10
  • Hegyikecske
    #10
    Általános igazság h nem noname modellt kell venni, a canonnál pédául -szerencsére- nem a képminőségen spóroltak csak a funkciókon
  • DKm
    #9
    Sztem jobban jársz egy Canon a520-assal. Az nem olyan "ultrakompakt" mint ez. és az 50E bruttóba. nekem is olyanom van. Itt egy teszt a gépről, és ha kell adok képeket.
  • Csaby89
    #8
    Hy. Azt szeretném kérdeznio hogy mi a véleményetek a Konica Minolta E500-as digit. fényképezöröl. 40e-ért megtudnám venni. Megér annyit? Vagy esetleg ebben az árkategoriában tudtok jobbat mondani?
  • DKm
    #7
    Igen hallottam, csak avval az a baj, hogy nem küldik vissza 5 perc múlva a kész papírképet!
  • KM
    #6
    Internetről hallottál már?
  • DKm
    #5
    Fogadjunk még nem láttál ilyen nyomtatót. Szinte ugyanolyan mintha előhivatnád boltban. Azt megértem, hogy olcsóbb, de elárulnád hova menjek előhívatni egy képet mondjuk karácsony este amikor mindenki bezár?! Inkább kényelmesen kinyomtatom otthon a melegben 2 perc alatt.
  • Cat #4
    ja, negyedáron megcsinálják mások, de még fontosabb, hogy az előhívócégek sokmilliós gépeket használnak, amik képminősége nem hasonlítható össze egy alsókategóriás fotónyomtatóval
  • KM
    #3
    Hát, az baromi drága egy képre nézve...
  • DKm
    #2
    Én is nemrég cseréltem le a jó öreg !1,3! megapixeles gépemet. (Már ideje volt) Vettem egy Canon Ps a520-ast ami most olyan 50 körül van bruttóba. Mindenkinek ajánlom. Volt már pár gép a kezembe, de ilyen szép képeket még egy sem készített. Hogy erősítsem a nyomtatósok táborát: Vettem hozzá egy canon selphy cp400-as fotónyomtatót ami meglepően olcsó, viszonylag gyors, és egyszerű a használata. mellesleg egy kép kb. 100ft-ra jön ki nekem.
  • AgentKis
    #1
    Lassan jó ár/érték arány áll be ezeknél is. Olyan ami az átlagembernek is elfogadható. Ezért a nagy kereslet, bár szerintem nem a megapixelek számán, hanem az occsó optikákon lenne mit javítani, ja meg az érzékelők sebességén. Igaz, hogy ezeket nem lehet ráírni a hígagyaknak, de az hogy, "6 Megapixel" már vonzza őket, mint legyet a szar. Az is számít, hogy CMOS vagy CCD az érzékelő.