12
Poszt-apokaliptikus RPG
  • Csoder
    #1
    Az RPGvaulton olvasható egy interjúh a játékról. Elég érdekes dolgokat lehet megtudni. Nekem nagyon tetszenek ezek a poszt-apokaliptikus RPG-k első sorban a fallout, tehát számomra ez a Forlorn World is szemre méltó. És a cikket olvasva, igencsak jó játékra számíthatunk, HA elkészül.
    RPGvault:
  • Csoder
    #2
    Hivatalos oldal:

    Főleg koncepció rajzok, de fellelhetők render-ert képek is:
  • geri15
    #3
    Ígértetesnek tűnik (Y)
  • davos80
    #4
    The Fall,Stalker,You Are Empty...
    Először ezeket adnák ki.
  • Lammer
    #5
    huhhh ezektol az ARtoktol beszarok mindig, iszonyat feelingesek... enis nagy fallout hivo vagyok... szal GOGOGO!

    [berakja kedvencekbe]
  • Lammer
    #6
    NAJAH, a Falltol nem b4szt4m magam hanyatt... megneztem a trailert, elolvastam a leirasat... kicsit beleolvasgattam az angol nyelvu forumokba (nemet sracok elmenybeszamoloi, hisz ugye ott mar jatszanak vele reg, nemetul)... es nekem iylen hálivúdi erzesem van, csilivili ontet(fufejo lehet rodeozni a buggival, defain) , belso tartalom nulla feeling fogott el :( szal oylan mint eg ynagy lufi... es en nem vacakolok, hamar beleszurok a tuvel, es soxor durran felek nagyon... a FAlltol felek nagyon... jo most mondhatnatok, hogy akkor menjek falloutozni es maradjak kussban, hat lehet igazatok van, de enmeg remenykedek, hogy 1X egy modern jatek a nagy elod nyomdokaiba fog lepni meg...
    /csuriban vannak az ujjai :D
  • Csoder
    #7
    Szerintem jó lesz a The Fall, kicsit rá kell még gyúrniuk, hibákat javítani, meg kiadniuk angol verzióba.
    ____
    Kiváncsi vok, hogy a FW esete hogy alakul majd, vajon olyan sorsra jut mint az F3, hogy csak duma, artok, meg duma? Vagy The Fall sors? Egy bugos sz@r? Esetleg Stalker, sose fogják kiadni?
    Hmm, majd meglássuk, de az alap tuti jó lesz.
  • Lammer
    #8
    Amen ^^
  • Csoder
    #9
    Egy szép új háttérkép: link
  • Csoder
    #10
    Új háttérkép
    Két új renderelt kép. 1, 2
    És új vázlatok. link
  • trident
    #11
    Nagyon jól néznek, ki, hangulatosak. Igaz pc-s változatban az rpg-t nem nagyon gyűrtem, de annó a "hagyományosat" igen...:)
  • Csoder
    #12
    Jaja, elsősorban a hangulat lesz szembetűnő. Vannak nagyon jó, és kevésbé élvezhető PC-s RPG-k is, én ajánlom őket, mert jól leköti az embert a nem-lineáris játékmenet, és nem kell hozzá még +csapat, mesélő, stb. :) A toll&papír alapú "hagyományos" szerepjátékok is nagyon jók, én speciel Fallout-ot játszom fórumon. :)