173
Minden, ami erről a sorozatról szól.
  • Willenbrock
    #173
    Ez egy jó sci-fi sorozat,jobban tetszik a Küszöbnél is.
  • Gauge
    #172
    Megneytem az osszes reszt. Az eleje lassan indul, de a vegere nem birtam abbahagyni.....

    Nagyon sajnalom, hogy nincs folytatas...
  • Bullitt
    #171
    Hát vége lett itthon is...Hüpp...Azért elkezdtem filózni milyen lenne egy esetleges 2. évad... :)
  • Elusive
    #170
    mert a kivétel erősíti a szabályt
  • winnie
    #169
    az sem jelentene semmit. attól még ilyesmire nem volt példa az utóbbi évek majd 1000 sorozatának esetében (vagy csak én nem emlékszem)- miért lenne ez kivétel?:)
  • Seten
    #168

    Más sorozatok is kaphatnak cancel-t! :)

  • winnie
    #167
    nem feltétlenül tudom jobban, simán tévedhetek, csak abszurdan hangzik eaz egész, hiszen fizikailag lehetetlen, mert a színészek más sorozatokba írtak alá, az írók más sorozatokon dolgoznak, stb.
  • stargatelost
    #166
    hallgassatok winnie-re, ő tudja jobban
  • winnie
    #165
    nem. mondom, egy lelőtt sorozatot nem szoktak "újratárgyalni".
  • ZaJanga
    #164
    attól még tárgyal6ja nem?
  • winnie
    #163
    miért tárgyalná újra? a sorozat rég halott. (nem szokás sorozatot újraéleszteni. mikor volt erre utoljára példa?) a szereplők meg més sorozathoz írtak alá.
  • Bullitt
    #162
    Májusban újratárgyalja az NBC a Surface-t, tehát van esély, hogy "megmenekül"
  • MerlinW
    #161
    Nem értem én a vitát, emlékeim szerint lett egy drámai "befejezése" a sorozatnak. Teljesen korrekt volt a vége. Lehetne folytatni, de az már egyébként egy tök más sorozat lenne (direkt nem akarok spoilerezni).

    A lényeg, le van zárva és kellemes kis családi minisorozat volt ez.
  • Seten
    #160

    Folytatják. Jövő héten (7-én) 23:10-től lesz a 10. rész.

  • Sliderx
    #159
    Mi a rák van, hogy nem folytatja a TV2??? Még nem ment le a 15 rész. Ehelyeett meg a Sváby szarját adták le. Maradt volna a Naplónál, mert hogy ez nem megy neki az biztos...
  • Seten
    #158

    pl innen

  • winnie
    #157
    honnan nem.
  • Noobsz
    #156
    srácok honnan lehet letölteni ?
  • ZaJanga
    #155
    szavazzatok :-D
    http://www.petitiononline.com/surface/
  • ZaJanga
    #154
    "Végül, ha lehet hinni a pletykának, az amerikai SCI-FI Channel gondolkodik rajta, hogy átveszi a sorozatot az NBC-től, talán így lesz második évad!"

    Erre alapozva írtam,h talán lesz 2. évad.
  • WTH
    #153
    Jól szórakozik, de a végén mégis becsapottnak érezheti magát. Ez teljesen életszerű.
  • Seten
    #152

    Hát nem vagyunk egyformák. :)
    Szerintem a Surface-t hülyeség lett volna 10 évadon keresztül nyúzni.
    (Jó, persze a televíziózás marketingje mást mond)
    A 2. évadban kellett volna befejezni vagy úgy, hogy megoldják valahogy a nagy összeesküvés/kataklizma problémát vagy egy posztapokaliptikus zárással.

