6
  • asysoft
    #6
    Hmm, nálam anno semmit sem szűrt. Megjegyezte, mi a spam, aztán berakta a bejövő levelek közé... És elég megbízhatatlan volt a felismerése. Szerencsére nem kaptam annyi spamet, csak Outlook2k3 után dühítő volt.
  • FTeR
    #5
    a reges emailem (amit mindenhova megadok, ha reg kell) az hotmailos és eddig még minden spam elkerült és a híres agyon cikkezett rendszer leálások is kimaradt az életemből.
    ájlávjút sem kaptam.
    outlookot csak arra használom, h lementsem vele a leveleimet.
    egyetlen bajom vele, h a webes felület nem enged .exe-t letölteni. ez azért elég dúrva. figyelmeztessen 2x, de tíltsa le teljesen.

    cikkhez:
    meglepően jó cikk, meg is lepődtem. nagy csalódás volt, h nem sg-s.
  • fflx
    #4
    En a Poco Systems PocoMail programjara eskuszok! :-)
  • Razgon
    #3
    Az Outlook, és az Outlook Express azért mindig jó volt, ha megfelelően beállította az ember...

    Az Outlook Express levelezési szabályaival sok mindent be lehetett állítani.
  • droland
    #2
    Egyébként most mindentől függetlenül az Outlook2003hoz is a spamszűrőt min. minden hónapban frissítik, és tényleg hasonló, ugyanugy, 1-2 csuszik be...

    Természetesen én is ugy állítottam be, hogy a html alapú leveleket (sok hülye így küldi) txt-sen jelenítse meg, és semmit ne futtasson...

    Beállítás kérdése minden sztem...

    De ez most tényleg így van...
  • Razgon
    #1
    Mozilla Thunderbird rulez, nagyon jó a spamszűrője. Csak néha csúszik be 1-2.