25
  • PrinceMarkus
    #25
    Ide a játékkal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Démoniké
    #24
    Csak annyit, hogy a pálmák épphogy zárvatrmők, és ezért nem nagyon látthattak ilyet a dínók, mert a júra időszak legvégén alakultak ki.
  • PrinceMarkus
    #23
    Ide a játékkal!
  • PrinceMarkus
    #22
    Kapd be!
  • Ice Speak
    #21
    Király ez a játék
  • PrinceMarkus
    #20
  • PrinceMarkus
    #19
    lE AKAROM TÖLTENI EZT A JÁTÉKOT.
  • Derapo
    #18
    Hát ez meg hogy néz ki? Minnyá befosok....naon ottvan.
  • stung
    #17
  • Ironka
    #16
    " Azután elkap minket a különleges atmoszféra, az akkori kor flórája-faunája, és többé nem ereszt el."

    Milyen koré? Ez egy kitalált világ, összevegyítve a különböző időben élő élővilágot. Pálmafa (nyitvatermő) + dínó + ember... ilyen semmilyen korban nem volt.
  • Testudolius
    #15
    Na erről én is mesélhetnék rgerg. Az AOE III-nak már a telepítője se indult el, mert nem elég izmos a procim. Sebaj a passziánsz is jó játék :D
  • rgerg
    #14
    Legutóbb amikor jó játékkal akartam játszani akkor elővettem az UFO:Enemy Unknown-t.Meg a master of Orion-t.A sim City2000-et.Tegnap diablóztam(bár csak a batlleneten próbálkozom)

    Kb úgy a Doom3 óta nem hiszek az új dolgokban.Meg azóta,hogy a G4200-en már nem megy semmi,pedig annyival nem is szebb...
  • Stephan07
    #13
    Nekem a játék trailere egyáltalán nem tetszett... Hogy miért nem? Mert az egyégek mozgása kb. valahol az AoE 2 szintjén van, szóval darabos, és a fordulás sem folyamatos, hanem egyik pillanatról a másikra fordul mondjuik 90 fokot...A másik ami nem tetszett, hogy amikor belelőnek egy dínóba, a vér "kifröccsenése" olyan trehányul lett megoldva, hogy szintán csak az AoE 2-höz tudom hasonlítani...
    Lehet, hogy ezen még dolgoznak, nem tudni, mindenesetre nekem nagyon nagy csalódás volt a játék így első látásra, azonban ne legyen igazam... Én is nagyon várom a játékot, jó lenne már egy ilyen "dínós" játékkal nyomatni...
    Meg az sem rossz ötlet, hogy mondjuk átjönnének a dínókkal a mi korunkba, és modern fegyvereket aggatnánk rájuk:D Én élvezném.
  • W B
    #12
    Én Akarom a játékot. csak idő míg kijön.
  • Dinosaur
    #11
    A dinoszauruszok nevében... Kell a game!!!
  • PAtr0n
    #10
    Nem lesz rossz az biztos.
    Én a készítők helyében csinálnék egy olyan kiegészítőt is (mint pl. warhammer 40k.), hogy a dinók átmennének a jelen korba, és iszonyat stukkerekkel lennének felszerelve mint pl. rokkit lancsa, rélgán, minigán, stb... (anno volt egy ilyen rajzfilm, csak már nem tom a címét), szerintem az is elég erőset ütne, bár az már nem lenne kiegészítő, hanem valami új játék.
    Mindegy... én azért várom ezt is, hátha bejön.
  • Keldor
    #9
    A Graf. Tényleg nagyon szép. A víz nagyon tetszik benne. Igaz az Age of Empires III-ban volt eddig a legszebb víz RTS-ben SZTEM. De a játék milyen lessz azt én se tudom
  • Atees1987
    #8
    LOL
  • Testudolius
    #7
    A játékmenetben/irányításban ígért változások miatt még akár érdekes is lehet, az Army Controllerre kiváncsi vagyok. Azért tartok tőle, hogy kamu ;) Előre kiadható utasítások, egységlimit meg dícséretes, hátha végre nem átláthatatlan gyilok lesz a dolog vége... Vagy csak én szoktam néha elveszni egy-egy SC party közben? :d
  • Alfa Of NS
    #6
    A grafikaja jo, de hogy maga a jatek milyen lesz, azt nem tudom.

    A jatek honlapja amugy elegge lassu volt most, nem is tudtam mindent megnezni, mert nem volt turelmem kivarni.

    A cikk kisse altalanos iskolas szinten irodott...
  • soda
    #5
    és még multi is lesz benne :D
    yummy
  • W B
    #4
    IDE VELE! A JÁTÉKOT!!!!!!!!
    Nekem kell. Azt hiszem elég dinos vagyok hozzá!
  • reloader
    #3
    Semmilyen, de az utóbbi 10 évben szinte semmilyen, nincs sehol radikális változás. A grafikai revolúció jó hatással volt, az első időkben ámultunk, hogy micsoda játékok születnek, de mostanra már senki nem hatódik meg különösképpen egy-egy ügyes grafikától, mert tanultunk(legalábbis a többség) eleget ahhoz, hogy ne hozzunk elhamarkodott ítéleteket egy jó screenshot miatt.

    Nem hiába éli a retrokorszakot a játékipar is.
  • sanyo1212
    #2
    Miért, milyen lényegi változás volt az FPS-ekben z utolsó monjuk 1-2 évben?
  • reloader
    #1
    Grafikailag nagyon ott van, le a kalappal, a feldolgozás is érdekes, de asszem az RTS-ek kora leáldozott ebben a formában. Grafikailag lehet túrbózni, érdekes atmoszférát lehet adni, de lényegi változást ez a forma már nem hozhat.