  • winnie
    #151
    "A Surface-t nem összecsapták hanem egyszerűen abbahagyták. "

    a készítők ezt a véget szánták az évadnak és ők is tudták, hogy nem biztos, hogy visszatérnek. nekem tetszett a befejezés. biztos kisebbségben vagyok, de legalább el lehet gondolkodni, hogy mi lesz és nem rágják az ember szájába.
  • winnie
    #150
    "Ha legalább a sorozatban felmerülő kérdések 80%-ára választ kapnánk akkor nem éreznénk becsapva magunkat egy sorozat "végén"."

    ha már lost, van belőle, vagy 50 rész, ami 25 filmmel egyenértékű. én tuti nem érzem becsapva. (ha valaki becsapva érzi magát azért, hogy jól szórakozott, akkor szerintem ne kezdjen sorozatokkal)
  • winnie
    #149
    "Az a gond, hogy szerintem a SURFACE nem olyan mint pl a SG-1 vagy a Vészhelyzet, ez még mozifilmnek is elmenne (egy jó hosszúnak :) mert annyira összefüggő a sztori."

    a vészhelyzet és az sg-1 is összefügg - mint ahogy a surface-nek sem lenne más vége a 10. évad után, szóval.
  • Seten
    #147

    A Surface-t nem összecsapták hanem egyszerűen abbahagyták.
    Faszául befejezetlenül. :(

  • mNzJean
    #146
    Azért ezek után félve állok neki egy sorozatnak , remélem a lost-ot nem csapják össze , úgy mint itt vagy az invasionban, igazából szerintem nem az a gond ,hogy véget ér egy sorozat , hanem az ,hogy nem zárják le normálisan ,nincs rendes megoldása a storynak lsd. invasion .Ha legalább a sorozatban felmerülő kérdések 80%-ára választ kapnánk akkor nem éreznénk becsapva magunkat egy sorozat "végén".
  • Seten
    #145

    Amúgy erről mi már beszélgettünk korábban! Nem emlékszel? :)
    Az a gond, hogy szerintem a SURFACE nem olyan mint pl a SG-1 vagy a Vészhelyzet, ez még mozifilmnek is elmenne (egy jó hosszúnak :) mert annyira összefüggő a sztori.

  • winnie
    #144
    "A tv2 mekkora gyökér, hogy egy törölt sorozatot vetít?!"

    mekkora gyökér, hogy még így is 15*42 perc szórakozást nyújt az embereknek.


    oké, látom kezdő vagy. segítek. a sorozatok 98%-a törölt sorozat. a sorozatok 95%-nak nincs befejezése. ezért... sorozatok. jó reggelt.

    ilyen filozófiával nem lenne sorozat a magyar tévében. 6-7 év múlve indulna a vészhelyzet, a szökés, 8-10 év múlva a hősök - ha csak nem törlik véletlenül a 7. évad közepén, mert akkor nem is lesz soha nálunk.

    ó, mamma mia:)
  • Seten
    #143

    A TV-ben már nem nézem. Igazából ez azoknak gáz akik lelkesen követik a részeket de még nem tudják, hogy nincs is befejezve.
    A tv2 mekkora gyökér, hogy egy törölt sorozatot vetít?!

  • Evin
    #142
    Mármint 2.szezon? Nem lesz. Ha akarták volna, már tavaly nyáron eldöntötték volna, hogy folytatják.
    (Úgy járt, mint a Firefly, pedig az sem volt olyan rossz)
  • ZaJanga
    #141
    Lehet hogy lesz folytatás

    viszont most a héten volt 7. rész?
  • Seten
    #140

    Valahogyan utol kellene érni azt a fazont aki kitalálta a sztorit és rávenni, hogy legalább könyvben adják ki, hogy megtudjuk a végét. :)

  • Csaba007
    #139
    A Szinkron elég gáz az igaz!!
    A kisgyerek szinkronnyán nagyon nevettem AZ KÉSZ RÖHELY!!!!!!!!!!!!
  • Seten
    #138

    Az biztos! Pl: a kissrác magyarhangja egy kislányé! :)

  • phalanx
    #137
    pfff jellemző, ennél jobban már el se tudták volna rontani a szinkront
  • MerlinW
    #136
    Részletkérdés, a szándék a fontos:)
  • Seten
    #135

    Csak éppen a Surface nem lelhető meg itt. :)

  • MerlinW
    #134
    http://www.eztvefnet.org/?main=main

    Ajánlott sorozatlelőhely
  • Seten
    #133

    Ja, én a mininováról szedtem le tegnap a S01E01-t (a reklámokat látva nem bírtam kivárni a holnap estét) :)
    A leggyorsabban egy francia szinkronos jött le, srt meg van a feliratok.hu-n.