27
Daemon Vector
  • watto
    #27
    hy all
    gépigény van?
    vagy menne ilyen gépen?:
    radeon 9200
    512mb ra
    2.6GHz
  • Cassell
    #26
    Megint beírok jobban szem előtt legyen ez a Topic egyszerűen nem bírok rájönni mi a francot kell csinálni amikor kiírja a Drain the flowers and the vines shall part szöveget ráközelít a kamera arra a fafélére de hiába ütöm vagy nyomom a space-t semmi sem történik. Már próbáltam mindegyik fegyverrel hátha csak a méreg vagy a tűz sebzi de semmi. Ha valaki továbbment szánjon már meg egy tippel vagy ez egy oltári nagy bug lenne?
  • Cassell
    #25
    Na mi a helyzet már mindenki végig is nyomta? Még mindig ott vagyok elakadva amikor kiírja: Drain the flowers and the vines shall part. De mi a rákot kell csinálni azzal a fa szerű szutyokkal? Ütögetem a space-ra se csinál semmit valaki télleg elmondhatná...vagy ez valami bug lenne?
  • Cassell
    #24
    Aloha!

    Jó kis hentelős játék ez szerencsére nem is túl nehéz főleg már amióta lett életregeneráló amuletem de van 2 pály is ahol azt írja Drain the flowers to raise the veins most értem én ,hogy mit mond de gyakorlatban dunsztom sincs hogyan kéne megnövesztenem azokat a pálmafa szerű cuccokat. Ha valaki rájött ossza már meg az információt
    Előre is kösz
  • Maxtreme
    #23
    Izé...nekem teteszene ha nem lenne hibás :(

    Ahogy erre a pályára akarok lépni:


    Ez történik :(


    Pedig jól el lehet vele sztem lenni. (gamepad-al nyomom, szal az irányíthatósággal sincs gondom)
  • STREEX
    #22
    szóval bűzlik a konzolbetegségtől:)
  • Gabe18
    #21
    Hát egy olyan 8 évet késett ez a játék...
    Még a Knights of the Temple első részével is sulyos hiba lenne az összehasonlitás.
    Nem vártam sokat de azt is sikerült alulmúlni...
  • dante3
    #20
    Na kipróbáltam a gamet!
    Egy átlagos hentelős,gyógyítom magam,kapok kombót ha sokat ütök játék!
    Első meglepetés indításkor: 640x480 vagy 800x600 választható,semmi más grafika állíási lehetőség nincs!
    w,a,s,d irányítás,Q másodlagos fegyver vagy élettöltés stb.
    Egérrel lehet ütni ,varázsolni!
    Ha megölsz valakit,kiszáll a lelke a halottnak ás a hősünkbe száll!
    Unaloműzésnek jó,láttam már rosszabat is!
    Ilyen látvány fogad minket:







  • Shep
    #19
    Ok, várjuk a beszámolót :)
  • dante3
    #18
    Én igyekeznék jobban,de csak 250-el jön a szemét!
  • Sgtfathi
    #17
    Most már én is kiváncsi vok mien a game!! uhogy igyekezz Dante3
  • dante3
    #16
    40 perc és megmondom!
  • Shep
    #15
    Olyan Chaos Legion koppintásnak tűnik, de előbb utóbb valaki csak megnézi és megmondja milyen :)
  • dante3
    #14
    Mindegy,kiprószálom,talán elleszek vele egy darabig! Ha nem,akkor delete!
  • Gabe18
    #13
    Hát a pár kép alapján ebbe a körbe tartozik,de az egy klasszikus nagy cim (konzolon legalábbis) ugyhogy olyan szinvonalat ettől talán felesleges várni.
    Bár lehet ez inkább a Knights of the Temple vonalához van közel.
  • dante3
    #12
    Nem tudom biztosra,de a devil may cry nem ilyen vagy hasonló stílusu?
  • Gabe18
    #11
    Ki tudja.Ilyen stilusú játék pc-re nemnagyon jön mostanában.A grafika nem egy szépség,de ebből akár még egy kellemes kis kardos ütöm vágom játék is kijöhet.
    Kérdés az irányitás,játékmenet,nem fullad-e unalomba.Egy próbát talán megér.
  • dante3
    #10
    Beat-'Em-Up > Action

    Leírás:
    A Daemon Vector TPS játék, mely a középkori Európába, egészen pontosan a 14. századba kalauzol el minket. A történetből megtudhatjuk, hogy egy kínai pecsét feltörése miatt kerül ki a fekete halál Európába és a mi feladatunk lesz megüzdeni a korral és az általa kialakult veszélyekkel.

    Daemon Vector is a 3D action game, delivering fast-paced combat experience with new stages and weapons. The story traces back to the 14th century when Marco Polo traveled back to Europe from the Far East. A seal from ancient China was broken, awakening the monster within, which brought one of the darkest periods of the human history when Black Death covered Europe with horror. A terrible disaster without cause unveils the 3D action adventure of Daemon Vector.
  • STREEX
    #9
    Az eddigi képek alapján valami only-hent TPS-nek tűník.De van egy olyan érzésem hogy katasztófálisak lesznek az első kritikák
  • dante3
    #8
    képek
  • Scottt
    #7
    ez mi a rák?
  • Mikiller
    #6
    Kijött

    Hátha beindul a topic:)
  • GrimReaper78
    #5
    rút
  • grebber
    #4
    Csúnya :(
  • Laky
    #3
    xfos?
    na de kérem :D
  • mucsácsó
    #2
    ááá énakartam nyitni :DDD
    amúgy sztem jógame lesz ^^
  • ThugEdge
    #1
    ez is ranyba ment,hamarosan számíthatunk rá
    itt találtam xfosos képeket:
    http://www.xboxworld.nl/game/877