12
készletező
  • psg5
    #12
    Köszönöm a segítségeket, valóban ez egy más világ az ismerősnek ajánlom hogy (mivel igen kedvező árban vannak) ezért inkább megmutatom neki melyiket vegye meg.
  • Taranov
    #11
    Ezek a programok pénzbe kerülnek, a warez világa nem igen terjed ki rájuk.
    Persze attól még kereshetsz, de én inkább ajánlanék a helyedben az ismerősödnek egy olcsót.
  • Carlos
    #10
    Írjak egyet?
    Bár ingyen énse csinálnám meg!
  • psg5
    #9
    igazad van azért ennyiért megéri, mivel jó program
  • Impi
    #8
    De ne hogy azt mond, hogy drága
  • psg5
    #7
    még mindig demo...
  • Impi
    #6
    Ezt töltsd le :)
    Innen
  • psg5
    #5
    Mondom: nem nekem kell!!! Az illető megvette volna, de én naívab mondtam, hogy majd én szerzek egyet, nem kell vennie!
  • fifi
    #4
    "nem szeretnék fizetni érte"
    viszont raktárkezelő kell, tehát pénzt fogsz vele keresni...

    lol
  • psg5
    #3
    nos valóban jó de én nem szeretnék fizetni érte, ilyen demókat már találtam.
    A lényeg hogy az ismerős mondta hogy kell neki egy ilyen program én meg mondtam neki ne vegyél szerzek én neked (gondoltam kis netezés, google, stb és találok pár nap alatt nem demo hanem egész progit, de sajnos nem így lett, ezért kérdezem hátha tud valaki használhatót, nem kell hogy állandóan frissíthető legyen egy régebbi típus is megfelelne.
  • Taranov
    #2
    Én a PONT5N több szoftverét is használom, bár ilyet nem. Nézd meg, hátha készletnyilvántartójuk is van, ha igen, biztosan megfelelő lesz.
  • psg5
    #1
    Keresek készletnyílvántartó, raktrkészletkezelő programot egy ismerősnek. Nem kell hogy tudjon számlázni. Neten csak demo verziók lelhetők fel, tény nem nagy öszegek, de szeretnék egy jó pontot az ismerősnél szerezni ezért keresek égen földön.
    Tudtok valamit? legegyszerűbb megfelelne, csak a készlet beérkeztetését és kivételeket kell kezeljen.