Problémás az ismeretlen vírusok azonosítása
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
De mit csinálsz egy cégnél, ahol van 18ezer internetezõ. Proxyk alatt meg izzik a proci, pedig szinte csak vírus szûrnek.
Napi web forgalom 280-500GByte!
Napi web forgalom 280-500GByte!
#2
Felemás dolog ez, mert pl. a Panda Antivirust nem is tesztelik, pedig annál ígérnek nagyon erõs védelmet a TruPrevent 2-nél... Olyannyira, hogy elvileg ezt a részt másik antivirus program mellé is lehet telepíteni... Úgyhogy ez a teszt ebben a formában csak féligazságokat tartalmaz... Pedig jó lenne egy normális teszt AV-ok között. (Egyébként a Panda is kevés erõforrást eszik).
Hát igen, és ami igazán felteszi az i-re a pontot az az, hogy a NOD32 iszonyat kevés erõforrást eszik, és azt is ésszel.
NOD-al még nem fordult elõ nekem olyan, hogy belassul a gép, vagy odafagy az egér nemúgy mint pölö a Mcafee-nál
NOD-al még nem fordult elõ nekem olyan, hogy belassul a gép, vagy odafagy az egér nemúgy mint pölö a Mcafee-nál
Star Trek fan vagyok, tehát egy IDEALISTA. Viszont magyar is vagyok, tehát egy HARDCORE REALISTA.