68
  • voodoothursday
    #28
    Ahol az előállítási ár alatt akarnak eladni valamit ,ott vélhetőleg megpróbálnak mindenen faragni hogy minnél kevesebb legyen a kiadás .
  • NEXUS6
    #27
    Monnyuk engem a szitu eléggé emlékeztet a Sega DC-SONY PS2 párharcára.

    A Sega nem túl rosz géppel bár nem feltűnő sikerrel indult, és az a jó pár hónap előny sajna nem volt elég, hogy megfelelő bázist megteremtsen.
  • roliika
    #26
    Éljenek a TV játékook! :-DDD (Atari)
  • nenad
    #25
    " időben elkészül a PlayStation 3"

    alapvetoen a fejesek mindig kamuznak, vagy ok sem tudjak es mondanak valamit, hogy nyugtassak a nagyerdemut, vagy szimplan kodositenek, vagy csak hogy a figyelmet rajtatartsak a cuccon.
    Ez majdnem minig igy volt, es lesz igy egy ideig.
  • Oldern the 1st
    #24
    Meg akarja venni, van rá pénze, miért ne álljon sorba érte??

    Én sem tenném, de ha bejelentenék a Shenmue III-at, és tudnám, hogy csak 5 darab jönne mondjuk x boltba, akkor fognám magam, és letáboroznék a megjelenés előtti napon, nehogy más vigye el. Ilyen egyszerű :D
  • waterman
    #23
    mi értelme van a legelső szériából vásárolni? mi értelme van fél kilométer hosszú sorban, egymást agyonlépve várni a "vas"-ra? más lesz az ember, ha rögtön a megjelenés napján megvesz valamit? maradi vagyok? nem értem az embereket a második képen..
  • Oldern the 1st
    #22
    A sony, látva az ms hibáit, most szerintem jobban oda fog figyelni. De ez is csak sejtés, pont mint a te véleményed^^
  • Zsoltika 007
    #21
    De ez nem jellemző sem a sony-ra sem az Ms-re.
    A nintendo már más.
  • Oldern the 1st
    #20
    Nem, nincs benne. Ha megfelelő előkészületekkel állnak neki, akkor nincs benne.
  • Zsoltika 007
    #19
    Tuti lesz valami baj ott is. Ez nem félrebeszélés. Ez benne van a dologban.
  • Zsoltika 007
    #18
    Jah mivel eu-ba már nem az első gyártmányok jöttek.
  • Oldern the 1st
    #17
    Jah, nekem eu launch-os gépem van, elég jól bírja még most is.
  • Oldern the 1st
    #16
    Nem érted. Nem lehet általánosítani ,hogy minden launch rossz, egy évet kell várni hogy jó legyen, stb.. Ez hülyeség. Meg kell nézni majd , he eljön az ideje. Addig meg nem félrebeszélni :)
  • Zsoltika 007
    #15
    "Néha nagy hülyeségeket beszélsz. A Gc launch-ra érkező gépek tökéletesek voltak, és azok mai napig is."
    De itt most ps3-ról van szó.
    Tudtomal a ps2 sem úgy indult hogy minden tuti..
  • UNREG
    #14
    "A PS3-mat is prerenderelt vidókkal demonstrálák... Ennyi."

    Nem egészen, a MGS4 realtime volt, a Getaway-t a Cell számolta GPU nélkül, a kacsás techdemót úgyszintén, ezen kívül is voltak még techdemók, amiknek a címére nem emlékszem.
  • Oldern the 1st
    #13
    Néha nagy hülyeségeket beszélsz. A Gc launch-ra érkező gépek tökéletesek voltak, és azok mai napig is.

    A ps3 megjelenése még odébb van, felesleges jósolgatni, mert később hiteltelenné válhatsz, ha kiderült, tévedtél.

  • dez
    #12
    Biztos nem lesz már az elején minden szuperprofi. De azért szerintem egy fokkal többet fognak már kihasználni belőle, mint a legelső x360-as játékok.
  • Zsoltika 007
    #11
    Igen de attól még ugyanúgy kiforratlan első szériák, kevés nyitócím, magas ár, kevés készlet lesz jellemző.
  • dez
    #10
    Nagyon ragaszkodsz ehhez az egy évhez... De nem számolod bele, hogy a ps3 fejlesztőknek eleve több ideje van a fejlesztésre, tesztelésre.
  • dez
    #9
    Nem csak azzal. Voltak ott elég jó real-time cuccok is.
  • Zsoltika 007
    #8
    Valóban. De ha másért nem is a gyermekbetegségek és a kezdő játékok mennyisége (esetleges kiforratlansága)miatt megéri várni ott is 1 évet.
  • FecaA
    #7
    De tuti, hogy nem vettem 360-at! Vettem PSP-t! És mingyá PS3-at! ;-) Ennél jobb nem is lehetne!
  • Sanyix
    #6
    A PS3-mat is prerenderelt vidókkal demonstrálák... Ennyi.
  • dez
    #5
    A "jórészt"-et nyilván úgy érted, hogy ezekről beszéltek többet... De volt ott más is.
  • dez
    #4
    Nem egészen így van, mert a devkitek ps3 fejlesztőknél is kint vannak már egy ideje, tehát a gép piaci megjelenésére már több kimondottan hozzávaló szoftver is kijöhet.
  • NEXUS6
    #3
    Hát igen. Másképp megfogalmazva viszont, ha a PS3 tudja hozni azt a technológiai előrelépést amit a jórészt prerenderelt videókkal demonstrált, akkor az x360-nak nem sok esélye marad!
  • Zsoltika 007
    #2
    Majd kiderül. Az biztos hogy a box-nak tetemes előnye van. Már ha hardverben nem is de játék szempontból mindenképpen. Addigra már megérkeznek azok a játékok amelyek teljes mértékben kihasználják a vasat, míg a ps3-nál ugyanúgy várni kell majd legalább 1 évet mire villanthatnak. Ehhez még hozzájön hogy addigra a box-ok is kinövik a gyermekbetegségeiket.
  • Snecie Smicie
    #1
    kiru leessz?
    vagy a xbox360 odabaszja? -.-