63
Ford Street Racing
  • hykao #63
    Topikösszevonás! Folytatás itt: KATT
  • grebber
    #62
    Nem akarok neki topikot nyitni, mivel ezeknek a Ford gameknek nincs nagy rajongótábora ahogy nézem :D
    Lehet az lenne a legjobb amit az Agatha Christi topikokkal csináltak összevonni egy közösbe!

    Ford Racing Off Road - Képek

  • exider
    #61
    én nem ez is király
  • tomas10
    #60
    én végig vittem és király
  • Attila56
    #59
    neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem.Hogy lehetne már?Ez nem NFS hallod.......
  • Vitéz Roland
    #58
    Lehet tuningolni a verdát?
  • krayziebone
    #57
    küldjetek má cracket vagy patch vagy vami bazz
  • krayziebone
    #56
    Hogy kell elindítnai a gamet?? azt írja ki h nem eredeti a cdm..mit tegyek?
  • romanpierse
    #55
    Kis Drága, honnan szedted a magyarosítást?
  • Kis Drága
    #54
    Senki nem kukkant be ebbe a fórumba?
  • Kis Drága
    #53
    Helló!
    Lehetsges az,hogy miután feltelepítettem a magyarosítást eltünt a beállítás menüpont. Nincs meg az hogy melyik funkció melyik betü. Így kicsit nehéz játszani. Tud valaki segíteni?
  • ngcsnet
    #52
    egyetértek, 2 volt a legjobb, 3 is béna volt...
  • ngcsnet
    #51
    kipróbáltam, elég ratyi
    súrlódás iszonyatos
    grafika gagyi
    fizika béna
    törés elmegy, úgy-ahogy életben tartja a játékot
    FR2-höz képest az autók felhozatala mind mennyiségben mind minőségben sokkal rosszabb...
  • Zséé
    #50
    sztem senki se vitte végig mert olyan hurka játék
  • grebber
    #49
    Kb mennyi idő szükséges a game végigviteláhez?
  • Harly18
    #48
    Egész jó a játék, de leszedtem hozzá savegame-t, és beraktam a játék mappájában lévő autosave-ba, mivel a dokumentumok-hoz nem tett semmit, s igy nem ismeri fel?
    Hova ment a játék?
  • zolo
    #47
    Fölösleges!

    Tockos:A daemon tools 4.00he /ilyenem van/a .bwt fájlt bemountolja!
  • STFU
    #46
    winiso nevu programmal atkonvertalod
  • grebber
    #45
    Pedig simán mountolja a deamon tools.
  • Tockos
    #44
    Letoltottem a torrentrol a játékot szétcsomagoltam a rar-bol,és ilyen fájlokat csinált,BWT,BWS,BWI,BWA.Ezt nem tudom a deamonhoz se csatolni mit kell ezekkel csinálnom hogy betudjam a játékot telepíteni.
  • Snecie Smicie
    #43
    már nimcs is a gépen
  • bgabor
    #42

    Végigvittem a classic championshipet, de csak silver helyezést kaptam. Aztán végigvittem, ezúttal már első lettem (8 pontal győztem a pontversenyben), mégsem adott aranyérmet, csak silvert. És nem nyitott ki se kocsit, se pályát, se a pro classic championshipet.
  • arty
    #41
    matrix: igen, a 3 már nagyon gagyi volt ... :(

    bgabor: azért, az nfs3ban rendesen meg lehetett akadni a tereptárgyakban, nem pattantál vissza az útra ... :)

    pedig más bajom nekem sem lenne vele, csak kelljen már kicsit vigyázni a kocsira!!!! :(
  • bgabor
    #40
    Hát, elmondhatjuk, hogy törésmodellben kapásból veri a Most Wantedet.
    (merthogy törik a kocsi eleje, gyűrödik a motorháztető)
    Számomra az irányítás is megnyerőbb volt, mint a Most Wanted lánctalpasszerűen mozgó autói.
    Persze nem kell sokat várni tőle, de nem annyira rossz, mint azt a low budget kategória miatt hinné az ember. Engem a jó öreg NFS3-ra emlékeztet.
  • M@TriX
    #39
    akkor megromlottak az emlékek, ritkán de előFORDul ;)
    csak arra emlékeztem hogy az újságok nagyon lehúzták.
    a hugommal nyomattam split screenbe, abba jól el lehetett szórakozni, mostmár emléxem. akkor a 3. volt béna? mert az rémlett ez a 3. de akkor úgy tűnik volt valahol még 1 rész ;)
  • arty
    #38
    Tegnap nem maradt időm írni pár sort a negyedik részről:

