9806
Foci EB 2008
  • Count Adyn
    #9599
    Aha jólvan, értelek. Jobb lenne ha a szurkolással foglalkoznál az utálkozás helyett. Befejeztem:)
  • Bandee1987
    #9598
    Végre valami magyar származású játékos az eb-n :)
  • Solten
    #9597
    Jön Kurányi...
  • Nandusz
    #9596
    GO GO GO :DDD
  • Solten
    #9595
    OK b+, GO SPAIN!
  • Nandusz
    #9594
    hagyjad már...mondtam, hogy off téma nem?...akkor meg hagyjuk a pics'be.
  • limperatore
    #9593
    haggyad :) ez nem a hardver világ :]
  • Vaxi
    #9592
    figyelj olvasd már el a postomat és azt, amire válaszoltam...
    Nandusz felhozta a holokausztot, én erre válaszoltam, és nekem mondod, hogy mi köze van ehhez??
    De elég, ez egy sport mérkőzés, köze nincs a történelemhez. :)
  • Solten
    #9591
    ez most hogy jön ide??
  • Solten
    #9590
    Hagyjuk már a politikát jó? Mi köze egy 1980-ban született németnek az egészhez.. Tejóég... A ruszkikat csak azért utáltam mert kiejtették a kedvenceimet...
  • Neoncsoves
    #9589
    nem vagyok késésben csak a meccset nézem, és félidő alatt irtam ide... :)
  • grizzly21
    #9588
    az nem is szamit hogy volt kb meg 3-4 hasonlo helyzetuk, nemeteknel meg 0...no mindegy
  • Solten
    #9587
    Neem, csak Lahm arra számított hogy a labda már Lehmané. Nem gondolta volna hogy ilyen amatőr módom mozog a labdára.
  • grizzly21
    #9586
    megint a vesztesre raktal? ejnye:) En pl azert nem enekeltem soha, mert tudom hogy fahangom van..ne vedd celzasnak
  • tesó07
    #9585
    Ezt tudom én is,ezért írtam hogy még rúgjanak 1-2-őt a spanyolok.Én se nagyon szimpatizálok velük,most meg pláne nem.
  • Vaxi
    #9584
    és az a rohadt Éva meg evett az almából, ezzel elcseszve az egész életünket, akkor utáljuk az embereket... demagóg vagy iszonyatos módon.
    [ez nem feltétlen tükrözi azt, hogy most kinek szurkolok]
  • V8
    #9583
    Ezzel kérlek én is egyetértek...mindig is szerencséjük volt, tuskólábúak, csak meg kell néni a spanyol labdakezelést!!!!ENNYIII
  • Nandusz
    #9582
    Öreg, a jogtalan egy hetemmel ne gyere nekem itt a magad mellét verdesve, mintha te találtad volna fel a spanyol viaszt. (hova szarjak tőled most végül is?)
    Jobb lenne, ha nem flémelgetnél itt a személyem felé, ráadásul úgy, hogy sunyi szar módon 'rátekeredsz' a moderre.
    Jobb lenne, ha a magad minősíthetetlen stílusával lennél elfoglalva.
    Na csá....
  • grizzly21
    #9581
    ja persze:DDDDDDDDDDDDD mert az is Lehman hibaja hogy Lahm lassu
  • V8
    #9580
    IGEEEEEEEEEEEEEEEEEENNNNNNNN
  • homeless
    #9579
    Hidd el, hogy befognak még mákolni min. 1 gólt. Ezért utálom a németeket, mert tipikusan azt a focit játszák, hogy beíveljük középre és majd lesz valami. Egyszerűen hányok a játékuktól.
  • Count Adyn
    #9578
    Nandusz nézz már magadba pls:D Nem volt elég hogy elküldtek egy hétre pihenni mert nem fogtad fel amit mondtak neked, aztán kihullottak a más dimenzióban játszó isteni hollandjait, azóta csak szegény spanyolok ellenfeleit birod szidni, sajnálom a spanyol drukkereket miattad kb. :SS
  • NeoMaN
    #9577
    te 15perc késésben vagy
    :DDD
  • Nandusz
    #9576
    Valóban...végre korrekt bíráskodás látható. Mondjuk kicsit féltem a meccs előtt, mert itt tényleg elég egy bírói baki ahhoz, hogy az egyik csapatot a mennybe taszajtsa a bíró, de itt eddig erről szó sincs
  • 5c0rp330n
    #9575
    nah, sínen halad a meccs, ahogy vártam, csak így tovább, pár gól még beférne lémann hálójába :)
    viszont ez megint az a szerencsétlen csapnivaló riportet, nem egyszer mondott olyan hülyeségeket, hogy átnyúltam volna a tv-n hogy megfojtsam legszívesebben.
  • tesó07
    #9574
    Még 1-2 spanyol gól és nem lesz itt probléma.Eddig nagyon jó játszik a csapat.Németek egy tiszta helyzetet nem tudtak kidolgozni,egy eb döntőben ez elég vérszegény.Na,de csak így tovább mindkét oldalon!!HAJRÁ SPANYOLOK!!!
  • Nandusz
    #9573
    ezek szernit magadat is igaz?
  • limperatore
    #9572
    én meg a divatokat uálom de ez is off
  • Solten
    #9571
    Öröm hogy az UEFA előkapart végre valami értelmes játékvezetőt
  • Neoncsoves
    #9570
    GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL :) Iniesta meg kb 2 helyzetet is elcseszett... Fernando viszont jól tolja! x)
  • Bandee1987
    #9569
    Ja, azokat szívből én is :)
  • w77d
    #9568
    na látod, ezért gyűlölöm én az orosz válogatottat XD
  • desigo
    #9567
    jó meccs nagyon !
  • Nandusz
    #9566
    Elnézést tényleg, de németek iránt érzett utálatom valahonnan a holokauszttól számítható. Az, hogy ez a nemzeti válogatottjukon is lecsapódik (már az ellenszenvem, az evidens). De nem téma, ne is menjünk ebbe bele, ez csak egy kis OFF volt.
  • NeoMaN
    #9565
    Mennyit?
  • Digitman
    #9564
    Fogadtam a feleségemmel, hogy nem bírod ki 5 percig, hogy nem szídod a németeket. NYERTEM!
  • DjDano
    #9563
    Dögöljön már meg a kommentátor ezt teljes szívemből mondom... Németellenes barom
  • limperatore
    #9562
    haggyad már :D istenem :D:D
  • w77d
    #9561
    még nincs vége a meccsnek ;)
  • Nandusz
    #9560
    Fogadtam a barátnőmmel, hogy sérelmezni fogod valamilyen szinten, anyámra esküszöm hallod :DDDD Bejött:DD