257
A két izompacsirta közül ki a jobb?
  • Vegas
    #57
    Schwarzenegger nem is terminátor!4 Multkor valami ovis szar filmbe játszott!!4
  • Rafaelo
    #56
    hajrá dragon wilson meg dévid hatlábhossz meg csak norisz
  • Szega87
    #55
    tom hanks? ryan közlegény megmentésében nagyon jót alakitott , amugy még talán a terminál ami jó volt , a többi felejthető
  • B0B0
    #54
    Pár alapember:
    Bruce Lee
    Jackie Chan
    Van Damme
    Ők azok akik még stílust teremtettek, de nem olyan népszerűt amit Sly és Arnie
  • ngcsnet
    #53
    egyszerűen jobbak a filmjei. dehát azért maradok tom hanks rajongó:P
  • Szega87
    #52
    az tény hogy ismertebbek , ezen nem is vitatkozok
  • Szega87
    #51
    hát nekem a junior meg az ikrek nagyon trének tűnik , X ezerszer láttam őket de gatyik szvsz , mondom OSCAR a legjobb
  • B0B0
    #50
    Sokkal jobban szeretm Bruce Lee filmjeit mint az övéiket, de akkor is az a véleményem, hogy ők a legismertebbek
  • B0B0
    #49
    Egyébként szerintem Arnie vígjátékai jobbak (nem elsősorba miatta) Junior+Ikrek (Danny Devito), Hull a pelyhes (Sinbad)...
  • Szega87
    #48
    na azért van pár alapember pl Bruce Lee , aki szintén nem kisebb személy mint az előzőek
  • B0B0
    #47
    A véleményem, hogy ketten voltak azok, akik megteremtették az akciófilmek mai stílusát. Stallone a történetei stílusával, Arnie meg a puszta kinézetével ami hasonlóan újszerű történetekre ihlette a forgatókönyvírókat
  • Szega87
    #46
    ez igaz :)
  • Szega87
    #45
    ha én elmegyek nyaralni csak hamburgeren és sörön , na meg talán pizzán élek , s ezért ilyenkor minden megtörténhet
  • B0B0
    #44
    Nyilván nem a kemény akciófilmek a kedvenc műfaja :)
  • B0B0
    #43
    Szerintem meg nem az. Majdnem 60 éves! Egyébként nem tudom, hogy valódi-e, mert az Igazság nevében-ben és a T3-ban abszolulte nem így néz ki! Jó tudom akkor edzett a filmre, de akkor is. Meg aztán amikor mutatják a TV-ben akkor sem néz ki ennyire szélesnek
  • Szega87
    #42
    Megkérdeztem anyámat és ő azt mondta egyforma szinten vannak
  • Szega87
    #41
    na ezt direkt nem raktam be , mer annyira kiábránditó
  • B0B0
    #40
    Na asszem ennyi kép elég lesz :)
  • B0B0
    #39
  • Szega87
    #38
  • Szega87
    #37
  • Szega87
    #36
  • B0B0
    #35
    Na majd ha otthon leszek, van egy olyan karikatúrám róla, hogy az kész :D
  • RIZLA
    #34
  • B0B0
    #33
    Én nem azt mondtam, hogy ők a legizmosabbak, hanm, hogy ők vitathatatlanul a legyismertebb (és így a legnagyobb) akciófilm-szereplők
  • Szega87
    #32
  • Szega87
    #31
  • Szega87
    #30
  • Szega87
    #29
    sztem ha bemész a képtárba rájössz hogy az én izomhegyeim mögött ők is elbújhatnak :)
  • B0B0
    #28
    Azért azt be kell ismerned, hogy ők ketten a legnagyobbak
  • Szega87
    #27

    Milyen jóképű mi? :)
    Akik angolul tudnak előnybe :
    ARNOLD SCHWARZENEGGER
    38TH Governor of California

    Arnold Schwarzenegger was sworn in as the 38th Governor of California on November 17, 2003. His landslide election as the state’s chief executive follows a distinguished career in business and entertainment.

    Governor Schwarzenegger’s top priority is fulfilling his mandate from Californians to bring jobs back to the state and restore its prosperity. Upon taking office, he inherited an unprecedented fiscal crisis. He averted bankruptcy with measures that refinanced old debt and required the state to live within its means without raising taxes. Schwarzenegger’s workers’ compensation reform package repaired a system that had the highest costs in the nation and his Indian Gaming Compacts secured California’s fair share of billions of dollars in revenue. In 2004, he signed legislation to prevent "shakedown" lawsuits which were driving jobs and businesses out of California and blocking its path to recovery.

    Governor Schwarzenegger’s firm belief that economic prosperity and environmental health go hand in hand was evident during his first year in office. His Oceans Action Plan will set a national standard for the management of ocean and coastal resources. He created California’s Hydrogen Highway by Executive Order to support the transition to a clean hydrogen transportation economy. The Governor also signed historic legislation creating the 25-million acre Sierra Nevada Conservancy, California’s largest.

    Throughout his career, he has had a strong commitment to children. Before becoming governor, Schwarzenegger founded the Inner City Games Foundation and pushed for more funding for after school programs. He championed the After School Education and Safety Act of 2002 (Proposition 49), overwhelmingly approved by voters. As governor, he is taking action to give California’s children the quality education and opportunities they deserve. His settlement of the landmark Williams vs. California lawsuit contained reforms that ensure qualified teachers for every student and clean and safe school facilities with up-to-date textbooks. He has increased per pupil spending and education funding and worked hard to give local schools the power to meet the specific needs of their own communities.

    Governor Schwarzenegger and his wife Maria Shriver have four children - Katherine, Christina, Patrick and Christopher.
  • B0B0
    #26
    Ez nem az a topik :))) (mellesleg mindkettő)
  • B0B0
    #25
    Te aztán marhára hiányoztál ide!
  • Szega87
    #24
    inkább maradtál volna kussba , okosabb spammernek tünté volna
  • zaki
    #23
    vándámm, vagy seggáll?
  • B0B0
    #22
    Indok?
  • ChevyG work
    #21
    1 ujjabb okos tápik
  • Szega87
    #20
  • Szega87
    #19
    www.schwarzenegger.com a hivatalos , politikai lapja , ahol a sok propaganda melett gamelni is lehet meg vásárolni :
    "Official site featuring information, games, photos, memorabilia, auctions and an online souvenir store."
  • ngcsnet
    #18
    sztem svarci jobb