22
Hordozható DVD lejátszók (melyiket?)
  • zoliii
    #22
    Bejön a hordozható DVD lejátszómon kódolt csatornák. Kérdésem az lenne, hogyan tudom azokat nézni. Fizetni kell érte, vagy kell hozzá valami kiegészítő?
  • zoliii
    #21
    Én is már pendrivról nézek filmeket! Van régi Hp laptopom, XP-vel, de az meg nehéz :( A Hordozható DVD Lejátszó nekem sokkal jobb választás volt.
    Könnyű, hordozható, kis helyen elfér, digitális adásokat fogja :D
  • fonak
    #20
    Ilyen helyett inkább vennék egy használt laptopot hasonló áron, rátennék másolt XP-t és vennék egy 5e Ft-os USB sticket hozzá, amivel tv-t is tudok nézni. Esetleg másik USB stickkel netezni is. Hordozható DVD lejátszó az olyan 2004-es hangulat (egyáltalán ki használ még DVD-t? Nekem pl. megmaradt egy csomó üres, mert semmi értelme DVD-ket írogatni már)
  • zoliii
    #19
    Ma vettem egy Hyundai PDP 713 Hordozható DVD lejátszót! :D
    Idáig megvagyok vele elégedve :D
    Minden működik rajta :D
    Digitális Tv adások, Rádió csatornák, avi-s filmek :D
  • zoliii
    #18
    Kaptam az egyik ismerősömtől egy hordozható DVD Lejátszót.
    Orion OPDTV-700. Van rajta AV OUT, AV IN csatlakozó.
    Kérdésem, hogy lehet hozzá csinálni SCART to AV kábelt, vagy lehet ilyen kábelt kapni?
  • Inquisitor
    #17
    Ezért nem vett haverom kórházba kényszerült rokonának ilyet, mert megbeszéltük, hogy idehaza normális erősített antenna nélkül esélytelen. :(
    Érdekes módon más országokba pl. USB kütyühöz adott vicc-antenna is simán veszi, tehát nálunk spórolnak valamit a sugárzásnál.
  • Zephyr Retiring
    #16
    Ha van a közeledben Euronics vagy egy olyan hely, ahol kipróbálhatod nagyobb tetőantennával (esetleg ahol vetted?)
    Ha ott működik és csak otthon nem, sanszos, hogy egy erősebb antennát is be kell újítanod hozzá...
  • zoliii
    #15
    Sziasztok! Tegnap vettem a Szigetszentmiklósi Auchan-ban egy Orion OPDTV-750D Hordozható DVB-T DVD Lejátszót. Rádugtam a hozzá kapott antennát, régió: Magyarország lett beállítva. Automatikus keresés, 0 találat, mérges vagyok! :D Leírásban meg ami lényeges lenne, azt nem írják le! :( 5let?
  • frc0032 #14
    gondolkook rajta hogy vegyek egy ilyen készüléket. de lenne néhány kérdésem: létezik 4:3-képarányú változat, ami rá tud zoomolni a dvd-re(ez azért lennejó mert ugye lehet hogy TVből fölvett cuccot akarok nézni nagyon valószínűségel ugye azt is, és hogy a 16:9-es azt nem tudja megjeleníteni rendesen, hogy minden látszódjon...)? lehet velük DivX/XviD-et lájátszani? jpeg képet megjelenítenek?
  • Shortstop
    #13
    valaki nemtudja véletlen hogy ennél a típusnál hogy lehet 180°-ban elfordítani a képet?
    lenco dvp 74

    előre is köszi.
    nagy segítség lenne
  • blackgamer
    #12
    gondolkozok egy ilyen vételén, mert már a csapból is ezek folynak, meg óriásplakátokon és harminc-ezret megérne nekem hogy a vonaton ne unatkozzak
    milyen tapasztalatok vannak a témában? újrairható dvd-t ugye viszik, mennyit fogyaszt?
  • jojo
    #11
    Lazer dvd-600 ról tud valaki milyen?
  • BioNiCMaN
    #10
    Az Audiovox D1705 PK-ról tud valaki valami bővebbet, leginkább az aksija érdekelne.
  • BioNiCMaN
    #9
    Éppen ezen filóztam, hogy elméletleg az icéken van 220, nem?
  • BioNiCMaN
    #8
    Egy MUSTEK PL 407-et nézegettem a DigitalStore-ban, ez 39990 HUF. Részletfizetés esetén 11x 3990 HUF. Csak az nem tetszik, hogy nagyon pici (7") az LCD-je. A faszi a bótba aszonta, hogy kb 2 órát bír az aksija... :(
  • schrank
    #7
    nemmindegy villany-vonaton utazik
  • Zetorg
    #6
    30 rugó nem is olyan sok.még amikor utoljára néztem 70-80 körül mozgott az áruk.

    mennyit bír az akksijuk kb?
  • Punker
    #5
    átraktam Tv/Moziba ha már a többi ilyen topic itt van.
  • DanielT
    #4
    Olyat ami tud Divx -et és egyéb tömörített cuccokat. A csak DVD formátumot ismerő egy kalap szart sem ér. Az Auchanban volt akció, lehet, hogy még tart is, 30,000 Ft volt egy ilyen kütyü, mindent visz. Nekem van sima csak DVD -t tudó is azóta be sem kapcsoltam. Lazer a "márkája" teljesen magyar nyelvű a menü, minden.
  • izb
    #3
    ez aztán tapasztalat:))
  • Sland
    #2
    SONYT
  • BioNiCMaN
    #1
    Arra adtam a fejem, hogy veszek egy Hordozható DVD lejátszót, mert annyit utazok, (főleg vonaton ) hogy már fáj. Csak azt nem tudom, hogy milyet vegyek... Tapasztalatokat és véleményeket várok ide. Köszi!