2028
A MEGHÍVÓKÉRŐ ÜZENETEK AUTOMATIKUSAN TÖRÖLVE LESZNEK!!!
  • PyRex
    #40
    Nem értesz. Pontosan a meghívó NEM értelmetlen, mert PONTOSAN így 100%, hogy minimum 1 ismerősöd már van a közösségből. Ez a lényege ugyanis, hogy bárkitől bárkiig el lehet jutni egy ismerősláncon keresztül...
  • Tobacco
    #39
    "így értelmetlen dolog, hogy meghívó kell oda"

    nem az oldal!!!! a meghívó!!!!
  • PyRex
    #38
    Nem tudsz olyan nevet beírni, akihez ne tudnál eljutni max. 4 emberen keresztül.. Így van a rendszer kitalálva...
  • PyRex
    #37
    Nem értelmetlen, mert pl. én ott találtam rá a 10 éve nem látott unokatestvéremre, nem tudom a címét, se a telefonszámát (így alaklult - hosszú). Ezen kívül rengeteg volt osztálytársra és haverra, akiket szintén évek óta nem láttam.
  • katze
    #36
    Ismerem, regisztráltam, különösen nem hatott meg.
  • Atkamon
    #35
    Régen használtam én is az oldalt! És képzeljétek, én ismerek politikusokat:P!
  • Kata
    #34
    Jó.
  • ngcsnet
    #33
    ismerem
  • neménvoltam
    #32
    egy ilyen nekem is jól jönne... hasonló cipőben járok :(
  • Királylány
    #31
    ímél (priviben)?
  • CarajoEsp
    #30
    Valaki nem tudna küldeni egy meghívót, mert van elég sok régi ismerősöm fent, de pont az a baj, hogy már sehol nem tudom velk tartani a kapcsolatot, ide meg nem tudok bejelentkezni.
  • Királylány
    #29
    van 432 Béla
  • Királylány
    #28
    van keresés gomb (fent a kék gombok között jobbról a harmadik)
    beírod a nevet

    a bővitett keresésnél sulira, korra, városra it tudsz keresni
  • Királylány
    #27
    nincs is Schmidt Géza
    mással volt olyan, hogy kiderült, hogy 3 emberen keresztül, de "ismerjük" egymást
  • eLviRA
    #26
    hogy lehet Schmidt Gézára rákeresni?
  • QuippeR
    #25
    hivtak már kétszer is, nem mentem.

    [utálja, ha régi ismerősökkel kell jópofizni]
  • Királylány
    #24
    Különösen mókás megnézni az ismerőseim ismerőseit.
    Értek meglepetések.
  • Királylány
    #23
    Természetesen továbbra is kitartok az álláspontom mellett, miszerint ez egy (már meglevő) ismerős kereső rendszer, amelyik sokféle egyéb szolgáltatásával megkönnyíti a kommunikációt.
  • szando
    #22
    wiw szerintem kevésbé hasznos, inkább érdekes. pl keress rá mondjuk egy Schmidt Gézára, és nézd meg a legrövidebb utat. meg fogsz lepődni :)
  • dartonita
    #21
    sztem (bar hozzateszem nemigen hasznaltam) nemlehet rossz dolog,meg akkor sem ha valoban akad netes kommunikaciora alkalmasabb kliens is(msn,irc,stb).
    barmi ami segiti azt hogy normalis emberekre talalj,es beszelhess veluk,az hasznos.felteve ha megtalalod az egyensulyt a kockulast es az irl dolgok kozt :) szal hajra :)
  • Királylány
    #20
    rendben
  • Kata
    #19
    Szerintem hagyjuk abba, egyre nagyobb ellentmondásba kevered saját magad. :)
  • Királylány
    #18
    nyilván segítség/eszköz, de nem az a fő profilja
    mindenki azt és úgy használja, ahogy szeretné
  • Kata
    #17
    Hm. Üzenőfal, levelező, chat, fórum.
  • Királylány
    #16
    azért azt túlzás volna állítani, hogy ez egy levelezési rendszer...
  • Kata
    #15
    Jah, valószínűleg azért van hatszáz üzenési lehetőség az oldalon _belül_.
  • Királylány
    #14
    szerintem kevésbé kapcsolattartása, mint inkább az ismerős rendszer feltérképezésére, elveszett(nek hitt) emberek megtalálására alkalmas
  • Királylány
    #13
    elég könnyű olyat találni, akit megkérhetsz, hogy hívjon meg, lám itt is vagyunk páran
    lehet olyan ismerősöd, akit a többiek nem annyira ismernek, így megtalálhatod
    szerintem van értelme
  • Kata
    #12
    Én is két éve fenn vagyok, de nagyon ritkán nézek fel. Aki olyan ismerősöm, az úgyis tartja velem a kapcsolatot telefonon/emailben/személyesen.
  • Tobacco
    #11
    ez OK, de ha én ismerőst keresek, akkor valószínű nincsenek meg az ismerőseim, azért keresem őket. mert ha megtalálnék egy ismerőst, akkor már eleve lenne esélyem, hogy a többit is megtaláljam, akkor meg nem kellene ez az oldal.
    tehát ezért,így értelmetlen dolog, hogy meghívó kell oda(ismerős által). na, mindegy.
  • Királylány
    #10
    msn a már meglévő kapcsolatok ápolására alkalmas
    ez meg keresni inkább
  • bld
    #9
    htá én még akkor reggeltem amikor elindulét de nem használom csak kapom az üzeneteket h ez meg az ismerősének jelőlt meg, olyankor megnézem h tényleg ismerem e és ha igen akkor megjelölöm de inkább msn sztem..
  • Királylány
    #8
    no?
  • Királylány
    #7
    egy honlap
    ha meghívnak, s bejelentkezel, meg tudod keresni az imserőseid, meg az ismerősök ismerőseit
  • mila69en
    #6
    ez miez?
  • PyRex
    #5
    pont ez a lényege: mivel csak meghívóval tudsz bekerülni, tuti, hogy minimum egy ismerősödnek lennie kell "bent". Ez benne a jó.
  • Tobacco
    #4
    Megnéztem volna én is, de meghívó kell, így elég érdekes ismerőst találni.
  • eLviRA
    #3
    na jó, kipróbálom én is.
  • PyRex
    #2
    Most is ott levelezgetek éppen. :) Én is rengeteg olyan embert talkáltam, akikről már évek óta nem tudtam semmit. És csak a Budapesti felhasználók száma minimum 1000-rel növekszik naponta - nagyon durva! Szóval én minden ismerősömet folyamat osan hívom meg, aki esetleg még ne lenne regisztrálva.
  • Királylány
    #1
    Nekem nagyon megtetszett, több régi ismerősömet is megtaláltam, akikkel rég elvestettem a kapcsolatot.
    Örülnék, ha megosztanátok Ti is a tapasztalataitokat.
    Lehet, hogy ismerjük egymást?!