24
  • Klima Alex
    #24
    Hát én kijátszotam mind a három részt és nagyon várom a negyediket
  • PrisonMan
    #23
    Az új tirlógia első darabjának neve Prince of Persia: Prodigy
    De majdnem az old killer lett :D
  • Kongy
    #22
    Sztem is hamar vége van,de mivel csak 3 részes trilógia...lehetne még egy negyedik is...Prince of Persia : The Old Killer XD
  • spk202
    #21
    jzgdjgfsfhskf

    be
  • tritonkirály
    #20
    Császtok megvan a pop tt de miután felraktam és beirnám a cd key-t, utána ha nem jo nem i probálkozhatok többet, nem tudtok egy jo cd kódot? köszi előre is!:)
  • tritonkirály
    #19
    Császtok megvan a pop tt de akiután felraktam és beirnám a cd key-t utána ha nem jo utána nem is probálkozhatok nem tudtok egy jo cd kódot? köszi előre is!:)
  • dankazoli
    #18
    hogy lehet letölteni a mobilra játékot a neten?
    valaki irja le.
    köszönöm.
  • Serphen
    #17
    Trilógia? Én már 5 részével játszottam. Vagy 6-al? nem is tudom
  • Kaileena
    #16
    Kaileena a legjobb remölem megmenekul
  • Adrian Graves
    #15
    "Magasságos egek!"
  • Testudolius
    #14
    Tudtam én, hogy végig kellett volna játszani a Warrior Withint. Dinók, tér-idő kontínum meg minden, kár volt kihagyni. Vagy ez már az új rész? :DDD
  • NEOreg3
    #13
    de akkor nem lesz jövő, vagyis herceg sem fog létezni aki visszmehetne a múltba és ezáltal összeomlik a tér-idő kontínum vagy mi D:
  • Goth
    #12
    [SPOILER]

    Végkifejlet:
    a herceg visszamegy a dinoszauruszok korába és a nagy üstökös becsapódásakor leás magával a mélybe egy rakás dinótojást, ezzel a dinoszauruszok faját megmenti és létrehoz egy alternatív dimenziót, amelyben se ember se idő homokja meg Dahaka nem létezik :D
  • NEOreg3
    #11
    amikor a sorsa megíródott, már bele volt kalkulálva dahaka megölése, így meg fog halni ahogy az öreg mondta a warrior withinbe:(

    lehet nem bírja majd kontorollálni a gonosz énjét és öngyilkos lesz vagy nemtom
  • Goth
    #10
    Sztem megváltozatatja a sorsát ^^
  • NEOreg3
    #9
    meg fog halni, nem kerülheti el a sorsát:(
  • Goth
    #8
    Kár hogy nem lesz negyedik rész ősz öreg herceggel :/
  • Goth
    #7
    Szerintem nem volt nehéz a Warrior Within. Csak 1-2 nagyobb csatának (pl. Dahaka) kellett háromszor-négyszer nekirugaszkodni.
  • bundee
    #6
    szerintem nem volt annyira nehez, hogy ne erte volna meg jatszani vele, volt annyira izgalmas, hogy addig probalkoztal, amig nem jott ossze valahogy :)
  • Testudolius
    #5
    A Warrior Within nekem trainerrel se sikerült :)
    Remélem tényleg optimalizálják kicsit a nehézséget, mert a második rész idézte a klasszikus színvonalat ezen a téren...
    Képek alapján hangulatos, bár erre eddig se volt panasz.
  • csari89
    #4
    Az még a régebbi verziós! :P ...
  • JeD
    #3
    Khm, a "Prince of Persia" 2. resze szerintem sokkal regebben jelent meg. Olyan '91-'92 korul :D
  • DMZ
    #2
    Akkor a Dahaka-val nem is találkoztál
  • MrPrise
    #1
    Na, ezt nagyon várom már. A Warrior Within-ben nekem is feladta a leckét a csaj a végén...