278
Minden a Traktor Dj Studio 3 -ról
  • InfectedMann
    #1
    A Traktor Dj Studio 3 immár legális és illegális módon is beszerezhető.
    Akár milyen módon is szerezted be a programot várjuk véleményedet kérdésedet illetve segítségedet a program megosztásában a többi lelkes user-nek!
    Gyerünk hát :)
  • Petka
    #2
    hátőő rendesen megbonyolították az előző verziókhoz képest
  • alph4
    #3
    És ehhez hogy fog érteni egy paraszt?? inkább leszedem a Kapa DJ fx prot, az egyszerübb
  • JAST
    #4
    paraszt kezdje 2 winamppal és 2 pitch pluginnal. akit meg érdekel a dolog az meg úgyis kitanulja a profibb progikat és aztán vagy gyűjt pénzt és vesz jáccókat vagy megmarad pc dj-nek...
  • Petka
    #5
    na ja, de ezt már lehetetlen használni billentyűzettel meg egérrel.
    én inkább csak annyit újítottam volna, hogy kiveszem a SYNC gombot a régiből :)
  • Petka
    #6
    Feldobtam tárhelyre. Akinek kell az privi. Nem akarok idewarezolni.
  • JAST
    #7
    hja én nem próbáltam bár nekem a 2.0 is nehezen kezelhető volt bill + egérrel még annó 3-4 évvel ezelőtt.
  • _Vegeta_
    #8
    Hol vannak mar a trackerek? :|
  • Dinde
    #9
    Sziasztok!
    Valaki próbálta már elmenteni wav-ba a kész mixet?
    Nekem utána amikor visszahallgatom pl.Winampal lassú az egész.
    Biztos hogy valamit nem jól,vagy nem állítottam be...
    Ha valaki tudja segítsen please !!
  • InfectedMann
    #10
    kb. annyira bonyolult mint egy Allen & Heath Xone92 keverő
  • kasika
    #11
    naja, csak nem fél milla :DDD
    vagyis 400k... :)
  • sonance
    #12
    Én is azon nőttem fel... :) Manapság a Dj megnevezés inkább degradáló mintsem pozitív...
  • browg
    #13
    Hi all! Szerintem az egész Traktor Dj egy nagy ***, de aki mégis pc-n próbálkozna annak adok egy címet: http://download.deejaysystem.com/djs/djsmkir5a.exe ehez csak 2 hangkártya kell,rosszab estetben elég 1 is csak akkor ketté kell osztani a L és R csatornát, de akkor mono lesz:( Ja meg kell hozzá egy keverő:). Ez a progi a DENON DN2000F djcdlejátszó pontos mása, semmi felesleges dolog (effect, meg ilyen ****-ok
  • browg
    #14
    Szal az a lényeg, hogy ehez tudni kell mixelni!:)))))))))))))
  • _Vegeta_
    #15
    off
    Hat igen, nemsok művész Dj-t ismerek. :|
  • neuro
    #16
    és te tudsz mixelni?
  • browg
    #17
    Hogy tudok-e mixelni, hmmm, bakeliten játszom, de ezzel a progival(az ős régi versionnal:)) kezdtem anno 5 éve:))
  • neuro
    #18
    Én valahogy nem tudom rávenni magam, hogy számítógépen matassak az egérrel... :)
  • InfectedMann
    #19
    Valaki meg nem tudja magát rávenni, hogy vegyen 2 lejátszót meg 1 keverőt mert nincs rá pénze ! Nem futja rá néki !
  • neuro
    #20
    Én nem "leszólni" akartam az otthoni mixelőket, mert biztos jó szórakozás lehet ez is. Csak annyit, hogy nekem valahogy nem áll rá a kezem, ha nem "látom" vagy nem tudom "megfogni" a zenét.
  • Guer
    #21
    látni lehet igy is csak megfogni nem
    godolom majd ezt is ugyanugy be lehet állitani külsö keveröre mint a régebbit és ugy teljesen jo sztem - ja és igy már fogdosahtod is vmilyen szinten :)
  • MerlinW
    #22
    Én mikor nem áll a rendelkezésemre eszköz, akkor a virtuadj-t szoktam kikötni keverőre. Szvsz az teljesen barátságos erre a feladatra. Traktort élőben nyomni, szvsz nem sok értelme van. úgysem használja ki senki. Annyit effektezni amennyit kell megvan vdj-ben is. Traktorral otthon lehet gyártani jó kis mixeket. Bár én Nuendo-zom:)
  • _Vegeta_
    #23
    Ezaz ket szamot osszeollozok, hude nagy DJ vagyok!

