14
World Chanpionship Poker 2 - Ubisoft
  • ROKY100
    #14
    Sziasztok!

    SZERETNÉL otthonról, interneten keresztül ingyen póker pénzt és komoly jövedelemhez jutni?

    Egy próbát mindenképpen megér, informálódni nem szégyen!

    Az oldalon több részletes képekkel kivágott leírás mutatja a pókertoke megszerzéséhez való utat tehát nem csak összedobva van mint más helyeken. Külön saját promóciók is vannak.Élo sporteredmények. akinek megtetszett volna azt kérem nézze meg. Sok sikert az asztaloknál!

    Online póker ingyen
  • gazdagpatrik
    #13
    CSÁSZTOK!csináltam, egy pókeres honalpaot .Szeretném ha értékelnétek kíváncsi vagyok a véleményetkre!Ha van időtök és kedvetek akkor nézzétek meg! jah és a link szóval : www.texasholdempoker.mlap.hu előre is köszönöm
  • lazadio
    #12
    Én sem tudok a minigameben blöffölni, vagy pókerarcolni, mert akárhogy viszem a csúszkát, mindig "TELL" van.
    Valami gombot kell megnyoni hogy jó helyen megállítsam? Mást nem tudok elképzelni...
  • csoxy6
    #11
    Mi a fenét kell csinálni a bluff \ tell mini game-nál?
    Nem mindig számol vissza!
  • sanzik
    #10
    All in.
    Senki nem akarja a multit kiprobálni ezzel? Én játszottam ma is. Volt angol,francia meg talán egy finn csavó is. Jó partyk voltak....
  • Ch_Slater
    #9
    ott is van pénz nélküli?
    szerk.: OK, hülye kérdés volt. rögtön ott a bannerban, hogy Play For Free...
  • Carti19
    #8
    Én Partypoker.com-on szoktam játszani!
    Ahhoz hogy pénzben tudjak játszani kell megadni bankszámlaszámot?
  • zaki
    #7
    képekből ítélve nem rossz. de nem hiszem, hogy kipróbálom, inkább online, és még nyerni is lehet :P
  • zaki
    #6
    jaja, 4 perc múlva lesz is egy 200$-s freeroll verseny. naponta 3 van, 13:30-kor, 21:00-kor, és 23:00-kor. hentesbill néven szoktam játszani
  • Pontius #5
    lehet, vannak sima gyakorló szobák
  • Ch_Slater
    #4
    szal a betandwin-en is lehet játszani ingyen, "tét" nélkül?
  • sanzik
    #3
    Gyuri bácsi közvetitéseit mindig nézem,meg szoktunk néha baráti társaságban is játszani itthon,szintén texas hold'em-et.
    De arra,hogy pénzben neten játszak még nem érzem magam elég bátornak.
    Szerintem ez a game a kockázat nélküli gyakorlásra pont jó.
    Bár valószinű ha már saját zsebre megy, akkor lehet,hogy máshogy játszik az ember...
  • Pontius #2
    Ha komoylabban pókerezni akarsz akkor ne ilyen gagyiságokkal próbálkozz...
    betandwin.com póker részen, regisztrálod magad és már jöhetsz is játszani, igaz csak gyakorlót, de itt legalább igazi pókeresek ellen játszol, ha szerencséd van akár komolyabb emberekbe is belefuthatsz...
    Pénzben is lehet játszani, ahoz persze kell feltölteni pénzt, de ha csak egy kicsit vágod a témát akkor könyen meglehet belőle a napi zsebpénzed, vagy ha bevállalós vagy (mint én) akkor sokkal több is :)
    Én No Limit Texas Hold'em-et játszok, ha gondolod üzenj rám privátban és segítek
  • sanzik
    #1
    Nem ismerem a kategoria többi versenyzőjét,de ez elég jónak tünik.
    Van multi,voice chat akár webcam opcio is.
    Offlineban karrier mod,stb.
    World Championship Poker 2
    Próbáltam neten,minden gond nélkül csatlakoztam egy külföldi partyhoz ahol jól megkopasztottak.