173
Minden, ami erről a sorozatról szól.
  • _Vegeta_
    #92
    :)
  • mrzed001
    #91
    Többen csak olyan sorozatot néznek, ami megfelelően bugyuta, semmitmondó és IQ_Lite ugyebár ...
    Szóval te akkor azt szeretnéd, ha az amúgy is elhülyült társadalom a végletekig elbutulna. ("kőbunkót minden parasztnak" szervezet felhívását látták :PP )
    Vajon miért is nem értek ezzel egyet :P
  • winnie
    #90
    én viszont olyan sorozatokat készítenék, amit többen néznek:P
  • mrzed001
    #89
    Nos, akkor lehet, hogy egy sem éli túl?
    Azt hittem legalább a hegylakó szlogenje dereng a -nek

    Továbbra is tartom, hogy én bizony bevezettetnék egy sorozatvédelmi törvényt ...
  • winnie
    #88
    az invasionnak az utóbbi nézettségei gyengébbek voltak a surface-nél és a threshold péntekijénél is, so, nem hiszem, hogy az fogja túlélni:)
  • mrzed001
    #87
    Hát, azért a 4400 eddig nekem jobban bejött, bár egyértelmű, hogy a Surface vége már közeledett a 4400 állandóan magas színvonalához
  • _Vegeta_
    #86
    En azon csodallkozom h a smallville mar ott tart ahol tart. :)
    Eleg kellemetlen lenne ha abbahagynak, mert ez a surface erdekesebb a 4400nal is. :)
  • mrzed001
    #85
    Mondtam :)
    Gyenge kezdés után piszkosul ráhajtottak, és ütős lett a vége, akár a Threshold-nak.
    Annak már sajna annyi (bár az idei legjobb volt sztem), remélem ezt még megmentik.
    Igencsak szar lenne, ha a leggyengébb Invasion élné csak túl (na jó, meg a Supernatural :))
  • _Vegeta_
    #84
    Ez a szezonzaro epizod állat volt. Teljesen megvaltozott az egesz sorozat a vegere.
  • qper
    #83
    Ja, és köszönöm Fiman28-nak hogy böcsülettel fordította (sz.tem nagyon színvonalasan) az első évadot, ha ő nem munkálkodott volna rajta szegényebb lennék egyqrvajó sorival :)

    mégegyszer köszi itt is Fiman28!
  • qper
    #82
    Megnéztem a 15-öst, hát nem volt semmi.

    Megmondom, én személy szerint roppant módon sajnálnám, ha véget érne a sorozat. Az eleje néha télleg néhol unalmas, vontatott volt, de elég kevés olyan sorozat van ami ne ülne le egy-két rész erejéig (van egyáltalán olyan?). Egy-két ember szóba hozta hogy gagyik a trükkök, hát Istenem, ez van. Ez egy TV sorozat vagy mi az izé, nem egy A kategóriás halivúdi megaprodukció. Gondolom se költségvetés, sem idő nincs a trükkfelvételek aprólékos kidolgozására.

    Majd ha elkészül a Surface moziváltozata akkor szúrósabb szemmel nézem majd a CGI-t, de így felesleges szapulni.

    Remélem az NBC a folytatás mellett dönt és nézhetjük szeptembertől újra a Surface-t. Kár lenne egy ilyen jó sorozatot veszni hagyni.
  • Roll
    #81
    Tényleg van ott, én is alig vettem észre, 1-10-ig egybe van felrakva.
  • shaba23 #80
    azt hiszem van valami trükk azon az oldalon, amit rajtam kívül mindenki ismer
  • winnie
    #79
    ott, csak jobban nézz szét körül...
  • shaba23 #78
    merre lehet hozzá magyar feliratot találni? nem találtam csak az elsőhöz és néhány 10+ epizódhoz
  • mukika
    #77
    pl. még mi? én is vaksi voltam. 8|
  • mukika
    #76
    Végignéztem, az utolsó pár rész nekem is rohadtúl bejött... Graf. tényleg csúnyácska de nem azt kell nézni. ;)

    SPOILER

    Én sem értem, hogy Cirkot miért alkalmazták. Bár lehet, hogy azért, mert először ugyebár nagy dobra verték az egészet, a tengeralattjárót, stb, aztán, ahogy a kutatásai nem mutattak ki semmit (közben de, de inkább eltették láb alól) így könnyebben el lehetett tusolni az egész dolgot. Mintha semmi nem lenne készülőben, és minden a legnagyobb rendben menne.

    Azt nem értem, hogy a kalapos 110 éves muksó arcát miért nem mutatták egyszer sem? Meg mi értelme volt, hogy ezt tették a világgal? Nekik ebből mi jó sült ki? Mondjuk létrehoznak egy új világot, olyan Noé módra, mert pontosan ők is mindenből 2-2 állatot vittek. :D

    Sok kiskapú maradt nyitva, ami izgalmassá tehetne akár egy második évadot! :)
  • mrzed001
    #75
    Értelme: SEMMI
    Talán egyszer engedtek az Enterprise-nál, amúgy nagy ívben szarnak rá (meg úgy általában a nézőkre is)
  • #74
    http://new.petitiononline.com/surface/petition.html

    Ennek van amúgy értelme?
  • #73
    Már megnéztem mielőtt szóltál volna.Miért mi volt ott a táblákon?
    Amúgy is vaksi vagyok,nem láttam soha a rejtett célzásokat,ugyhogy mesélj.
    Egyébként elég jó záróepizód volt a 15.-ös.

