116
Tesz-vesz.hu rendszer!
  • smith09 #116
    mire írtad ?
  • Piszkos  Fred
    #115
    reklám, ban
  • shoter
    #114
    Helló! A tesz-veszen megtaláltam valamit amit régóta szeretnék megszerezni....na és regisztráltam de a reg. végén kiírja hogy postázzak vagy banki utalással küldjek 100 forintot. De a felhaszálási feltételekben azt olvastam hogy díjmentes de akkor minek kell 100 forintot küldeni? Amíg nem küldöm el akkor addig nem is licitálhatok/vehetek semmit?
  • Matt007
    #113
    Szvsz a vatera jobb(nekem:),bár lehet h nem engem kérdeztek...
  • ildikó311
    #112
    Szerintem ez benne van a pakliban az inernetes vásárlásnál.A vateránál teszvesznél alkupiac.hu-nál bárhol előfordulhat nem az oldalon múlik hanem a felhasználókon de ugye azok meg majdnem mindenhol ugyanazok.
  • STomika
    #111
    És melyik oldal a jobb a vatera vagy a teszvesz? Énis szeretnék hamarosan rendelni, azért kellene vmi infó!
  • Rubenvagyok
    #110
    hat igy kell kellően utána kell járni, mert lehetnek gondok
  • morondor
    #109
    Én vétel előtt mindig rákérdezek azokra a dolgokra, amik nincsenek kiírva az adatlapra és fontosak lehet.
  • Rubenvagyok
    #108
    Nem lehet valahogy az ilyeneket kikuszobolni vagy reklamálni vagy nem is tudom mitcsinálni, mert ha már veszel drágább cuccot akkor nem akarod,hogy a pénzed kárba vesszen...
  • hangyafarm
    #107
    már bocs, de nekem már volt konkrétan olyan, h Vaterán vettem egy mp3 lejátszót, aztán otthon derült ki, hogy kb olyan szar az aksija h óránként kell tölteni, csak ezt elfelejtette megjegyezni a kedves eladó.
    persze utána már el se lehetett érni...
    mondjuk én is hülye voltam, azóta rájöttem h ilyen műszaki cuccokat csak tényleg kb maximum ratinges arcoktól szabad venni. de mondjuk ruha v ilyesmi valóban nem akkora lutri, annál egyből látod h mi a stájsz
  • mekeggx
    #106
    Jó ez a minősítés, csak azokkal kell vigyázni akink még nincs:) Bár személyes átvételnél teljesen mindegy, mert akkor úgyse tudják átverni az embert:D
  • kicsikacsa23
    #105
    meg persze van oylan lehetőséged is, hogy minősíted az eladót, ha valami para van, és akkor segítesz másoknak is dönteni.
  • penbutter
    #104
    na az tök jó, köszi az infót!
  • mekeggx
    #103
    Hello! Lejjebb kérdeztétek, hogy van e garancia meg, hogy hogyan működik. Most így hirtelen meg néztem az 1-fts aukciókat és a legtöbb terméket bolt hirdeti. Olyan, mintha csak egyszerűen bemennél és megvennéd azt a telefont vagy akármit. Itt csak annyi a különbség, hogy az ár a licit alapján dől el. Garancia és a garanciális szervíz vagy csere is úgy működik, mint szimpla vásárlás esetén;)
  • hellobello
    #102
    okés köszi a választ :9
  • giffon
    #101
    Én nem tudom, hogy új e, csak annyit láttam az oldalon, hogy jó minőségű... De a termékeket külön nem néztem meg, csak a GYIK-ot.
  • bizgentyű
    #100
    új is használt is, van ott minden :)
  • annittaa
    #99
    elvileg használtakat is és újakat is árulnak,oda van írva egyes termékhez.Lehet,hogy úgy adnak el valamit,hogy ki sincs bontva a csomagolásból.Meg most azt mondják van ez az 1ft-os licitálás,és az új termékekre van.
  • hellobello
    #98
    ezen a teszveszen most akkor új vagy használt termékek vannak ?
  • giffon
    #97
    Én azt mondom, az emberek többségében azért meg lehet bízni, de sajnos mindig vannak kivételek. Mondjuk én elég optimistán állok mindenhez, szóval...:))
  • bizgentyű
    #96
    és szerintetek becsületesek az emberek? és leírják ha egy terméknek tényleg van egy kis hibája?
  • annittaa
    #95
    Hát elvileg le kell írnia az eladónak mindent a termékről,ha valahol hibás,szakadt,törött,azt is,és képet is kell rakni róla.Így kerülik el,hogy valamiről ne tudj,és ha megtévesztettek,akkor fel lehet jelenteni az oldalon,vagy le is tudod pontozni.Szóval a szabályzat írja elő ezeket a dolgokat.
