25
+tálca
  • Tobacco
    #25
    Vista Transformation Pack 5.5

    Nyugotan rányomhatsz, de nem nagy szám, én már le is töröltem.
  • Noninnyó
    #24
    Ezt próbálgattam én is pár napja. Szerintem csak progival lehet ezt megcsinálni. Én is próbáltam Vista-sítani az xp-t, van is egy progi erre, de valami fájlokat akar megváltoztatni, és nem mertem rányomni, nehogy elbassza a működő xp-met. De ha bátor vagy, megpróbálhatod :).

    Vista Transformation Pack 5.5
  • aceweb
    #23
    Hello! Lehet hogy nagyon hülye a kérdés, de nem lehet csak a tálca színén változtatni a 3 alapértelmezetten kivül. Ugy értem nem kell nekem semmilyen téma ahol halacskák ugrálnak pláne nem windowblind és más gépet lassito vackok csak simán a tálca szinét változtatnám mondjuk feketére. Elöre is köszi!
  • Aspyrin
    #22
    Stardock: Objectdock
    Ezzel a programmal létretudsz hozni ún. tabbed dockot(címkézett fülek) vagy normál dockot ahhonan akár legördülő menüket is nyithatsz, testreszabása egyszerű.
  • The FlashBack
    #21
    Hogy néz ki az asztalod? topikba írd... akyy ezt akartam mondani
  • The FlashBack
    #19
    LoL:)
  • Aquir
    #18
    =D
  • immovable
    #17
    LÁL
  • Tobacco
    #16
  • hmhm
    #15
    hi
  • Tobacco
    #14
    hát mit mondjak????
    azokután, hogy letöltöttem 9 giga linuxot, és ráment egy hetem és úgy szétcsesztem a gépem, hogy azóta se tudom rendberakni (kb 2 hónapja), köszönöm, az ötlet elvetve! ÖRÖKRE!!!! soha többé, meg sem próbálkozom vele! :-)

    TÉNYLEG BÜSZKE LEHETSZ A LINUXTUDÁSODRA!!! (ez itt jó értelmű,elismerő felkiáltás!!!)
    Aki érti azt ami ott működik, az már tutira ért mindenhez a gépen!!
    De nekem a linux olyan, mintha kínai nyelvű winem lenne.
  • Tobacco
    #13
    :-) köszi, nagyon jó!!!! ez ki fog húzni a gondból! :-) főleg vegyítem azzal az ötlettel, amit akyyy írt topikot, és ott is adtak ötletet, és már tökéletes is! :-)
  • 0ppika
    #12
    Ja azt nem mondtam, és nemtom hogy rájöttél-e, hogy a létrejött új tálcát, pl a két oldalra, vagy felülre tudod húzni, és akkor tényleg olyan lesz mint a tálca, és akár előugrósra is lehet állítani ... meg lehet még sok minent állítani ...
  • Sephi
    #11
    linux! ott van mar alapbol 4 :D

    [buszke a linux tudasara]
  • Tobacco
    #10
    ahhha, értem :-) köszi szépen, megnézem!!!



    gnar killer: köszi, de sajnos kevés :-(

    Vegas: nekem az is jó, ha elég sok rajta a hely :-D
  • akyyy
    #9
    hogy néz ki az asztalod, van egy olyan topic, és ott tuti tudnak segíteni
  • Tobacco
    #8
    Köszönöm szépen mindegyikőtök segítségét!

    Met:quicklaunch eszköztárat nem ismerem.És nem találtam róla semmit.

    Dodge: próbáltam, de még az is kevés :-( és eléggé lassította a gépemet.

    Oppi:Tanácsod nagyon jó, pont valami ilyesmire gondoltam, csak külön tálcán lenne jó.

    akyyy: nem értem amit írtál.
  • Vegas
    #7
    ezüst tálcáak is joak! (y)
  • gnar killer
    #6
    az is megoldás hogy ha a monitorod bírja akkor nagyobb felbontás így nagyobb lesz az asztalterülete és jobban elférsz
  • 0ppika
    #5
    Sima kis tálcát tudsz létrehozni.
    Tálcán jobb egér -> Eszköztárak -> Új eszköztár ... aztán itt rá kell tallózni egy mappára amiben pl parancsikonok vannak (célszerű előtte létrehozni és berakosgatni amiket akarsz ...)
  • akyyy
    #4
    ogy néz ki az asztalodba megkérdezed, késségel álnak rendelkezésedre ilyennel:)
  • dodgecharger
    #3
    nézz örül, szerintem komplett dekstop theme ami neked kell, vannak olyanoka, amik a felületet jelentősen megnövelik
  • Met
    #2
    quicklaunch eszköztár nem jó?
  • Tobacco
    #1
    Olyan progit keresek, ami win xp-be mégegy tálcát hoz létre és olyan legördülő menükkel rendelkezik, mint a start menü, vagy a gyors indító, amibe rendszerezni tudnám progiaimat fileaimat, amik muszáj, hogy az sztalon legyenek, de már nem fér el.
    És segít a gyorsabb elérésben és átláthatóságban.
    Létezik ilyen egyáltalán???