    SPOILER

    Nem értek ehhez,de ha most minden víz alatt lesz,elszabadulnak a szörnyek,akkor ebből kurva jó kis sztorit lehetne kihozni.Csak ehhez már több korpa kell,és bár a sorozat jó,de én úgy vettem észre sok lóvét nem öltek bele.
    Szóval félő ,hogy emiatt nem lesz folytatás.

    Winnie te mit mondasz?
  • winnie
    #72
    többek között. és más dolog is hümmögésre ad okot-
  • qper
    #71
    miért? szerepel benne az sg Surface szaktopkja? :)
  • Gorvik #70
    Jakson-ra gondolsz?
  • winnie
    #69
    semmi extra, a szokásos. ami a gáz, hogy hiába elfogadható a nézettség, scifi-ként 18-49-ben kéne nézettnek lennie - és pont ott bukik meg...

    aki nézi az utolsó részt, az nyitott szemmel tegye, minden táblát és monitort olvasson el!
  • Gorvik #68
    "Amúgy az utolsó részek fényében nem igazán értem, hogy mért alkalmazták Dr. Cirkot. Mire volt jó???"

    Ez nem éppen egy költői kérdés volt, így várom az elméleteket. Tehát abból a szempontból érthető, hogy felénk a nézők felé infót lökött. Nade a filmben mért kutatott a szervezetnek (ha azok már úgyis tudnak mindent...)? Az utolsó részek fényében tényleg nem tiszta.
    Vagy csak én nem értettem meg valami elejtett mondatot...
  • Roll
    #67
    Tegnap meglestem az elős részt, egyelőre nagyon tetszik.
  • #66
    A utolsó részek nézettségéről mit tudsz?
  • winnie
    #65
    22 részre tervezték az évadot, csak épp ez a sorozat volt egyike azon kevés sorozatnak, ami nem kapott cancelt, de nem is kapott teljes évadot. egyszerűen rendelt az nbc +3 fordgatókönyvet és egyet visszamondott. asszem így volt, de a lényeg, hogy pluszot rendeltek - utána meg nem erőltették, ami beszédes.

    a gáz, hogy a műfajtól eltérően 18-49-ben gyenge számot produkál, pedig ott szpkás erősnek lenni.
  • qper
    #64
    Hát ja.


    Régen köpködted rendesen :D
  • Gorvik #63
    Miles' blog
  • Gorvik #62
    Anno amennyire bénának tartottam a sorozatot, most annyira tetszik. Szal' kapják be a nemtudomkik, hogy csak 15 részesre tervezték ezt az évadot. A várakozást utálom a legjobban...

    Nem kritizálom a utolsó részt, mert összességében tetszett. Csak egy apró megjegyzés. A grafika nagyon "csúnya". Tudom, vagy legalábbis gondolom, hogy egy ilyen sorozatnál kevés pénz jut a grafikai részlegnek, de ami az utolsó részben volt látható... egy hányás (és akkor a fizikai részéről ne is beszéljünk...) Nagyon remélem, hogy kicsinosítják majd.

    Amúgy az utolsó részek fényében nem igazán értem, hogy mért alkalmazták Dr. Cirkot. Mire volt jó???

    És most egy hülye kérdés: gondolom nem, de szoktak a dvd-n megjelentetett sorozatokhoz extrákat rakni? [nem vett még, lövése sincs erről]
  • winnie
    #61
    ha folytatódik, akkor igen.
  • qper
    #60
    nemá, vége? :( :( :(


    Mikor folytatódik, ha folytatódik? Szeptember?
  • #59
    Én is örülnék ha lenne folytatás.
  • mrzed001
    #58
    Húú, hát ez a szezonzáró nem semmi volt.
    Ez már igen. Remélem folytatják, és megtartják ezt a minőséget, amit így az elmúlt 5-6 részben elértek, mert ez így egy elsőosztályú sorozat lehet
  • winnie
    #57
    nem nézem, majd talán dvd-n. a második szezon szerintem csak májusban fog eldőlni.
  • mrzed001
    #56
    Remélem, hogy megfelelően nyitva hagyják a végét, és a csati úgy dönt, hogy még egy szériát érdemes bevállalni.
    A Threshold sztem jobb volt, ráadásul a 10. résztől méginkább beleerősítettek, mégis cancel.
    A Surface gyengén kezdett, majd kb az utóbbi 4-5 részben piszkosul feljavult a minősége, kár lenne érte
    De mint azt pontosan tudjuk, erről nem mi döntünk, nem is a TV csatik, hanem a megbízott (hasra)nézettségi cégek (szóval ha ott nem tetszett az igazgató bácsi -debil- fiacskájának, akkor ennek is vége)
  • #55
    Ha jól emlékszem akkor 15-ös lesz az utolsó rész,igaz?
    Kb mikor lehet majd tudni ,hogy lesz-e 2 szezon?
    Te nem szoktad nézni?
  • winnie
    #54
    majd jelezzétek, hogy mennyire fejeződött be az utolsó résszel a sorozat. ha nézettségől döntenek hideg fejjel, akkor nem lesz folytatás, de bármi lehetséges szeptembertől.
  • #53
    A 13-14.es rész valami eszméletlen jó volt!
    Remélem nem lövik le a sorozatot ,mert most már kezd nagyon érdekes lenni!