21
  • AnuluWork #21

    Hmmmmmm. Egész az orosz fronton? Hmmmmmm.

    Nem inkább a keleti fronton, ami nem = az orosz fronttal?
  • Alkarcsont
    #20
    Egyébként érdekes ez a hír én itt olvastam először, hogy Half Life 2 motorja alá fog kijönni! Hmmm érdekes...

    Az 5. pont is érdekes, ami így szól:
    az egyetlen FPS, amelyben a II. világháború orosz frontján is harcolhatunk! Erről szó sincs, ugyanis az egész game az orosz fronton játszódik (csak ott)
  • Alkarcsont
    #19
    Red Orchestra SG fórum!
  • dati
    #18
    emberek ti még nem jáccottatok a day of defeat: sourec-el??? próbáljátok már ki(és nem tudmo mit értetek azon hogy végre lehessünk már némettel) cod-ban ott a multi lehet lenni némettel. day of defeat ott is, battlefield 1942 ott is.

    nem értelek titeket
  • Tomalak
    #17
    Meg még ha belevesszük a modokat amikben gyakorlatilag az összes ww2 es tankot beletolták a magyar zrínyi, turán stb tankokkal együtt véve :)
  • HUmanEmber41st
    #16
    Látom a hsz.-ekből, még egyikőtök dem tolta a Battlefield 1942-t..
    Vízi csata: amivs japan flotta. Rombolók, csatahajók: Prince of Wales, Hatszuzuki.Tengeralattjárók, repülőgép anyahajók, ahonnétmég mozgás közben is fel lehet szállni a különféle repülőgépekkel(vadász és bombázó, sőt van amelyik torpedót visz )
    Tankok: Tigris, Panzer4, M10,Sherman,Chi-ha,T-39, lövegek...
    A felsorolás a teljesség igénye nélkül készült...
    Mert még nem beszéltem az olaszországi hadjáratról (Road to Rome) és a Secrtet Weapon kegészítőkről, ahol még még egy csomó fajta jármű van..
  • Tiby
    #15
    Én örülnék a játéknak
  • Sanyix
    #14
    Inkább max 4km ről :) de annyiról is királytigrissel :)
  • Mice
    #13
    "továbbfejlesztés játékos mozgatási rendszer (ugrás, dőlés)," azért nem csak fordítgatni kéne mint a..... kicsit magyarosítani is lehetne a szöveget...
  • galocza
    #12
    mit jelent a történelmileg pontos tüzérségi rendszer? 6kmről kilövöm a t34est? howitzerrel ellövök 15kmre? nem világos...
  • haxoror
    #11
    A Red Orchestra és a CoD WW2 játékok és kb ez minden amiben közösek...
  • haxoror
    #10
    Lehet majd a németekkel is lenni :)
  • Nudlisz
    #9
    Egy tenger alattjárós küldi kéne vmeik II. világháborús játékba. (pl.: Torpedó löveg mögé beállítanának és onnan kéne lönni az ellent egy iszonyat nagy vizi csatában...)
  • Egerwin
    #8
    Jaja szerintem is az lenne a legnagyobb újítás ha a németekkel is lehetne lenni. Én is örülnék neki
  • reloader
    #7
    Pff, no még egy II VH-s játék?
    Bár a Call of Duty 1-2 bejött nekem, de mintha kezdenének túlzásokba esni ezekkel a világháborús game-ekkel. Minek ennyi? Elfogytak az ötletek?
  • Inquisitor
    #6
    Ezt nem egészen értem, tudtommal a R.O. régebbi mint a COD1, csak folyamatosan fejlesztik, mint a CS-t is.
    Amúgy érdekes a hír, mert nyertek egy Unreal2.5 liszencet, de a konkurens Source motorra gyorsan megheggesztették az R.O.-t? Fognak enek örülni?
    Stukov, az UT2004 MOD ingyenes, a HL2-t nem tudom, de hírben az volt, hogy full játékként jön ki az R.O. a Steamen, ebből az jön le, hogy az fizetős ...?
  • stukov
    #5
    Ingyenes?
  • lammaer
    #4
    jaja, en is ebbe akartam belekotni: a COD utosen feldolgozta mar a II. vilaghaboru orosz frontjat....
  • Satufa
    #3
    A képek jól néznek ki.
    És remélem lehet majd a németekkel is lenni.
    (Na az lenne a nagy újítás!)
  • Tiby
    #2
    Jah én is valahogy így akartam mondani.
    Amúgy ígéretesnek látszik/hangzik
  • Dredd
    #1
    hm.... nekem úgy rémlik, hogy a COD2-ben is a keleti fronton lehet nyomulni, moszkva, sztálingrád, stb. sőt, mintha a COD-ban is lehetett volna már az orosz fronton játszani.