21
GUN a vadnyugati GTA
  • Denster
    #21
    Hello!

    Én felraktam a magyarítást és hiába, semmi nem változi. valakinek nem volt ilyen problémája?
  • Vass Gábor
    #20
    Most jelent meg a magyarítása a játéknak.
  • attila117
    #19
    de akkor irja amikor még telepitem
  • Seth
    #18
    crack fájl volt hozzá? Azzal kéne felülírni az eredetit
  • attila117
    #17
    és ti nem tudnátok válaszolni mert ott nem ir senki!
  • Seth
    #16
    ITT kérdezd meg, ez a konzolos fórum
  • attila117
    #15
    Hello. Nekem az a hibája van hogy amikor telepitem akkor ki irja hogy

    Inserct Gun (TM)CD!

    Ilyenkor mit kell tenni?
  • Gb666
    #14
    Én azt nem tudom,ha már túlvittük a játékot hol lehet átöltözni?
    Mert a vadászatnál kiírja ,hogy levadáztam minden nyavajást és asszongya nekem az indián ,hogy valami pólót kaptam.
    De hova Kaptam? Lécci aki tud segítsen! Előre is kössz! Ui.: Ez a játék király!
  • Papesz
    #13
    Akkor nem az introt láttad. :) Én az intoról nem tudtam eldönteni, hogy ez egy filmrészlet, vagy a játék grafikája ilyen.
  • Winz
    #12
    Valahol láttam az intróját,nekem elég gagyesznak tűnt
  • Papesz
    #11
    Egy kis kedvcsináló azoknak, akik még mindig nem találkoztak ezzel a fantasztikus játékkal.
  • SlickAdam
    #10
    A dinamitdobálós faszit trükkösen kell kinyírni. El kell előle bújkálni, és a földből feltörő gázba bele kell lőni egy dinamitos nyílat úgy, hogy akkor robbanjon, amikor ő odaér. Aztán később bekattan és felmegy a platformra. Namost onnan lőni is fog meg dinamitot is dobál. Szóval rejtekhelyről kilesve fejbelövöd vadászpuskával, erre ő egy összekötözött dinamit-pack-ot fog dobni, de amikor eldobja, gyorsan pisztollyal lassítsd le a képet és még úgy lődd meg a dinamitot röptiben, hogy közel legyen hozzá. Erre elkezd repedezni felette a szikla. Vagy 3-4 ilyen lövés után vége a csávónak. És ezzel meg is lennénk a story-móddal, ami olyan 50%-a lehet a gémnek.
  • sweech
    #9
    kurvajó játék igaz hogy nem tudtam kinyírni a dinamitdobálós fószert de mindegy...fasza gém
  • Goth
    #8
    PC-n játszottam vele én is, és hát csak annyit, hogy teljes mértékben leszarom hogy mennyi bug van benne, mert a hangulat az nagyon ottvan, sztori is elég jó, a western témát imádom. Western játékok közül eddig csak a Desperados volt említésre méltó sztem, azt is imádtam. Gun-ba a mozgás fogott meg, legfőképp a lovaké, olyan mint egy filmben.

    Az egyetlen negatívum nálam az volt, hogy nincs benne revolverpörgetés és nem derékból lő a hatlövetűvel a westernhősünk =)
  • Sephi
    #7
    Igen nagyon jo es szep is! Buszkek lehetunk ilyen jatekokra 2005-ben.
  • SlickAdam
    #6
    Értem én. Nekem PS2-n semmi gondom nincs vele. Nem akad (mint néhol a GTA), szép, meg eredeti. Igazad van egyébként, tényleg nincs sok ilyen játék . Ha tudod nézd meg PS2-n is a Gun-t, mert sztem fasza.
  • mila69en
    #5
    nem én arra gondolok hogy ratyi bár igaz konzolon nem láttam csak pöcén játszottam vele és hát annyira búgos hogy az már fáj amúgy imádom a vadnyugatos témájú játékokat de ebben csalódtam pedig vártam nagyon és sajnos kevés is az ilyen témájú játék mind ps2-n mind pc-n xboxot meg azét nem mondom mert olyanom meg nincs még anno a Gunslinger-t vártam nagyon ps2-re de sajnos nem kerűlt kiadásra:((((
  • SlickAdam
    #4
    Hát lehet, hogy elkésett, de legalább ittvan végre! Csak azért nem érdemel egy szót se, mert western témájú a játék? Nekem speciel jobban bejön, mint a GTA, de azért arra se lehet semmi panasz. Ha mondjuk arra gondolsz, hogy a vadnyugati időkhöz képest késett, ... akkor igazad van.
  • Ortopéter
    #3
    sztem jó hangulata van. végre nem schifi vagy gangsta
  • mila69en
    #2
    met talán egy szóra sem érdemes úgy vélem pár évet elkésett

    ez már most halott topic
  • SlickAdam
    #1
    Úgy látom a konzolos fórumokban még nem esett szó erről a játékról. Szóval érdekelne konzolos testvéreim véleménye. Szerintem jó kis gém, már vártam is rá régóta, és nem csalódtam benne.Nagyon hangulatos,eredeti,és mellesleg szép is (sztem). Én nagyon élvezem, most járok 30%-nál. PC-sek szerint rövid a story, de GTA-hoz hasonlóan vannak benne mellékküldetések is.