309
ÜberSoldier
  • Gabe18
    #121
    A nagyobb gond az,hogy ez a drasztikus sebesség zuhanás már a játék orosz nyelvű demójában is megvolt,ami azért már jóval korábban jött.És csak ide (illetve a másik topicjába) irták többen hogy baj van vele,szóval nem hiszem hogy a készitőkhöz ne ment volna infó hogy bizonyos esetkeben érdekes dolgokat produkák a progi.Na most hogy ezek után igy kiadták a full-t...
  • Maxtreme
    #122
    Pontosan... Színvonal powa.. :/
    Mindenesetre 2 kiadótól származó játékot soha többet nem próbálok ki az fix..

    BURUT & BUKA mind 2jük alkotása KUKA

    1ébként ti már láttatok használható orosz fejlesztésű fps-t? Mert én baromira nem..
    Hellforces
    Vivisector
    East front (aka Übersoldier)
    Kreed
    Operation: Matriarchy
    Pathologic
    Psychotoxic
    The Stalin Subway
    MARCH!: Offworld Recon

    Egytől egyig átlagon aluli, minősíthetetlen szenyhalom.. Miért kell nekik erölködni? Miért eröltetik ami nem megy?

    1ébként szórakoztam még az este a game-el, hátha jutok valamire.
    Game elindít fraps nélkül... Kiindulási pont 100fps+ folyosó szintén.. hoppá...
    Bemegyek 1 ajtón, jön 1 film (ami már szaggat is) vége a múvinak, a gameplay 0 (!!!) Fps..

    1ébként mit vár ha az ember ha még a honlapjuk is bugos..
    http://www.burut.ru/htmleng/index.php

    Próbáljatok rálépni valamelyik almenüre..
  • Maxtreme
    #123
    1ébként mit vár ha az ember ha még a honlapjuk is bugos

    Ezt de szépen megfogalmaztam :]

    NAszóval:
    1ébként mit várjon tőlük az ember, ha még a honlapjuk is bugos..

    :)
  • urbijoe
    #124
    hát én ekkora szar játékot még nem láttam 10 perc után töröltem a gépröl.
  • grebber
    #125
    Nem szar csak optimalizálatlan.
  • Maxtreme
    #126
    Használhatatlna? Igen. Akkor tehát szar :D
    1ébként maga a gameplay lehet hogy nem lenne rossz, sajna erről a dologról nem tudtam levonni következtetéseket a 0 fps mellett:)
  • Methylisocloro
    #127
    OFF
    Egyébként ez az rpg kategóriára is igaz, hogy az oroszok hihetetlen szar cuccokat adnak ki
  • grebber
    #128
    Nekem megvan a The Stalin Subway az is hasonlóan optimalizálatlan mint ez :(
  • #129
    A demót én is láttam.Neked fullban van meg?
  • grebber
    #130
    Jaja német verzió, angol nemtom mikor jön.
  • #131
    Nah erre rékeresek,az érdekel.
  • fistin
    #132
    ugyanez, TELLLLJESEN UGYANEZ !!!!!!!!! FULLLLL UGYANEZ!!!!
  • fistin
    #133
    aahahaha, az a honlap télleg vicces xD
  • Shep
    #134
    Teljesen jó ez a játék, nekem a sebességgel se volt gondom, a játékmenet is pörgős, vannak benne látványos és jópofa dolgok. Ami viszont gáz az a főhős szinkronja, na az vmi ultra gyenge még a magyar szinkronoktól is gyengébb, a másik gyenge pont az átvezetők, olyan semmire valóak.
  • Shep
    #135
    Az ugyanez az engine?
  • mucsácsó
    #136
    nekem is :D
  • UltimateGamR
    #137
    törlés oka:
    1. szar a géped hozzá vagy tulvetted a grafikát
    2.egyszerűen idióta vagy .... 80-90 %ot kapott offline lapokban
  • UltimateGamR
    #138
    ,,Egytől egyig átlagon aluli, minősíthetetlen szenyhalom." --> a te játékod még ennél is szennyebb...
    ,,vége a múvinak, a gameplay 0 (!!!) Fps " --> szar a konfigod , nekem sose esett le az FPS és minden bevan kapcsolva
  • valaminick
    #139
    Tényleg televan értelmetlen lassulással a játék... mondjuk már töröltem is, de lehet egy patch orvosolni fogja, ha adnak ki, mert igy kegyetlen lassú sok helyszinen...
  • Newfronter
    #140
    LOL és szerinted mindenkinek szar a gépe mi? Nem zavar, hogy sokaknak ugyanez a bajuk?
  • Maxtreme
    #141
    Tudod nekem erre telik, nem gazdag anyu + apu pénzel mint 1eseket..
    Egyébként meg ennek a játéknak a gépemen kifogástalanul kellene futni, ha normálisan megcsinálták volna.
    Nameg ahogy előttem is írták, ezexerint mindenkinek szar a gépe.. Még a játék hivatalos forummában is anyázzák őket a külföldiek. Ugyanilyen problémájuk van. Gondolom az Ő gépük is 1től 1ig szar. ( http://www.cdv-forum.com/cdvboard/english/showthread.php?t=52967 )

    Talán gondolkodj és tájékozódj mielőtt baromságokat fröcsögsz.
  • Maxtreme
    #142
    Azthiszem senki nem személyeskedett veled szemben faszikám, te sem tedd!

