
    nekem telepítés után kéri a cd kulcsot ha valaki tudja leírhatná
  • mucsácsó
    #168
    jó..figyi...én azért ezt tudom Shep, és el is hiszem...ez sajnos így van, gyakran a sürgetés...de akkoris, engem az zavar, hogy:
    -VOLT EGY OROSZ DEMO...(szaggatott...mondtuk hogy oké, ez még valszeg ilyen pre-pre demo lehet, és azért...)
    -KIJÖTT AZ ANGOL DEMO (talán rá olyan...2-4 hónappal...bocs ha túlzok, de így emlékszem..) aztis kipróbáltuk, szaggat...[reménykedtünk, hátha csak majd a végére marad az optimizáció]
    -KIJÖTT A FULL, ami totál ugyanúgy szaggat mint a demo...és olyan bugos is...

    szóval ezért volt ez a véleménynyílvánításom, lehetne ebből egy jó játék, de ez nem jött össze...SZVSZ...
  • mucsácsó
    #169
    Crackeld......
    és hoppá, minnyá nem kér serialt...
  • #170
    És miben különbözik a német,a még megnem jelent angoltól?Ezt lehet már tudni?
  • Harly18
    #171
    A RELOADED verzió német nyelvű?? Vagy mi a német?
  • mucsácsó
    #172
    Nem német, dehogyis, hanem asszem a Stalin Subway nevű gameről van szó...
    asszem :D
  • grebber
    #173
    Hát szerintem az hogy német semmi másban :D
    Bár sokan úgy tartják hogy a német verziók bugosabbak az angol verziokon kicsit javitanak.Hogy ez tényleg igy van-e azt nemtudom.
    De tény hogy a Stalin Subway is optimalizálatlan mint az atom pedig az még csunyább is mint ez az ÜberSoldier.
  • #174
    Köszi!
    Akkor utána nézek torrenten,hátha megtalálom.
  • grebber
    #175
    Itt fenntvan.
  • NeoMaN
    #176
    Egyetértek, de mivel mostanában nincs más FPS, ráfanyalodtam.
    :D
  • NeoMaN
    #177
    7600GT és AMD64 3800+ társaságában amúgy 200 és 40 között ugrál az fps, minden max, 4AA, 8AF.
  • Ma2ska
    #178
    A Condemned a demo alapján elég korrektül van optimalizálva pl. Nem fikázom ezt a játékot se mert végigvittem, helyenként jól szórakoztam, de attól még igaz, optimalizálatlan, bugos /egy helyen valami gödörbe szépen beragadtam/, és ha a fizikát nem rakják bele, viszonylag normális módon, játszhatatlanul gyenge lenne.
  • NeoMaN
    #179
    Nekem nem csinál ilyeneket, lehet valami drivergond.
  • #180
    Nagyon szépen köszönöm.
    Torrentspy nem találta.
  • Maxtreme
    #181
    Mindnekinél? :) (mmint akinél szar)
  • Schelotto
    #182
    Én crackeltem és kér serialt ez miért van?
  • alebardo
    #183
    Hello!

    Én crackeltem és utána is kéri ezt a rohadt serialt...
  • #184
    Biztos jól crackeltél?
  • alebardo
    #185
    Pár százszor crackeltem már, szerintem most is jól csináltam...vagy ennyire gyökér lennék? Többször is próbálkoztam, ennyiszer biztos nem hibázok...
  • alebardo
    #186
    Elvileg ha crackelem, simán el is indul?
  • #187
    Elvileg igen.Én telepítettem,cracket rá,aztán az uncut valamit,és simán indult.
  • alebardo
    #188
    Délután megpróbálom az uncut patch-el, azt eddig nem toltam rá, hátha így sikerül, kösz!
  • alebardo
    #189
    Hello!

    Túl vagyok a serial problémán, most bejön az elején az übersoldier felirat aztán fekete képernyő és annyi! Erre mi a gyógyszer? Fejlövés?
  • Gerisone
    #191
    próbáld az exe file kompatibilitását átállítani win98ra nekem ez be szokott jönni!
  • Gerisone
    #192
    valaki tujja hogy lehet megcsináni azt a rohadék repcsis tengeralattjárósrészt? van hozzá csít vagy trainer? és csak ez az egy pajzs erőm van? és ez mitől time..?
  • Shep
    #193
    Mondok egy titkot, a ledobott torpedókat ki lehet lőni
  • alebardo
    #194
    Kösz szépen!!!!!!!!!!!!!
  • GYGAGER
    #195
    Sziasztok, az install után a játék elindításakor kér egy "disc key"-t, nem tudja vki elküldeni nekem. Előre is köszönöm.
  • Tatyla
    #196
    kért? nekem nem...
  • GYGAGER
    #197
    Jó neked. Vmi ötlet?
  • GYGAGER
    #198
    Talán abelardo tudja hasonló problémája volt , ahogy olvastam
  • alebardo
    #199
    Egy sima crakelés és nem kéri. A gond az hogy utána bár elindul, kitesz egy képet majd sötét képernyő és kész. Ezt nem sikerült még megoldanom.
  • Maxtreme
    #200
    LOL :)

    I have a PC with the following specs...

    win xp Pro with SP2 (fresh install)
    AMD FX60 watercooled
    7800 gtx 512 mb SLI watercooled (2 cards in SLI w/latest drivers)
    2 gig of corsair pc 3500
    Creative X-FI fatality sound card (w/latest drivers)
    Asus A8N-32 SLI mobo (w/latest bios and drivers)
    WD RaptorX 150 gig

    Just got through playing Oblivion Elder Scroll at max video settings and 50 FPS and then pop in this game "Ubersolder" whose graphics is no where near the intensity of Oblivion and am lucky to get 6 FPS w/video settings at lowest possible setting.

    Would appreciate any constructive thoughts. In all my years of PC building/gaming, this is the first game which has ever had this happen. I tried reinstalling the game and tweaking multitudes of settings within windows and the game. Just doesnt perform.
  • Maxtreme
    #201
    Ezexerint az Ő gépe is szar, pfujj :P