24
Pankráció felsőfokon
  • John Cena
    #24
    hol a klóz?:PXD
  • cenobite
    #23
    Ez PS2 játék, úgyhogy nem értem miért van még itt...? Másrészt a Konzolosok fórumában már van egy ilyen téma...

    Close.
  • John Cena
    #22
    mind 1 hat tyúk!
  • Black Hawk
    #21
    Ez mi a csoda?
  • John Cena
    #20
    Hello! Magyar országon Meg jelent a SD! vs. R 2006???ja és Pal rendszerre??? a név helyett! hogyan lehet képeket berakni?? és mi mellete a Csillag vagy a korona?
  • Ramore
    #19
    "Majd az összes royal,survivor,wrestlemania megvan."

    Milyen minőségben vannak meg a fent említett kincsek?
  • Csaba
    #18
    Igen.
  • csm
    #17
    de akkor hogy nyerik meg a bajnoki címeket? az is előre meg van rendezve?
  • csm
    #16
    thx
  • Csaba
    #15
    A legtöbb nem. Persze van 1-2 problémásabb ember, de nem ez a jellemzőbb.
    A meccsek megrendezettek, az ütéseket is megjátsszák (pl. amikor fejbevágnak valakit egy kalapáccsal, és igazából ütné, akkor asszem, bele is halna...), bár azért van pár dolog, ami így is eléggé fájhat. Pl. több méter magasról lelökték az egyiket, az akárhogy esik, csak fáj valamennyire. Azért akárhogy is nézzük, a megrendezés ellenére igencsak nehéz sport. Emelgetni a 120 kilós komákat. Esetleg itt nézz körül a témában:
    wrestling
  • csm
    #14
    akkor ezek a pankrátorok az életben is állatok?
    ja, és a ringben kamu harc van vagy minden igazi?
  • Csaba
    #13
    Big Bossman 1-2 éve meghalt. A többiek valszeg kiégtek. Ultimate warrior meg az életben is egy idegbajos, nemcsak a ringben. Talán ezért is rúgták ki.
    A legjobb még mindig Undertaker.
    Kár lenne, ha nem jönne ki pc-re. Ha jól tudom, 2002-ben a WWE RAw volt az utolsó, amit kiadtak. Itt lenne az ideje egy újabb pc verziós wrestlingnek.
  • Banyapapa
    #12
    Jaja,de érdekes mert sokáig volt WWF,mire "észbekaptak" (vagy addig pereskedhetek?) az állatvédök.
    Nem is naon értettem,de addig volt igazán jo ez a fajta "sport":P

    Ebben is sok régi van csak HULKnak több verzioja,vagy a million dollar men:).

    De sokakat hiányolok:| a jo öreg WWF-böl:Macho man randy savage,earthquake,ultimate warrior,big boss man (igaz kreáltam 1 big boss mant de mégse ugyanaz:).

    Egyébiránt jopofa a játék (igaz más wrestlingest nem proszáltamki),igaz föleg Hulk-ot küldöm,de bevonulozenéje franko ( real america),és a mutogatásai is megvannak (kap egy fülest egyböl elöjön a durci nézésel és rámutat a ellenre, mint a régi szép idejében:)szal nekem elég hangulatosnak tünik
  • Derapo
    #11
    Persze,hogy az de olyan jó volt nézni.Már nincsen wwf,mert azt a nevet egy másik szervezet az állatvédők használják:)előbb WCW majd később WWE lett a neve.De már én sem nézem:( Mert sz@r
  • bld
    #10
    undertaker az nagy király volt de sztem van már vagy 10éve is h a wwf ről hallottam....
    az a bja h eljátszott az egész szal olyan bohóckodás
  • csm
    #9
    annyira nem vágom a wwf-et de szeretem a játékot. az ilyen owen hart halála számomra nem ismert, de a gamestaron ott volta a toplistán és gondoltam pc-s
  • Derapo
    #8
    Azt hiszem én komoly WWF gyűjtőnek számítok.Az összes "NAGY" meccs megvan:undertaker első megmutatkozása,Owen Hart halála fullosan,stb..!!Wrestlemania1
    Majd az összes royal,survivor,wrestlemania megvan.Igen most dicsekedtem
    De ezek a mostani szereplők nem igazán egyéniségek.És már nemis nézem.
  • Csuhai G
    #7
    Sajnos ez cask PS2-re és PSP-re jött ki! (infó: hivatalos oldal)
  • Csaba
    #6
    Egyelőre úgy néz ki, hogy ps2-n jelent meg. Pc-s megjelenésről eddig nincs infóm.
  • csm
    #5
    én se tudok róla semmit azé várom h írjatok
  • Csaba
    #4
    Micsoda???? Megjelent PC (!)-re egy új pankrációs játék, és én nem is tudok róla? DVd-s, cd-s? Infókat róla!!!!!! Imádom a wrestlinget.
  • csm
    #3
    ja, a gamestaron láttam az eladási listákban.
  • Daniel
    #2
    ez pc gamma?
  • csm
    #1
    Angliában veszik mint a cukrot. itthon tudni lehet vmit rola?