95
Az egyik legismertebb és legnépszerűbb akciófilm
  • B0B0
    #1
    Nekem speciel a kedvenc akciófilmem az egyik kedvenc színészemmel (Mel Gibson). Ki mikor látta először, ki a kedvence benne, melyik a kedvenc része! Ez a trilógia (opp pardon már 4. rész is van) megérdemel egy topikot!
  • B0B0
    #2
  • schrank
    #3
    és akkor mivan a svarci szilvi topikkal nem azok a kedvenceid te kis film ínyenc
  • B0B0
    #4
    Olvasd el a topik összes hozzászólását. Én egyszer sem mondtam, hogy ők a kedvenceim
  • zaki
    #5
    nekem is nagy kedvencem

    Riggs, az asszony új kocsija!
    új ez még mindig
  • B0B0
    #6
    Neked ördögöd van Roger! Tényleg nem fért be

    ...

    -Roger! Lekötötted a biztosításod?
    -Miért?
    -Lehet, hogy mégis van bent egy bomba.
    -Menj a jó büdös francba!

  • Mr.Grent
    #7
    Szerintem az 1-2 az mindent visz.

    Én vagyok én te vagy te sőt fekete.. :)
  • B0B0
    #8
    Szerintem a 3 is nagyon-nagyon jó. A 4 az már túl komolytalan
  • Prof William
    #9
    Nekem a harmadik tetszett a legjobban...

    Amikor a pirosban átment manuszt szivatják...
    - Figyelj én beszólok erősítésért...
    ...
    - Ebből elég én ezt lelövöm!
    - Várj Rick!
    - Minek? Majd megint azt mondjuk hogy önvédelem volt. :)

    Meg amikor egymásnak mutogatják a sérüléseiket a csajjal... :)
  • B0B0
    #10
    -Te tudod hogy kell ezt kitölteni?
    -Valaha tudtam de az rég volt

    :DDDDD
  • Prof William
    #11
    Kapható vajon DVD-n? ÉS a régi szinkronnal?
  • B0B0
    #12
    Nekem megvan mind a 4 rész DivX-ben. Mindet a magyar DVD-kről rippeltem be, de az új kivágott jelenetek miatt újraszinkronizálták az első 3-at. De ugyanazok a hangok és a szöveg is, úgyohy hamar hozzászoktam :)
  • Prof William
    #13
    Ez jó hír... Végre egy újraszinkron ami megegyezik az eredetivel... :)
  • B0B0
    #14
    Érdekes, de a második részt nagyon nehéz volt megszerezni. Az amolyan fehér holló
  • KM
    #15
    I'm too old for this shit!
  • KM
    #16
    Az a jelenet halálos volt!
  • zaki
    #17
    dc-n megoszt6nád
  • B0B0
    #18
    Nincs ADSL-em. Talizhatnánk és odaadom
  • Animefox
    #19
    És vigyázzanak... csak a bal oldalt menjenek!!! értik?... elfordul a csávó és a kamera a szemébe néz... VISZZA!!! A jobb oldalt akartam mondani a jobb oldalon menjenek... *és akkor már az egyik rab elkapta mel gibsont muhahhahahaha*
    Ez nagyobb ügy mindennél, nagyobb mint a Watergate, nagyobb mint a Gellért hegy! Ezt maguk nem érthetik őőő.. mert.... zsüdüszükvoa! Tudunk vigyázni magára RATATATATATTAA..... "sose fog többet megbízni a rendőrségben"
    őőő ez nem a Haláli Fegyver??? huppsszz akkor topicot tévesztettem bocsi
  • B0B0
    #20
    - Remek Rix! Most a srácok gumit fognat dugni a fiókomba, a szekrényembe, a ruhámba, gumit, gumit, gumit és ezt mind neked köszönhetem!
    - Ne izgulj Roger! Amit én mondok nekik, az egyik fülükön be a másikon gumi. Háhhá!
  • CodeRed
    #21
    -Roger! Kutyabajt kaptam a sok kutyakesztől...
    -Hogy érted ezt Riggs?
    -Éjjel mindíg leesem az ágyról mert megakarom nyalni a tökeimet.
  • CodeRed
    #22
    A második rész eredeti szinkronjában Kozák András szinkronizálja Mel Gibson-t valami elképesztően jól.Amúgy van magyar szinkronos DVD kiadás?
  • B0B0
    #23
    Lásd #12
  • CodeRed
    #24
    De hivatalos magyarnyelvűről még nem hallottam és a DVDfutár-nál sem látom, pedig ott minden megvan ami az országban forgalomban van.Nem lehet, hogy kalózszinkronos mint pl a Beverly Hills-i zsaru?
  • B0B0
    #25
    Szerintem tévedsz! Menj fel a http://www.cdcover.cc/covers.php - ra és keress rá úgy mint lethal weapon. Meg fogod találni a magyar borítókat, amin ott díszeleg az "5.1-es magyar szinkron" felirat! Az meg ugye azt jelenti, hogy van hivatalosan is, hisz mi másért szinkronizálták volna újra???
  • CodeRed
    #26
    Ott sok olyan borító is van ami nem eredeti hanem valaki csinálta.De utánanézek.
  • CodeRed
    #27
    Az újraszinkront valamelyik kereskedelmi televízió csináltatta.
  • B0B0
    #28
    Az eredeti, elhiheted :)
  • B0B0
    #29
    5.1-es szinkront nem csináltat egy TV sem, hisz jobb esetben sztereóban adják le
  • CodeRed
    #30
    5.1-re házilag is át lehet keverni..lásd régi Csillagok Háborúja filmek is terjednek warezben DVD-n 5.1 magyar szinkronnal..nem is akármilyennel..pedig kalóz.Az az érdekes hogy seholsem találok szinkronizált halálos fegyvert DVD-n.Egyik nagy DVD centerben sem.Sehol.Pedig holnap már meg is venném ha lenne.Az is fura hogy a 4 rész egyben mindenhol szinkron nélkül van.
  • B0B0
    #31
    Hallottál már olyanról, hogy valami elfogy?? Hidd már el! A saját szememmel láttam eredeti HF DVD-t. Nem hinném, hogy valaki elment a DVD gyárba és saját magának gyártott 4 db DVD-t
  • CodeRed
    #32
    Melyik a magyar szinkronos borító?
  • CodeRed
    #33
    Mármint a cdcover.cc-n?
  • B0B0
    #34
    keress rá így: lethal weapon és a kiugró listában benne lesz a magy kép így: lethal_weapon_hungarian
  • CodeRed
    #35
    Az egyiksem magyar szinkronos borító...leszedtem mind, de egyiksem az.Csak a sima feliratos magyar kiadású borítók.De egyiken sem szerepel, hogy magyar szinkron lenne a DVD-n.
  • CodeRed
    #36
    Ezt találtam csak:

  • CodeRed
    #37
    Félre ne érts, nem kötekedni akarok, és én örülnék a legjobban ha tudnám, hogy van magyar szinkronos DVD kiadás, de eddig Te vagy az egyetlen aki tudna segíteni ebben.Esetleg nem tudnád megkérdezni az ismerősödet akitől kölcsöbe kaptad, hogy hol vette?Vagy mi van a DVD-n ki a kiadó?
  • B0B0
    #38
    Akinél az eredetit láttam, az egy Veszprémi srác volt akit egy éve nem láttam. Ha gondolod, akkor a DVD-ket le tudom másolni, csak azok nyilván nem eredetiek
  • Bucser
    #39
    "Leo Getz egy kicsi Geci akinek sok kapcsolata van"
  • B0B0
    #40
    Leo Getz! A minőség szuper geci!