12
  • C7
    #12
    nekem Buldózer nagyon tetszik. szorzó ember is jó. kár hogy Jean lelépett Magnetóval. de akkor is az újak közül Angyal, a régiek közül Logan és Ciklon a legjobb. kár hogy Angyalnak nem volt valami sok szerepe
  • Iori
    #11
    Singer a Superman miatt lépet le...
  • crotinake
    #10
    Singer bácsit kirúgták Hale Macskanő Berry miatt, és nem magától ment el!! Nem akart neki fontosabb szerepet adni(a képregényben sem volt Ororo akkora hű de nagy főszereplő)erre a producerek beintettek neki!! De egy ilyen "egyszerű" rendező mint Brett Ratner! Nézzétek meg az összes Rush Hour-t (két rész csak hála Isten) egy ilyen rendezze meg Rozsó-ék újabb történetét?? Na mondjuk a Vörös Sárkány nem volt annyira gáz de attól még nagyon féltem a az egyetelen jó képregény adaptációt!!
  • ffxi
    #9
    Köszi!

  • Csiaki
    #8
    képképkép
  • TH448
    #7
    Lelépett a rendező?
    Pedig ő mondta, hogy minden rész összekapcsolódik... Hát, remélem, nem basszák el, mint a Star Trek 10-et, mert akkor mostmár fel kell gyújtani a mocskos stúdiókat...
    Egyébként én is naon várom. :)
    1 picit gyerekes volt, 2 naon odavágott, ha marad a tendencia, akkor a 3 a világ legjobb filmje lesz. :D:D:D
    Kár, h rossz előérzetem van...
  • Iori
    #6
    Csak a rendező lépett le (Bryan Singer), inkább elment Supermant forgatni :)
    Hugh Jackman viszont nem.
  • Inquisitor
    #5
    Nem arról volt szó, hogy valamelyik főszereplő (Rozsomák, akit következetesen Farkas?-nak hívnak magyarban) lelépett?
    Meg a rendező is lelépett?
  • ffxi
    #4
    Mármint a nőről..

  • ffxi
    #3
    Képet!!

  • SirLord
    #2
    Ema frost--pokoltüz Klub (?)
    és naon dögös:P
  • Hedgehunter #1
    Mar alig varom.....