  • giffon
    #94
    Hát olvastam már, hogy volt, akit átvert egy kínai az e-bayen:D Szóval van benne rizikó, de mielőtt megveszed a terméket, fel kell venni a kapcsolatot az árusítóval, aztán akkor nem lesz probléma.
  • hellobello
    #93
    én még sosem foglalkoztam ilyen aukciós dolgokkal, ez nem átverés úgye ?
  • giffon
    #92
    Hát én nem találom:( Mindenesetre haverom azt mondta, ő már rendelt innen egy telefont, és nem volt vele semmi probléma.
  • bizgentyű
    #91
    sajnos ezt én sem tudom, hogy garancia van e rá...a honlapon biztos fent van!
  • giffon
    #90
    Ja mér nincs hozzá garancia vagy valami? engem inkább az elektronikus dolgok érdekelnének:D
  • bizgentyű
    #89
    na ellátogattam a teszvesz honlapjára, és szerintem van egy-két olyan dolog amire megéri licitálni! én műszaki cikkre nem nagyon licitálnék, nem tudom mennyire megbízható, meg azt se tudom, hogy ha elromlik akkor mi történik! inkább csak ruhafélére vagy vmi dísztárgyra licitálnék!
  • giffon
    #88
    És megéri licitálni rájuk?
  • bizgentyű
    #87
    én már valamit hallottam róla, mert mögöttem a villamoson pont erről beszélgettek, de azt hittem ez vmi átverés, de ezek szerint nem az!
  • giffon
    #86
    Valaki hallott már ezekről az 1Ft-ról induló termékekről?
  • Balogh Norbert
    #85
    regisztráltam és kértem aktivációs kódot(még nem adtam el és nem vetem semmit)így nem kell fizetnem semmiért? vagy ha kell akkor menyit?
  • Max7
    #84
    írj nekik hivatalos ajánlott levelet
    arra kötelesek válaszolni!
  • Pluhár Balázs
    #83
    Mostanában nekem az szokott jönni a freemail-re, hogy az adataim nem törölhetők. Azt a Teszvesz nem érti meg, hogy én nem akartam a Teszvesz Felhasználási Feltételeit megsérteni. Még az időt is szívesen visszafordítanám 2007 szeptemberéig, hogy betartsam a Teszvesz Felhasználási Feltételeit.
  • Pluhár Balázs
    #82
    Engemet is egy éve tiltottak. Most semmilyen formában sem akarnak velem együttműködni. Minél többször regisztrálom magam, annál több felhasználónév lesz foglalt, tehát én annál kevesebbet választhatok magamnak. Ha egy lakásban egy ember megsérti a Teszvesz Felhasználási Feltételeit, akkor a Teszvesz az egész lakással kibaszik.
  • Pluhár Balázs
    #81
    Most azt tudtam meg, hogy a Sanoma KFT (a www.teszvesz.hu) semmilyen formában sem akar együttműködni velem. Attól félek, hogy neki csak a pénz kellett. Ha én előre tudtam volna, hogy ők semmiféle formában nem kívánnak együttműködni velem, akkor egy vasat sem fizettem volna. Igenis a felfüggesztett fiók miatt fizettem. Kifizettem, erre hálából nem kívánnak együttműködni velem. Lehet, hogy be akarták zsebelni a pénzemet.
  • Pluhár Balázs
    #80
    Ma egy E-mail címen megtudtam, hogy a letiltás végleges, de az okát még mindig nem tudom.
  • Pluhár Balázs
    #79
    Lejárt a HIDE MY IP nevű programom, pénzem meg nincs, hogy megvegyem. Azért utálom a Teszvesz-t, mert a fiókomat azért függesztették fel, mert a Teszvesz Felhasználási Feltételeivel ellentétesen jártam el, de ahhoz, hogy a Teszvesz Felhasználási Feltételeit be tudjam tartani, az időt vissza kellene fordítani 2007. novemberére, ami viszont lehetetlen. Én hiába írok akármit a Teszvesz-nek, lehet, hogy el sem olvassa. Elhiszem, hogy 2007 novemberében hibát követtem el, de ma már 2008 júliusa van, az idő visszafordíthatatlan. Én azt utálom a Teszvesz-ben, hogy túl jó a memóriája.
  • Pluhár Balázs
    #78
    Mi az a bannolás?
  • Max7
    #77
    akkor itt a lakcímed lett bannolva!