    Ok, befejeztem. :D
  • immovable
    #24
    egy kis off/
    egy kis help kéne...
    letöltök DTS zenéket, amik kb 4-5-700 megásak, wav formátummal...
    mivel lehet lejátszani...???
    házimozin nem megy, mert nem ismeri a wav formátumot...
    számítógépen winamp, ac3 plugin, stb, de csak egy nagy súgás amit hallani belőle, esetleg neróval kell kiírni vmi audio cd-nek.?
    mi a megold?? ha van vkinek vmi ötlete azt szívesen venném...
    Bocs az offért de nem találtam kimondottam erre való topicot, vagy ha van is (valahol)túl régi, s nyitni nem akartam ezért külön...
    előre is kösz
  • SLICK
    #25
    hát nem vmi jó lett az új verzsön -.- bonyolultnak látszik, de hiányolom a két kis ledet róla amia dobnál villog meg vmi kis effektezőket is tehettek volna bele nekem a 2.0 ban nem csinál jókat :c

    nekem az 1.1-es verzió jön be a legjobban... télleg azt hol tom leszedni???
  • Taylor
    #26
    Hmmm. Azt nem tudom milyen kis ledekre gondolsz, de effektek vannak benne.
  • VinylToy #27
    Megnéztem én is, és mit is mondhatnék a kezdeti irtózás után, elég kellemeset csalódtam, már csak a billentyűzetre kell bekalibrálni, és nem is lesz olyan rossz.

    De most látom hirtelen mennyi kis dj palánta megtalálta ezt a topikot, aki

    Dj Szarházi-t meg Nádsípot akar keverni, az maradjon az atomixnál. :D


    ui.: Channel Delay odabasz... :D
  • Petka
    #28
    ha kész vagy a kalibrálással elküldöd nekem a beállításaidat? :)
  • VinylToy #29
    ez szerintem egyén válogatja, de nekem a régi is úgy volt beállítva hogy az eq-ban, a mély, közép, magas lehessen állítani billentyűről, loopolást billentyűvel...stb.

    Majd meglátjuk mi sül ki belőle.
  • Dinde
    #30
    Vinyl!!!Igényt tartanék én is a beállításaidra.Szerintem úgy jó volt ahogy a 2.0..2.5 volt alapból beállítva(sync:B,illentve a EQ killek 4,5,6,7,8,9,)
    De most ezeket nem tudom beállítani valamiért.
  • Guer
    #31
    nádsip :DDDDd lol

    amugy nem rox ez az uj verzsön egész megteccett
  • MerlinW
    #32
    winamphoz van dts plugin, keress rá goggle. Ha van DTS-es eölködőd akkor, írd ki mint audioCD, és úgy használd.
  • VinylToy #33
    Tipp: (lehet hogy sok mindenkinek már régi, vagy tudta, de én most vettem észre)

    Szóval az eq-n (high, mid, low) a potméter tekerése előtt benyomod az egér jobb gombját megjelenik egy piros vonalka, majd tudod mozgatni és ha ezután a bal gombot is benyomod, akkor a kill funkció így is használható.

    Remélem valaki azért hasznát veszi.

  • Taylor
    #34
    Nekem is ez a problémám. Ha valaki tud rá megoldást az legyen szíves és ossza meg velünk.
  • MerlinW
    #35
    Én külső recorderrel csainálom. Felveszem "what u hear" -el, sozt után vágom forge-val.
  • Taylor
    #36
    Jah hát ez is egy megoldás, csak ha már van saját felvevője, akkor azt miért nem lehet rendesen használni.
    Na mindegy, azért köszi.
  • Petka
    #37
    Nekem tökéletesen működik az audio recorder és a native mix recorder is
  • Dinde
    #38
    Hát nem tudom...nekem se működik.
    Az elmentett Waw-et sokkal lassabban játsza le egy másik lejátszó(pl:Winamp).
    Kipróbáltam sok féle beállítást,de nem tudok rájönni, hogy miért?
    Esetleg Petka csináltál vele valami extrát?:)Biztos hogy valami beállítási hiba lehet,de szerintem ez a program olyan bonyolultra sikerült, hogy nehéz lesz megtalálni.
  • Petka
    #39
    Semmit se állítottam át. Meg amúgy se lehet túlságosan testreszabni a felvételt. Max, hogy hova mentse...
  • Dinde
    #40
    akkor nem értem...nekem is úgy van alapon,csak az Audio Setupon állítottam be a Sb drivert.Taylornál is ez van.Kb.8-9 bpm-el lassabb lesz a zene.Próbáltam ASIO-n is úgyis lassú lesz.Már kikészít!!