    Irányítás ismét végre picit FR2 szerűbb, kellemesebb, jó árkádosan lehet keresztbe tenni a kocsit, stb ... Sajnos az ütközések, falnakcsapódások viszont még rosszabbak, mint a harmadik reinkarnációban: nemcsak nem lasssit a falnakcsapódás, te pár méter visszább is teleportálódunk az útra! Azaz esély sincs jobban menni odafigyelve, mint labda módjára végigdodgemezni a pályán ... :(

    Következő kellemetlen tapasztalat a tereptárgyak: az apróbbakat mindenféle nehézség nélkül elütjük, a kocsi nem is reagál az eseményre, de amikor fának/villanyoszlopnak megyünk, a kocsi vagy keresztülmegy rajtuk vagy oldalabbra rak a program és megyünk tovább azonos vagy NAGYOBB(!) sebességgel! Tisztára mint az LA Rush-ban :(

    Így a játék élvezhetetlen, hiszen a gázról nem kell levenni a lábat, fékezni pedig egyenesen badarság: azonnal visszaelőz az erős kecsöppel bíró "AI" - mert ez messze nem intelligencia ... dróton húzott szkriptelt objektek :( Szal' tolni neki ezerrel, kihívás semmi, ügyességi Mario :( - ami elrontotta a harmadik részt, az itt is odavág :(

    A grafika rendben van, picit élettelen talán és sok a bloom... elmenne, hiszen a kocsik továbbra is szépek! És fordok :) Ez alapnak szvsz simán jólenne ... Viszont hol a depth of field, ami a másodikban még megvolt(távol homályosodása) ??? Érdekesség, hogy a korongon vannak tévedésből ottfelejtett konfiguráló EXE-k, melyek hatástalanok a játékra: ott megannyi effekt beállitható! Azaz az engine szvsz a második rész óta tudná, csak talán a kiadó nem hagyja bekapcsoltatni ?? (empire ... tőlük ez szokásos :) ld. még PC-s flatout/FR3)

    Mivel az alap szörnyen játszhatatéan, a játékmódokig el sem jutottam: néhány gyors verseny után arra az elhatározásra jutottam, vannak jó autós játékok, inkább velük múlatom az időm ...

    A topik gondolom az 5. részig most elődeihez hasonlóan hibernációba áll :)
  • arty
    #37
    matrix, csak h téged idézzelek ;)

    "M@TriX 2003. nov. 03. 00:15 | Privát | Galéria | Válasz | #112

    Na most lehet megköveztek, de nekem pozitív meglepetés volt a cucc. Az első rész és az itt olvasottak alapján nagyon bénára számítottam, de. A grafika minden maxon meseszép. Játszhatóságban persze az NFS szériához lehet hasonlítani, azaz semmi törés. Az autómodellek nagyon részletesek és hangsúlyuzom még, hogy szép minden.
    Persze én elsősorban annak örülök, hogy van benne osztott képernyő (az utóbbi NFS-ekből kifelejtették. :() és sok autó van. Így jó kis árkád versenyeket lehet csapni haverral vagy tesóval, akinek ami van. ;)
    A távoli táj elhomályosítása nekem nagyon bejött."

    ...irtad az FR2-ről ... hiába, az még nem budget cucc volt, Razorworks egyetlen eddig jo ford játéka :) Még az empire sem tudta elrontatni ... nem is értem, a harmadik részben minek kellett ehez hozzányúlni??? :(

    És akkor itt van ez a "4." rész ... :(
  • arty
    #36
    a 2 nem volt szar! korrekt árkád irányitás, szép grafika, sok pálya+kocsi... egyedül a multi maradt ki belőle :(
  • M@TriX
    #35
    jó azért mit vártok egy Budgettől és még törés is van benne, szóval ennyit ér. az eddigi Ford-os gémek is bénák voltak, de teljes értékű játéknak mondva. ez ami, de annál nem több.
  • grebber
    #34
    Akinek kell CRACK
  • Snecie Smicie
    #33
    nulla.
  • ati2002
    #32
    Kipróbáltam, nagy fos az irányítás, a hang borzadály, jobb ha a Winapm szól helyette..., a grafika ennyi amit ki tudtam húzni belőle (max).

  • arty
    #31
    utánaolvasva megint csak split screen multi van :((((((((((((((
  • arty
    #30
    multi van?

    irányitás inkább FR2 vagy inkább FR3 szerü? (előbbi jó árkád, utobbi BORZALOM!)
  • Snecie Smicie
    #29
    hhát megnéztem..low budget szintet bőven megüti, grafika sem rossz végtére..
    1-2 órát ellehet vele lenni.
  • 12346
    #28
    nem meglepő. mivel egy határ fos.
  • grebber
    #27
    2006-03-07 PC Game ISOs Ford Street Racing (c) Empire Interactive RELOADED 23x15 MB
  • feri22
    #26
    Az ára a +lepő: 1919 Ft
  • zolo
    #25
    Letöltési linket tudsz adni??Privátban is jó
  • grebber
    #24
    Igen az.