    Bírom mikor így neten keresztül qrva nagy a pofája valkakinek..
  • Maxtreme
    #143
    Ez 1 jó kérdés. Elvileg a Hellforces és a Stalin Subway motorja ugyanaz ahogy néztem. :)
    Az előbbi úgy ahogy volt valamilyen szinten optimalizáva. Az utóbbi NC :D
  • UltimateGamR
    #144
    nekem se telik király gépre , szervizelni kell az Xboxot , PS2t , GameCubet meg a PSPt
    lényeg ami lényeg... nekem egyszer se reccent meg , kivéve mikor indul a pálya de az is max 3-4 mpig tartott
  • UltimateGamR
    #145
    ,,gazdag anyu + apu" --> nevetséges , már rég nem velük élek , és magamat és a családomat tartom el , MAX téged tartanak el kisgamer
  • Maxtreme
    #146
    Te már csak tudod.. :)

    Azthiszem ez teljesen ideillő kép..

    Részemről befejeztem a veled való társalgást. Ha neked jól ment, örülj neki.
  • valaminick
    #147
    Jól nyomjátok:D
  • Maxtreme
    #148
    Igyexik az ember:)
  • valaminick
    #149
    De lehet nemkéne egy játékon igy veszekedni:)
  • Maxtreme
    #150
    Ki kezdett el fikázni/ócsárolni/személyeskedni? :)
    Nembaj, eddig terjed az Iq-ja faszikámnak..
  • valaminick
    #151
    jóhát nyugika:D ez van
  • Zsoldos
    #152
    Mert ennyire elethu jatek meg sosem keszult. A 2 kep kozott annyi a kulonbseg, hogy a masodiknal a cpu mar elkezdte szamolni a holttestek bomlasanak a kemiajat.
  • valaminick
    #153
    hehe
  • Maxtreme
    #154

    Igazad van, erre nem gondoltam

  • Gabe18
    #155
    "nekem se telik király gépre , szervizelni kell az Xboxot , PS2t , GameCubet meg a PSPt"

    Mért mindent tönkretettél?

    Amugy nehogy már azt mond hogy az jó játék hogy megyek egy tök üres folyosón,és egyszer mikor neki ugy lesz kedve az egész játékmenet átvált képregénybe,pedig előtte 4-5 emberes tűzharcnál még semmi baja nem volt.

    Én is elkezdtem játszani,rányomtam egy "auto detect-et" vagy mi az ami bekonfigurálja ahogy szerinte jó,abból még levettem,na igy aránylag jól eldöcög.Amugy egyedül a fizikai dolgok a játékban ami némileg is magyarázatot adhat erre a igen nagy gépigényre.Mert mire játszahó szintre hozza az ember,addigra a grafika már régen nem nagy szám.
  • #156
    A Stalin subway egyébként kijött már?
  • mucsácsó
    #157
    lolmár, ez egy szar game, erről nem is kell vitázni...szar, optimizálatlan szarrakat...menjen a jó büdös f*szba a Burut...nem tudnak ezek a skacok semmit...Kreed utánra még kaptak egy esélyt...de ííígy...ilyen szennyt...

    optimizáció rlz...utóbbi időben ez nagyon ismeretlen fogalom....

    BEZZEG A HALF LIFE 2....
  • Gerisone
    #158
    igazad van! az optimalizáció már nemnaon tartozik bele a játékfejlesztésekbe!

    Egyébként csak ez az egy rohadék burok a különleges képesség?
  • Shep
    #159
    Hallod mielőtt a készítőket szidod gondolkozzál már egy pillanatra, legtöbbször a kiadó sürgeti a kiadást, ezért szerencsétlenek éjt nappallá téve dolgoznak, hogy a lényeg meglegyen, tesztelésre meg optimalizációra alig marad idő. Gondolj bele, a kiadó azt mondja, hát a francot nem fizetek a fejlesztőknek még 2 hónapot fizetni az optimalizációért meg a tesztelésért, a játék működik, nagy gond nincsen, akkor gyerünk a sokszorosítóba, a fejlesztők meg kezdhetik az új projektet.
  • Shep
    #160
    Ja és ez nem kitaláció, nem az én rémálmom stb.