18
Játékok, csomagok telepítése különböző disztibúciókhoz.
  • blackgamer
    #18
    milyen játékok vannak?
  • superP
    #17
    Nagyon szupi!
  • Dodo55
    #16
    Itt van egy Magyar fejlesztésű játék, amiből már kint van egy demo suse 9.1 alá compileolva. Én kipróbálnám, de nincs Suse 9.1-em, de majd lesz windows port.
  • hmhm
    #15
    van dos emulator, ami elég jól fut lin alatt
  • Aspyrin
    #14
    Legközelebb okosabb nicket válassz, htx.
  • Aspirin
    #13
    Ahogy én sem látogattam el (2000-ben, 2001-ben indult évente 3x nézett semmit sem mondó) topikokra, gondoltam ide, ahol szép számmal járnak nyitnék egyet.
    Így:
    Nem igaz.
    Nincs ilyen topik.
    A linkeket köszönöm. Jobban örültem volna valami épkézláb tanácsnak. De azt csak windózos kollegáktól kaphat az ember...
    Ki akarom próbálni az OpenGl-re ültetett heretic 1-et, meg is találtam. Ezt sem sikerül kompilálnom... Anno sokat játszottam a 386-oson (DOS alatt).
  • DEXTER92
    #12
  • ngcsnet
    #11
    van iylen topig. close
  • tomo
    #10
    szamit?
    ha minden topik helyett ujat nyitnanak, ha azt 1 hetnel regebben nem latogatta senki, akkor itt mar akkora kaosz lenne, hoyg csak na.
  • Frosty01
    #9
    azt nézted hogy mikor jártak arra utoljára? :D
  • Mr.Grent
    #8
    http://www.linux-gamers.net

    Itt próbálkozz.
  • Mr.Grent
    #7
    Vagy te válts oda?
  • KILROY
    #6
    Váltsatok át WinFOSra és akkor nem lesznek gondok.
  • tomo
    #5
    egyebknet talan probalkozz a linuxforum.hu oldalon , ott tobb szakertot talalhatsz uhu temaban , mint itt.
  • Aspyrin
    #4
    Micsoda nicknév :O
  • tomo
    #3
    nahat még egy linux játék topik.
  • FLeK0
    #2
  • Aspirin
    #1
    UHU1.2 alatt próbálkoztam a Battle for wesnoth című játék telepítésével, de a kompilálás során a make install után error1-et írt ki. Mint kiderült, különböző libsdl állományokat kellene megtalálnia a rendszeren. Le is töltöttem a következőket: file:/home/aspirin/libsdl/libfreetype6_2.1.7-2.4_i386.deb
    file:/home/aspirin/libsdl/libsdl-image1.2_1.2.4-1_i386.deb
    file:/home/aspirin/libsdl/libsdl-mixer1.2_1.2.6-1_i386.deb
    file:/home/aspirin/libsdl/libsdl-net1.2_1.2.5-3_i386.deb
    file:/home/aspirin/libsdl/SDL-1.2.9-1.i386.rpm
    Idáig jutottam, ezekkel már nem tudom mit kell tennem, sehol sem találtam útmutatót, hogyan használjam.
    Az UHU dokumentációjáról jobb nem beszélni, sajnos még azt sem írták le helyesen, hogy egy síma nVidia meghajtót hogyan kell bepaszírozni, de ezt még valahogy kisütöttem...
    Aki már túl van a libsdl csomagokon, kérem segítsen.