38
Hello Kitty
  • Evin
    #38
    Azért kicsit durva, hogy japán anime létére, amerikában mégis mekkora kultusza van Kitty-nek.(legalábbis a gyerekek körében)
  • marsu
    #37
    Sziasztok

    Honnan tudnám leszedni ezt a játékot???
    Segítsetek légyszi
  • zeneca
    #36
    Basszus milyen hülyék vagytok!annyira nagyon okosak és annyira nagyon vagányak és annyira nagyon fasza, h ti csak ilyen nagyon vagány játékokkal játszotok.
    Szánalmasak vagytok és égők...és 0 humorézéketek van! Nevetséges! Nekem kellett volna a játék, de ennyire korlátolt embereket még sohsem láttam. És kicsit sem érzem égőnek azt, hogy 24 évesen igen is szerettem volna kipróbálni ezt az esetlegesen ovisoknak szánt játékot. Tök poén és tök cuki! Attól még nagyon vágom a ti vagány játékaitokat, csak kérdezzetek. Nem hinném, h gáz ha érdekel egy lányt egy kedves és aranyos játék! Ezennel megköszönöm a jelenlétet és törölje aki akarja...
  • haxoror
    #35
    Mindjár leér ehheheh 97,9%
  • joebacsi
    #34
    mivan, csak nem ciki a szitu, vagy kircsi lesz a bilcsi?
  • sweech
    #33
    "72,8khz a horizontális freki, amit a moncsi nem bír"

    ááá deutálom az ilyet
  • ulrik
    #32
    72,8khz a horizontális freki, amit a moncsi nem bír

    mert 30-70khz van neki a horizontális frekvencia, ezen kéne vhogy segíteni, de hogy ez a kérdés:)

    szval mikor indulna a játék egy ilyen kis ablak jön fel és ezt írja ki, amit fentebb írtam
  • ulrik
    #31
    szája...
  • ulrik
    #30
    Viccelsz, száj sincs!:-DDDD
  • ulrik
    #29
    De az a baj, hogy el sem indul!:-( Tehát bejön egy zene, fekete képernyő és egy kis négyzetbe ki van irva a fekete kéernyő közepén, hogy a játék felbotás ez és az (nem 640x480) és a monitor horizontális-vertikálisa egy olyan szám ami kb. 10 értékkel kisebb mint a játéké.
  • CéZé
    #28
    mivel más felbontás nincs a játékban kénytelen úgy menni :)
  • ulrik
    #27
    a monitor horzontális felbontásán kivül esik a játék felbontása! Nem 640x480!:-(
    Úgy lám CéZé tud vmit, mesélj! Neked hogy-hogy 640x480ban megy?
  • ulrik
    #26
    Sziasztok!

    Most a barátnő irok, csak nem kinevettétek a Kittys játékomat! :-) /:,-(/
    Most nagyon is szomorú lett, de még a megoldás ha jol látom még mindig nem lelem!
  • Kovács legény
    #25
    lehet hogy hülye vagyok de mieza kitti?
    multkor mintha láttam volan buszon egy gyerek béna táskáján hasonló figákat
  • TS Zolly
    #24
    Pf.
  • Landor
    #23
    hellókittinek van szaporító szerve?

  • 0Fritz0
    #22
    Hmm, ebben a játékban van medic? :)
  • joebacsi
    #21
    ehh csak gamecubeos torrentet leltem eddig :(
  • joebacsi
    #20
    nemértem, hogy a kittyvel kapcsolatos dolgokat miért nem lehet itt összegyüjteni, meg amúgy is a humorérzéketek megint hozta a formáját (messze nem sullyedt le a topik a gumis szintre, de ettől függetlenül szórakoztató maradt a topik) :/
    mind1, a lényeg az, ahogy hax is mondta, hogy kitty él az sgn is! (mégha csak öltönyben írhatsz a topikba, de legalább létezik :))
  • CéZé
    #19
    hej ha minden játék ennyi fps-el menne...

  • CéZé
    #18
    ha jól láttam csak 640x480-ba fut :)))))))
    és nincs semmi állítási lehetőség, meg konfig fájl .)
  • Seth
    #17
    ez egy cuki japán játék:D kár hogy már kinőttem belőle
  • haxoror
    #16
    hmm látom megvolt a tisztogatás végre a modik is komolyan veszik Kitty-t és a topic marad
  • Hmuda
    #15
    Pont az ilyen értelmetlen hozzászólások miatt lett először bezárva...nyugi emberek.
  • CéZé
    #11






  • ulrik
    #1
    Sziasztok!

    Barátnőm szeretne játszani ezzel a játékkal, de nem indul el, mert más a felbontásban akar indulni, mint ami a monitor tud. Játszott már vele valaki?